تقویم اخبار

اردیبهشت 1394
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

اردیبهشت 1394

زبان هنر مؤثرترین و نافذترین راه بیان مسائل حوزه سلامت

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن آرزوی موفقیت برای برگزارکنندگان جشنواره فیلم و عکس سلامت نیشابور، گفت: این اقدام فوق العاده خوب و دارای تاثیر زیاد خواهد بود.

برگزاری جشنواره فیلم و عکس سلامت بسیار خوب و شایسته تقدیر است

 رئیس شورای شهر نیشابور در خصوص جشنواره ملی سلامت گفت: برگزاری جشنواره فیلم و عکس سلامت بسیار خوب و شایسته تقدیر است، باز شدن و بیان این گونه مسائل جهت تبیین نظام سلامت کشور به جامعه کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

 

استراتژی فرهنگی نیشابور کجاست؟

و امّا در عرصه فرهنگ ،بنده به معنای واقعی کلمه، احساس نگرانی می کنم و حقیقتا دغدغه دارم . این دغدغه از آن دغدغه های است که آدمی به خاطر آن ، گاهی ممکن است نصف شب هم از خواب بیدار شود و به درگاه پروردگار تضرّع کند.من چنین دغدغه ای دارم.

توقیف اموال یک موسسه مالی اعتباری قبل از فروش

با اقدام به موقع پلیس شهرستان نیشابور خراسان رضوی 70 میلیارد ریال لوازم و دستگاه های هیئت مدیره یک موسسه مالی و اعتباری قبل از فروش توقیف شد. ۱۳۹۴ چهارشنبه ۳۰ ارديبهشت ساعت 13:12

خود سوزی سپرده گذار نیشابوری در موسسه میزان

 یک سپرده گذارموسسه مالی میزان نیشابور اقدام به خود سوزی و آتش دادن شعبه مرکزی آن موسسه کرد .

مقنی مصدوم از دل چاهی در نیشابور نجات یافت

مقنی که بر اثر برخورد کلنگ به سرش در ته چاه مانده گیر افتاده بود نجات یافت

آوار یک منرل مسکونی موجب مصدومیت یک نفر در نیشابور شد

 یک ساختمان با مصالح آجر و آهن در خیابان شهید فهمیده در هنگام تعمیرات بر روی کارگران در حال کار خراب شد.

جشنواره فیلم و عکس سلامت نیشابور، ایجاد کننده حرکت و جریان بین هنر و سلامت

مدیرکل مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به جشنواره فیلم و عکس سلامت دانشکده علوم پزشکی نیشابور، گفت: تردیدی نیست که هر پدیده، رخداد و اندیشه‌ای که با زبان هنر بیان شود تأثیرگذارتر و ماندگارتر است .

آثار برتر شهید پژوهی ( طرح شهید پژوهی 313 شهید شهرستان فیروزه مشخص شد

کارشناس شاهد و امور ایثارگران آموزش و پرورش شهرستان فیروزه  گفت :  طرح شهید پژوهی  313 شهید شهرستان فیروزه همزمان با هفته پژوهش در فرهنگسرای  وکیلی نیشابور  آغاز شد . و در جلسات شورای آموزش و پرورش ، شورای معاونین مطرح  و مورد استقبال همکاران در سطح مدارس قرار گرفت .

وظیفه عکاس ایجاد جرقه فکر کردن در مردم است

 داور اولین جشنواره فیلم و عکس سلامت نیشابور در بخش عکس با اشاره به داوری های انجام شده در این جشنواره، گفت: هر چیزی را باید بر اساس بدنه، عوامل تشکیل هنده و شرایط فرهنگی تاریخی آن سنجید، اینکه انتظار معجزه در شروع یک حرکت داشته باشیم خیلی زیاد است

بدنه عکاسی ایران در حال پوست‌اندازی است

کیارنگ علایی اظهار داشت: این پوست‌اندازی در بین سبک‌های مختلف به وضوح دیده می‌شود و چون مکان‌های نمایش عکس بسیار مختلف و از گالری خارج شده است، این رکود طبیعی است.

