تقویم اخبار

آبان 1394
ی د س چ پ آ ش
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

آبان 1394

ایستگاه مطالعه پارک خطی نیایش افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های نیشابور، پنج شنبه 28 آبان ماه ودر بیست و سومین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با  دکتر سید آبادی مدیرکل دفتر مطالعات، برنامه‌ریزی و کتابخوانی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی  و باحضور مسئولان و چهره های فرهنگی شهرستان ایستگاه مطالعه پارک خطی نیایش افتتاح شد

برگزاری کنسرت درجامعه معنا ندارد

امام جمعه شهرخرودرخطبه های عبادی سیاسی نمازجمعه گفت: برگزاری کنسرت درجامعه بی معنی است.

 

با تلاش آتش نشانان کارخانه کارتن از یک آتش سوزی بزرگ نجات یافت

در ساعت 19:12 دقیقه روز پنج شنبه آتش سوزی در یک کارخانه کارتن سازی واقع در شهرک صنعتی خیام به ستاد فرماندهی آتش نشانی نیشابور اعلام شد .

تفکر بسیجی تفکراشاعه دهنده خدمت به محرومان و مردم است/ برای رسیدن به موفقیت راهی به جز ایثارگری و جهاد نداریم

معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان نیشابور درخصوص فرارسیدن سی وششمین سال تشکیل هفته بسیج ضمن گرامی داشت یادوخاطره 2300شهید شهرستان اظهارکرد: برخی فکر می کردند کارکرد بسیج با پایان جنگ تحمیلی به اتمام می رسد اما امروز کارکرد این نهاد مردمی را در عرصه های مختلف از جمله اقتصادی و اجتماعی مشاهده می کنیم.

 

اطاعت بسیجی از ولایت اطاعتی آگاهانه است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نیشابور در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه نیشابور، با تبریک  هفته بسیج اظهارداشت:هفته بسیج فرصت مغتنمی جهت تجدید پیمان با آرمان‌های بلند حضرت روح‌الله و بیعتی دوباره با بزرگ بسیجی دلاور سلف صالح حضرت امام، مقام معظم رهبری است که ما را گفت: "بسیجی باید در وسط میدان باشد تا فضیلت‌های اصلی انقلاب زنده بماند".

 

بسیج،مانع ايراني با نام وصورت جمهوري اسلامي ولي با سيرت اسلام آمريكايي خواهد بود

حجت الاسلام والمسلمین حسین رحیمی مسئول نمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نیشابوربه مناسبت آغاز هفته بسیج پیامی صادرکرد.

 

خطیب نمازجمعه نیشابورخواستارشد: فراخوان بسیجیان برای سد معبر راه نفوذ دشمن

امام جمعه نیشابوردرخطبه های عبادی سیاسی نمازجمعه این هفته که با اولین روز از هفته بسیج متقارن بود از عموم بسیجیان درخواست کرد یکپارچه ومتحد همانند حماسه 9 دی سد معبر راه نفوذ دشمن شوند.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل مقری موذن  با بیان اینکه آنچه از بسیج پیش چشم است، تجربه 35 سال حضورهمیشگی درمیدان است اظهارداشت: یک باردیگر لازم است تا با انسجام، وحدت وهمدلی ،همگرایی، هم فکری و فراموش نکردن نقشه راه نفوذدشمن را سد شدهمانگونه که با بصیرت حماسه تاریخی 9 دیماه بوجود آمد.

مقری تاکیدکرد:بسیج یک تشکل نظامی وچیریکی نیست، بسیج آن چیزی است که امام (ره) به عنوان یک نکته قرآنی به جامعه عرضه کرد.

وی بسیج را یک اندیشه وطرز فکر دانست وعنوان کرد: تلاش در همه توان وتکلیف مداری،اصول شاکله بسیج است.

