تقویم اخبار

شهریور 1393
ی د س چ پ آ ش
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

شهریور 28, 1393

شهر دررود، شهر پاراگلایدر ایران

شهر دررود دارای یک سایت پرواز پاراگلایدر، شامل جاده اختصاصی دسترسی به محلهای تیک آف است که به سایتهای ۳۵۰ متر ،۹۵۰ متر و ۱۰۵۰ دسترسی دارد که در نوع خود یک سایت مسابقاتی محسوب شده و کم نظیر است.

نخستین جلسه یادواره شهدای سلیمانی برگزار شد

نخستین جلسه برنامه ریزی یادواره شهدای روستای سلیمانی در روز چهارشنبه مورخه 26/06/93 با حضور آقای گرمابی بخشدار طاغنکوه، آقای رمضانی رئیس بنیاد شهید فیروزه و آقای رحیم آبادی فرمانده حوزه بسیج مالک اشتر طاغنکوه و شوراي اسلامي و دهیار و تعدادی از معتمدان روستای سلیمانی در بخشداری طاغنکوه برگزار گردید. 

نخستين همايش خيرين کتابخانه هاي روستايي شهرستان نيشابور برگزار شد

در راستاي گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخواني در روستاها، همايش خيرين کتابخانه هاي روستايي شهرستان نيشابور در تالار اديب اين شهر برگزار شد.

زنگ ایثار و شهادت در مدارس فیروزه نواخته می‌شود

فرماندار شهرستان فیروزه گفت: همزمان با بازگشایی مدارس، زنگ ایثار و شهادت اول مهر ماه در مدارس این شهرستان نواخته می‌شود.

طرحی ساده برای آبیاری درختان پیاده رو

چند روز قبل در تهران بودم. روش بسیار ساده و راحتی را برای آبیاری درختان پیاده رو بکار برده بودند که به نظرم برای نیشابور هم مفید خواهد بود.

اهمیت ارتقاي حداقل يك بيمارستان به "مركزآموزشي، پژوهشي ودرماني"

يكي ازشرايط تبديل شدن دانشكده هاي علوم پزشكي به دانشگاه، ارتقاي حداقل يك بيمارستان به "مركزآموزشي، پژوهشي ودرماني" است مانند بيمارستانهاي واسعي و مبيني سبزوار و قائم مشهد-

اگر میشود فضای باز کوچه فردوسی جنوبی 4 را هم آسفالت کنید

میخواستیم اگرمیشود فضای باز کوچه فردوسی جنوبی 4 را هم آسفالت کنید چون بخاطر وجود ورود ماشینها و ورود گردو غبار به داخل منازل بسیار خسته شده ایم و خاکهای نرم به وجود می آورند.

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۵
۰۵:۵۸
۱۲:۳۷
۱۹:۱۶
۱۹:۳۴

آمار بازدیدکنندگان

۹
۹۳۹
۱۸۰۱
۱۰۳۸۳۴۹۳