تقویم اخبار

دی 1392
ی د س چ پ آ ش
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

دی 25, 1392

کشف بیش از 161 کیلو مواد مخدر ظرف یک ماه گذشته در نیشابور

فرمانده نیروی انتظامی نیشابور از افزایش 150 درصدی کشفیات مواد مخدر در شهرستان نیشابور خبرداد.

امیدواریم ماحصل سفر وزیر ارشاد افزایش اعتبارات نیشابور باشد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: امیدواریم ماحصل سفر وزیر ارشاد به نیشابور، توجه ویژه برای برگزاری 3 روز ملی در این شهر فرهنگ‌ساز باشد.

دیابت در کنترل حوزه سلامت دانشکده علوم پزشکی نیشابور

برنامه دیابت شهری از تیرماه 1392در سه سطح و براساس نظام ارجاع با گروه هدف مشخص در دانشکده علوم پزشکی نیشابور درحال انجام است .

حضور حضرت ثامن‌الائمه در نیشابور، نقطه عطفی در تاریخ اسلام و تشیع

امام علي‌بن موسي‌الرضا علیه‌السلام، در جريان سفر بزرگ و سرنوشت‌ساز خويش از مدينه به مرو، هنگامي به شهر تاريخي نيشابور رسيدند، يكي ديگر از فرازهاي تاريخ اسلام، با شكوه هر چه تمام‌تر رقم خورد.

آيه 15 سوره نور

آنگاه كه از زبان يكديگر (تهمت را) مى گرفتيد وبا آنكه علم نداشتيد دهان به دهان مى گفتيد واين را ساده وكوچك مى پنداشتيد در حالى كه آن نزد خدا بزرگ است.

دکتر محمد حسین طباطبایی از جامعه القرآن الکریم نیشابور بازدید کرد

حجه الاسلام و المسلمین دکتر محمد حسین طباطبایی، نابغه بزرگ قرآنی هفته گذشته طی بازدید از جامعه القرآن الکریم نیشابور در جریان روند کاری و مشکلات پیش روی فعالان قرآنی این موسسه قرار گرفت.

سوال از شهردار، انتقاد از رییس شورا، ابهام در بودجه میلیاردی تقاطع غیرهمسطح امام رضا(ع)

جلسه شورای شهر نیشابور سه شنبه هفته گذشته در حالی برگزار شد که موضوعات مختلفی در آن عنوان و مورد بررسی قرار گرفت. یکی از موضوعاتی که طی این جلسه مطرح گردید به نطق میان دستور صادق هوشمند جوانترین عضو شورای شهر در صحن علنی برمی گردد. در ابتدا متن این نطق را از نظر می گذرانیم.

نقش مراکز صنعتي در کاهش نزولات جوي

اول صبح که به داخل حياط مي روم ابر سياه رنگي آسمان را پوشانده و از آفتاب روزهاي زمستان خبري نيست. دانه هاي برف نرم نرمک بر زمين مي نشيند و اينگونه به نظر مي رسد که امروز بارش برف خوبي را پس از مدت ها در شهر خواهيم داشت. پس از ساعتي که به محل کار مي رسم ديگر از نرمه هاي برف و ابرسياه رنگ در آسمان خبري نيست

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۵
۰۵:۵۸
۱۲:۳۷
۱۹:۱۶
۱۹:۳۴

آمار بازدیدکنندگان

۱۲
۹۷۱
۱۸۰۱
۱۰۳۸۳۵۲۵