وی خاطر نشان ساخت:وقتی حضرت امام خمینی (ره) اندیشه بسیج را به ملت مطرح کرد،کل ملت ایران رادرگیرکرد،پیرزن روستایی که دوتاتخم مرغ داشت را به صحنه آورد ،هرکسی ازهر طیف جامعه که بود، انچه راداشت بااخلاص به صحنه آورد.

وی درتعریف دیگر از بسیج عنوان کرد: همه مسلمانان درمقابل دینشان مسئولن واین زن ومردو کوچیک وبزرگ جوان وسالخورده ندارد ،هرکسی که کلمه توحید را می داند، چون ستمکاران با این طرز فکر نمی توانند کنار بیایند احساس مسئولیت وتکلیف کندو این یعنی تفکر بسیج .

روابط عمومی بسیج نیشابور

برخورد دو موتورسيكلت، راکبان را به کام مرگ فرستاد

 برخورد شديد دو دستگاه موتورسيكلت با يكديگر در شهرستان نيشابور، راكبان را به كام مرگ فرستاد.

 

معاون استاندار خراسان رضوی: طرح جامع گردشگری نیشابور تدوین می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: طرح جامع گردشگری نیشابور تدوین می‌شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمد مقدوری اظهار داشت: توجه به گردشگری و میراث فرهنگی می‌تواند راهکار مهم توسعه نیشابور باشد.

وی افزود: در زمینه توسعه گردشگری نیشابور تدوین و اجرای طرح جامع گردشگری یکی از مهمترین راهکارها است و این طرح به زودی تدوین می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: در زمینه اجرایی کردن این طرح نیازمند یک گام اساسی هستیم ضمن اینکه تشکیل یک سازمان اجرایی و نیز تامین مالی اجرای این طرح از سوی بخش خصوصی و دولتی می‌تواند به تدوین و اجرایی شدن این طرح کمک کند.

مقدوری خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد تشکیل یک شرکت سهامی عمده با مشارکت مردم و شهروندان نیشابور می‌تواند کمک بزرگی به اجرایی شدن این طرح داشته باشد.

وی افزود: برای پیشبرد کارها نیازمند انسجام بخشی و همدلی همه دستگاه‌ها هستیم و خوشبختانه شهر نیشابور با توجه به سابقه فرهنگی و تاریخی که دارد مسیر توسعه را به خوبی طی می‌کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی با اشاره به ارائه طرح جامع گردشگری نیشابور توسط بخش خصوصی در این جلسه گفت: این طرح در جلسات بعدی نیز بررسی و بعد از تصویب در کارگروه تدوین و اجرایی خواهد شد.

حسین زارع صفت مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی نیز در این کارگروه با اشاره به اهمیت شهر تاریخی نیشابور و جایگاه این شهر گفت: نیشابور شهر بزرگ و ترایخی و مهمی است که باید به اقتضای جایگاه فرهنگی و تاریخی نیشابور برای این شهر کار کرد.

وی گفت: ما وظیفه داریم ضوابط و دستورالعمل‌های مرتبط با میراث فرهنگی و آثار تاریخی را رعایت کنیم.

وی ادامه داد: از همکاری و فعالیت‌های بخش خصوصی در توسعه شهر نیشابور و در فعالیت‌های مرتبط با ماموریت‌های سه گانه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی استتقبال می‌کنیم.

وی در ادامه گفت: نیشابور یکی از شهرهای مهم در حوزه گردشگری است و باید موضوعات مهمی مانند پژوهش و انجام فعالیت‌های تحقیقی و آموزش برای سطوح مختلف اعم از مردم و مدیران این شهرستان مانند دهیاران و بخشداران برگزار شود تا به توسعه گردشگری در نیشابور کمک کند.

زارع صفت با اشاره به ضرروت توسعه گردشگری در نیشابور افزود: به همین منظور به نظر می رسد باید کمیته اجرایی گردشگری در این شهرستان تشکیل شود.

وی همچنین در خصوص احداث موزه در نیشابور افزود: در خصوص موزه های موضوعی بخش خصوصی می‌تواند ورود پیدا کند اما در خصوص احداث موزه تاریخ و تمدن در نیشابور این اداره کل برنامه هایی در خصوص احداث این موزه دارد.

