تقویم اخبار

اردیبهشت 1394
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

اردیبهشت 20, 1394

هزینه های بی فایده شهرداری درقبال پاک کردن دیوار ها واجاره تابلوهای شهرداری به قیمت یک میلیون تومان

مدتی است که شهردار برای اینکه خود ی نشان دهد اقدام بی فایده  به پاک کردن سطح شهر کرده با هزینه های گزاف از جیب ما وشما

نجات کودک 7 ساله از چاهی با عمق 10 متر در نیشابور

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری نیشابور گفت: کودک 7 ساله‌ای که به درون چاهی با عمق 10 متر سقوط کرده بود، نجات پیدا کرد.

 

کشتارگاه دام نیشابور به بخش خصوصی واگذار شد

رئیس شورای شهر نیشابور گفت: شورای اسلامی نیشابور با اکثریت آراء، واگذاری کشتارگاه دام نیشابور به بخش خصوصی را تصویب کردند.

 

کشف 6 ميليارد ريال تلفن همراه قاچاق در نيشابور

 فرمانده انتظامی نیشابور گفت : با دریافت اطلاعاتی درباره حمل محموله گوشیهای تلفن همراه قاچاق با یک دستگاه خودرو سواری پژو ماموران این خودرو را در محدوده بلوار فضل نیشابور شناسایی و متوقف و در بازرسی از آن 143 دستگاه تلفن همراه هوشمند بدون هرگونه مجوز گمرکی کشف و ضبط کردند .

«کاشمر» و «چکنه» در خراسان رضوی لرزید

وقوع دو زمین لرزه با قدرت ۴ و همچنین یک و ۴ دهم ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین صبح امروز شهر های کاشمر و چکنه در استان خراسان رضوی را به لرزش درآورد.

 

مراسم يادواره 33 شهيد روستاي سليماني شهرستان فيروزه ونيشابور برگزار شد

  انقلاب ما را شهدا هدايت مي کنند و در اين مديريت مسير انقلاب، شهدا داراي صبر و تحمل فراوان اند و به خوبي انقلاب را رو به جلو مي برند.

 

 

قهرمانی و نائب قهرمانی مسابقات ورزشی دانشگاه‌ آزاد اسلامی خراسان رضوی به نیشابور رسید

 نائب قهرمانی در رشته‌های فوتسال پسران و طناب‌کشی دختران به همراه قهرمانی در مسابقات آمادگی جسمانی و داژبال (وسطی) در مسابقات استانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی به واحد نیشابور رسید.

 

 

ناگفته های زرندی از پشت پرده برکناری

یک جریان سیاسی که حیاتش را در نیشابور رو به پایان می بیند، از طریق پادوهایش در شورا به دنبال به دست گرفتن شهرداری تا انتخابات مجلس است

نگاهی به خوانده نشدن پیام وزیر ارشاد در مراسم روز عطار

۱- روبسپیر؛ انقلابی ِ فرانسوی در هنگامه ی شعله کشیدن آتش انقلاب، فریاد می زد باید شهروندان جسارت مدنی داشته باشند. ساختار ِ فاسد نظام حاکم، ایجاب می کرد شهروندان با بهره مندی از مؤلفه ی جسارت مدنی، به مقابله با خطاها برخاسته و حقوق خویش را مطالبه کنند. 

بیش از ۱۹۰ انشعاب غیرمجاز آب در نیشابور شناسایی شد‌

محمد سلطانی اظهار داشت: تعداد 57 حلقه چاه، سه قنات و یک چشمه در نیشابور در مدار بهره‌برداری است که حداقل به 10 حلقه چاه نیاز داریم.

جشن اردیبهشت تاتر نیشابور برگزار شد

همزمان باروزجهانی تاتر جشن اردیبهشت تاتر نیشابور17 اردیبهشت 94 در تالار ادیب اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور برگزار شد

نمایشگاه عکس« نگاه من آغاز راه من » در نیشابور

نمایشگاه عکس "نگاه من آغاز راه من "آثار گروهی بانوان دانش آموز عکاس هنرمند نیشابوری در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور برپا شد 

نیشابور قطب تولید ریواس در کشور

ریواس، گیاه بومی غرب چین است که قبل از میلادمسیح درآنجا بعنوان دارو استفاده میشد.این گیاه در آب و هوای سرد کشت میشود و برگهای آن در دمای پایین صورتی ودردمای بالا سبز تیره می باشد. ریواس درمناطق پر باران عملکرد ...

 

 

تاریکی بلوار جمهوری در عصر پرتردد جمعه

آیا کسی هست که از دلیل تاریکی بلوار جمهوری(بلوار واصل شهر به محوطه خیام و عطار) در عصرهای جمعه که موقع پرتردد و شلوعی برای این مسیر محسوب می شود توضیح دهد.

28 اردیبهشت؛ روز بزرگداشت حکیم عمر خیام نیشابوری، نزدیک است \بیلبورد بزگداشت حکیم عمر خیام نیشابوری

28 اردیبهشت ماه بزرگداشت حکیم عمر خیام ,همه ساله چنین روزی به عنوان روز بزرگداشت حکیم عمر خیام گرامی داشته می شود. ابوالفتح

 

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۵
۰۵:۵۸
۱۲:۳۷
۱۹:۱۶
۱۹:۳۴

آمار بازدیدکنندگان

۹
۹۲۴
۱۸۰۱
۱۰۳۸۳۴۷۸