پروفسور حسین صادقی از بخش سی سی یو و ساختمان در حال احداث بیمارستان 22 بهمن بازدید کرد.

 پروفسور حسین صادقی جراح برجسته قلب جهان با حضور در بیمارستان 22 بهمن ضمن بازدید از بخش سی سی یو و همچنین ساختمان در حال احداث بخش آنژیوگرافی این بیمارستان ، راهنمائیهای مفیدی را در زمینه بخش آنژیوگرافی ارائه نمود.

ابراز خرسندی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری جشنواره فیلم و عکس سلامت

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه همایش روز ملی خیام از برگزاری جشنواره ملی و فیلم عکس سلامت به میزبانی دانشکده علوم پزشکی نیشابور ابراز خرسندی نمود.

کنفرانس مطبوعاتی داوران بخش فیلم نخستین جشنواره ملی فیلم سلامت

 ابتدای این کنفرانس مطبوعاتی که با حضور رئیس، دبیر و اعضای هیئت داوران بخش فیلم در محل آمفی‌تئاتر ساختمان بهداشت دانشکده علوم پزشکی نیشابور برگزار شد، رئیس جشنواره گفت: این جشنواره در شهر تاریخی و کهن نیشابور در حال برگزاری است و روزهای بزرگی را برای شهر به ارمغان آورده است.

آواز شهرام ناظری و نیشابوری شدن وزیر ارشاد در آرامگاه خیام

کنگره بین‌المللی از توس تا نیشابور فرصت مناسبی بود تا جمعی از مسئولان و هنرمندان و شاعران کشور به این مناسبت راهی توس و نیشابور باشند و فردوسی و عطار و خیام شمع محفل عشاق و آرامگاهشان محمل شعر و شعارها باشد.

راه یابی شاعر نیشابوری به مرحله نهایی سیزدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره

ملیحه سادات قاضی شاعر نیشابوری با رقابت با شاعران مطرح ملی به مرحله نهایی سیزدهمین جشنواره داستان و شعر جوان سوره کشور به میزبانی استان قزوین راه یافت.

تشکر و قدردانی از فرماندار عزیز جناب مظفری

ضمن عرض تشکر از جناب دکتر مظفری فرزند رشید نیشابور که به عنوان فرماندار الحق و انصافا برای برگزاری بزرگداشت حکیم عمر خیام سنگ تمام گذاشتن و امسال یکی از به یادماندنی ترین روزهای سال برای نیشابور رقم خورد .

برگزاری کارگاه آموزشی بررسی مقررات و قوانین آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور

کارگاه آموزشی یک روزه تحت عنوان بررسی مقررات و قوانین آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور برگزار شد.

 

نشست سالانه بسیج اساتید استان خراسان رضوی در نیشابور برگزار شد

این نشست دو روزه در اردوگاه کشوری شهید رجایی نیشابور و با هدف ارتقاع سطح علمی، فرهنگی، سیاسی و معنوی اساتید برگزار گردید.

 

برنامه های بسیج نمایندگی ولی فقیه نیشابور ابلاغ شد

جلسه ابلاغ برنامه های بسیج نمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نیشابور صبح امروز با حضورمدیران شعب نمایندگی درحوزه ها وکانونهای مقاومت  برگزار گردید.

 

صفحه قبل 1 2 3 4 ... 13 صفحه بعد
242 مطلب

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

ارتباط زنده نامزدهای انتخاباتی با مردم

مناسبت ها

فهرست وقایع ماه محرم الحرام

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۵۸
۰۵:۲۳
۱۱:۲۶
۱۷:۲۹
۱۷:۴۶

آمار بازدیدکنندگان

۷
۹۴۸
۱۹۲۰
۱۰۴۶۳۴۰۳