وی هم چنین به سابقه فرهنگی و تاریخی و آثار بی نظیر باستانی در نیشابور اشاره کرد و افزود: محوطه تاریخی شادیاخ یکی از مهم‌ترین محوطه های تاریخی است که در همین ارتباط شورای راهبردی شادیاخ نیز در راستای توسعه نیشابور تشکیل خواهد شد.

جزئیات راه‌اندازی یک «مدرسه کاغذی»

دیرکل دفتر کار و دانش وزارت آموزش و پرورش از راه اندازی نخستین مدرسه زیست محیطی در کشور که به "هنرستان کاغذی" مشهور شده است خبر داد.

برخی اختیارات دیوان عدالت اداری به دفاتر حقوقی دانشگاه‌ها تفویض شد

سرپرست دفتر حقوقی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تفویض برخی اختیارات دیوان عدالت اداری به دفاتر حقوقی دانشگاه‌ها و دانشکده‌ها خبر داد.

آیا نیشابور (( پایتخت کتاب )) می شود ؟

وقتی در خیابان های شهر قدم می زنیم کتاب فروشی هایی به چشم می خورد کافی است نزدیک تر شوی تا از پشت شیشه ، کتاب های رنگی مختلف را ببینیم، اما داخل مغازه کتاب فروشی که می شوی خبری از دوستدار کتاب نیست! فقط مردی یا زنی را می بینی که پشت میز نشسته و کتابی را در دست دارد و می خواند.

کمی که با کتاب های بیشتر آشنا می شوی و اگر کتابی را برای خرید انتخاب کنی شاید قیمتش زیاد باشد و کتاب را دوباره به قفسه ( پیش دوستان اش ) برگردانیم ...

پس از عبور از کتاب ها و مغازه کتاب فروشی به مسیر خود ادامه می دهیم و در خیابان افراد بسیار هستند که با تلفن همراه خود در دنیای مجازی مشغولند و به ندرت می شود فردی را با کتاب دید مگر اینکه دانشجو باشد یا کتاب های درسی خود را به همراه داشته باشد.
افرادی هستند که قیمت کتاب ها را زیاد می دانند و فاصله خود را از کتاب با این بهانه پر می کنند و افرادی هم می گویند ما وقت کتاب خواندن نداریم و مشغول به کار هستیم و دسته سومی هم به دنبال سرگرمی های خود در فضای های جدید ارتباطی هستند و آرام آرام کتاب ها تنها تر از همیشه می شوند.
می گویند سرانه مطالعه در ایران پایین است و این مساله شایسته کشوری با فرهنگ غنی چند 100 هزار ساله نیست اما اینکه بخش عمده ای از اوقات روزانه نوجوانان، جوانان و حتی میانسالان صرف پایش در شبکه های اجتماعی و مطالعه مطالب مختلف در آن می شود، در کدام قسمت از سرانه مطالعه جای دارد.

مشهور است که در جریان نهضت ترجمه ، خلیفه وقت ، هارون یا مامون ، اعلام کرد و هرکس کتابی را به عربی ترجمه کند ، معادل وزن آن به او طلا خواهد بخشید .
مرد رندی رفت و کاعذ هایی ضخیم تهیه کرد ، قلمی درشت برگزید و شروع به نوشتن کرد . او در هر صفحه دو سه کلمه ای نوشت ، کتابی قطور ترتیب و تحویل داد ، کتاب را در یک کفه ترازو نهادند و در کفه دیگر سکه های طلا ریختند و مزدش را دادند .

تاکنون با خود
سوابق درخشان فرهنگی و تمدنی در حوزه خراسان بزرگ به مرکزیت نیشابور از دیرباز مرکز فرهنگ و تمدن بوده است. در اضلاع تمدنی ایران بزرگ به سه ضلع نیشابور، شیراز و اصفهان اشاره شده است که بلحاظ قدمت و طول تاثیرگذاری تمدنی، نیشابور بر دو حوزه دیگر برتری دارد. این مهم در سخنان اندیشمندان و بزرگان آسمان علم و دانش بخوبی بیان شده است.

نیشابور اولین پایتخت دوره اسلامی در ایران است و قطعا تحولات فرهنگی و تمدنی که منجر به اوج تمدن اسلامی شد ریشه در خاک پاک نیشابور دارد . کمتر شخصیت فرهنگی،علمی ، عارف و شاعر برجسته ای را می توان یافت که بنوعی از مکتب علمی-فلسفی و عرفانی نیشابور مایه نگرفته باشد.

امروز نیز نیشابور قطب تاثیرگذاری در حوزه فرهنگی و اجتماعی شرق کشور است و اگرچه درتاریخ یکصد سال اخیر تحت الشعاع پایتخت معنوی ایران یعنی مشهد مقدس قرار گرفته اما همواره بعنوان شهری پایدار ، پر جمعیت و اثرگذار در عرصه های فرهنگی، علمی و تولیدی بوده است. سازمان علمی فرهنگی ملل متحد(یونسکو) عنوان شهر پایدار را به نیشابور داده است و این به پشتوانه همین سابقه درخشان و پایداری او در مقابل ویرانی ها و حملات دشمنان علم و دانش بوده است.

انتخاب اهواز به عنوان اولین پایتخت کتاب کشور، ایران به جمع کشورهایی پیوست که هر ساله شهری را به عنوان پایتخت فرهنگی خود انتخاب و معرفی می‌کنند، به این امید که روزی این شهر پایتخت کتاب جهان شود.
شاید مردم اهواز در شامگاه دومین روز اسفند و زمانی که مراسم جشنوراه پایتخت کتاب ایران با حضور نمایندگان ده‌ها شهر و روستای کشور در سالن همایش‌های کتابخانه ملی در جریان بود، همچنان از تنفس در هوای آلوده و پر از ریزگرد شهرشان، رنج می‌بردند اما در آن لحظه، اهواز دوباره به صدر خبرها بازگشت اما نه با عنوان «آلوده‌ترین شهر کشور از جهت وجود ریزگردهای خطرناک» بلکه با عنوان پرافتخار «اولین پایتخت کتاب ایران».

چرا اهواز پایتخت ایران شد ؟ این حال همان زمان در ایران هم بسیاری از خود می‌پرسیدند: چرا اهواز؟ مطابق بیانیه هیئت داوران طرح پایتخت کتاب ایران، اهواز «به دلیل ارائه برنامه‌های نوآورانه، مشارکت جویانه، موثر و منسجم و استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی، تشکل‌های مردمی، صنایع و مراکز ورزشی و فرهنگی» لوح افتخار وزرای کشور و فرهنگ و ارشاد اسلامی و لوح تقدیر کمیسیون ملی یونسکو را دریافت کرده و این لوح‌های پرافتخار به نمایندگی از مردم کتاب‌دوست این شهر، به مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهردار اهواز، تقدیم می‌شود.

اهواز برای کسب عنوان پایتخت کتاب ایران، طرح راه‌اندازی شبکه مجازی کتاب را ارائه کرده است. هدف از این طرح فراهم‌سازی بستری مناسب جهت تقویت فرآیندهای ارتباطی در محیط مجازی با رویکرد ایرانی اسلامی از طریق تلفن همراه، تولید جایگزینی مناسب و ملی برای نرم‌افزارهای ارتباطی موجود، کمک به ترویج کتابخوانی در افراد نابینا و ناشنوا، تسهیل ارتباط خوانندگان یا نویسندگان و ناشران در دنیای مجازی، حذف واسطه‌های فروش کتاب، کمک به ساخت محصولات مجازی دنیای ادب و کمک به محافظت از محیط زیست است.

ساخت محیطی کاملاً مجازی با الهام از نمادها و قوانین ملی، در اختیار قرار دادن مکانی مجازی به ناشران و پدیدآورندگان برای برپایی نمایشگاه دایمی با امکان خرید اینترنتی، تهیه اتاق‌های نقد کتاب و همخوانی به صورت مجازی، امکان ضبط صدا برای تهیه کتاب‌های گویا برای افراد توانخواه، اجرای داستان خوانی به صورت آنلاین، تشکیل بازار مجازی کتاب دست دوم از جمله شیوه‌های اجرای طرح «شبکه مجازی کتاب» است.

از جمله معیارهای یونسکو در انتخاب پایتخت کتاب جهان، می‌توان به تعداد کتاب‌فروشی‌ها، کتابخانه‌ها، آمارهای کتابخوانی و... اشاره کرد ضمن اینکه برنامه‌هایی که شهرها برای پایتخت کتاب شدن پیشنهاد می‌دهند، در نظر یونسکو برای انتخاب «پایتخت کتاب جهان» مؤثر است. قطعاً کسب این عنوان می‌تواند جایگاه یک شهر را تغییر و ارتقا دهد، هم از لحاظ فرهنگی، هم سیاسی و هم اقتصادی اما مهمتر از کسب این عنوان، برنامه‌ریزی درست برای رسیدن به آن است؛ کاری که از این پس کمیسیون ملی یونسکو باید آن را تعقیب کند.

مطابق اعلام، از بین ۶۳ شهری که طرح‌هایشان را به این جشنواره سراسری فرستادند، ۱۰ شهر اهواز، بوشهر، تبریز، شهرکرد، یزد، قم، کاشان، کرمانشاه، گنبد کاووس و نیشابور، به مرحله نهایی راه یافتند که البته هر یک ایده‌هایی بکر و در نوع خود ابتکاری ارائه کرده بودند اما طرح‌های مرکز استان نفت‌خیز خوزستان، با دارا بودن مزیت‌هایی نسبی، گوی سبقت را از بقیه ربود و این عنوان پرافتخار را برای کلانشهر اهواز به ارمغان آورد

امسال شهرستان نیشابور با برنامه های متنوع و فرهنگی تر از همیشه وارد صحنه شده است به گفته کرخی نیشابور یکی از جدی ترین نامزد های پایتخت کتاب است و برنامه هایمان را در هیمن راستا انجام می دهیم تا به حق مردم نیشابور و من بر خودم واجب می دانم که از تمامی همشهریان عزیز تشکر نمایم و می توان بگویم که همیشه مردم از ما جلو تر بوده اند .

امسال با برگزاری یکی از برنامه کاملا متنوع به نام (( بزرگترین میز مطالعه جهان )) که نه در گینس به ثبت رسیده است و نه در هیچگونه شهر یا کشوری برگزار نشده است .

نیشابور اولین پایتخت دوره اسلامی در ایران است و قطعا تحولات فرهنگی و تمدنی که منجر به اوج تمدن اسلامی شد ریشه در خاک پاک نیشابور دارد . کمتر شخصیت فرهنگی،علمی ، عارف و شاعر برجسته ای را می توان یافت که بنوعی از مکتب علمی-فلسفی و عرفانی نیشابور مایه نگرفته باشد.

امیدواریم نیشابور بتواند با تلاش های مردمی با مسئولین گوی سبقت را از سایر شهر های نامزد ببرد ، در روزنه های امید در دل مردم روشن نماید و به حق خود یعنی (( پایتخت کتاب ایران )) برسد .

سید متین رضوی

چیدمان بزرگترین میز مطالعه کشور در نیشابور

بزرگترین میز مطالعه کشور از محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تا مسجد جامع در حدود یک کیلومترو با حضورمسئولین و مردم فرهنگ دوست نیشابور برپا شد.

پروژه گازرسانی شهر بار نیشابور آغاز شد

بار در سال 1387 به شهر ارتقا یافت در هنگام ارتقای این منطقه بحث گاز رسانی به عنوان یک نیاز ضروری مطرح شد و پیگیری های زیادی تا مرحله انجام مناقصه پیش رفت ، ولی به دلیل نا معلومی پروژه متوقف شد . 

برگزاری همایش علمی کاربردی مدیران حقوقی دانشگاه های علوم پزشکی شرق کشور در نیشابور

مدیر امور حقوقی دانشکده علوم پزشکی نیشابور از شروع برگزاری همایش علمی کاربردی مدیران و کارشناسان دفاتر حقوقی دانشگاههای علوم پزشکی شرق کشور در نیشابور خبر داد.

حامد سلیمانی گفت: این همایش به میزبانی دانشکده علوم پزشکی نیشابور امروز و فردا در محل سالن همایش دانشکده علوم پزشکی نیشابور با حضور دکتر افشاری مدیر امور حقوقی وزارت بهداشت و کارشناسان و مدیران حقوقی دانشگاههای علوم پزشکی شرق کشور برگزار می گردد.

وی افزود: در ابتدای همایش ریاست دانشکده علوم پزشکی نیشابور ضمن خیر مقدم به مدیران دفاتر حقوقی دانشگاههای علوم پزشکی شرق کشور اهمیت جایگاه دفاتر حقوقی را در دانشگاههای علوم پزشکی از بعد بازوی مشورتی مدیران مهم خواند.

وی از دفاتر امور حقوقی خواست سند آمایش سرزمینی آموزش عالی کشور را جهت پختگی بیشتر بررسی نمایند .

روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی نیشابور

افزوده شدن 26 هزار مترمربع به فضاهای فیزیکی دانشکده علوم پزشکی نیشابور

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی نیشابور گفت: متراژ کل بنای احداث شده و در حال احداث و خریداری شده در طی سال های اخیر 26 هزار مترمربع است .

اسد الله حسن زاده افزود: از زمان ارتقاء شبکه بهداشت و درمان در نیمه دوم سال 89 به دانشکده تاکنون علاوه بر پرداخت های موارد مصرفی و دارویی مبلغ 56 میلیارد تومان صرف زیرساخت های اساسی دانشکده شامل (احداث بنا، خرید ساختمان ، تکمیل و تعمیرات اساسی ، خرید تجهیزات و خودرو) گردیده است .

وی بیان داشت: بیشترین مبلغ پرداختی بابت بناهای احداث شده در حوزه درمان و بعد از آن در حوزه آموزش بوده و متراژ کل بنای احداث شده و در حال احداث و خریداری شده در طی سال های اخیر 26 هزارمترمربع است .

  

روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی نیشابور

آيين بزرگداشت هفته كتاب شهرستان نيشابور برگزار شد.

مراسم بزرگداشت هفته كتاب و تكريم مقام كتابداران و خادمان كتابخواني با حضور معاون برنامه ريزي اداری مالی فرمانداري نیشابور ومسوولان ادارت و شخصیت های شاخص فرهنگی برگزار شد.

انبار کفش از کام آش نجات یافت+ تصویر

بامداد امروز اتش سوزی در یک انبار کفش به سامانه 125 آتش نشانی نیشابور اعلام شد.

حدود ساعت 3 بامداد با اعلام این آتش سوزی ، یک تیم از آتش نشانان ایستگاه شماره 4 به محل اعزام شدند. نیروهای عملیاتی بلافاصله پس از رسیدن به محل با استفاده از آب اقدام به خاموش کردن  آتش نمودند و پس از مهار آتش جهت جلوگیری از خسارت بیشتر با جداسازی کارتن های نیم سوز آتش را به طور کامل خاموش کردند.

خوشبختانه با اعلام به موقع همشهریان و سرعت عمل آتش نشانان از گسترش و خسارت فراوانی جلوگیری به عمل آمد و  حدود 15 کارتن کفش در آتش سوخت و یا آسیب دید.

علت این حادثه دردست بررسی است.

مهدی سلیمان

انبار کفش از کام آش نجات یافت

 

انبار کفش از کام آش نجات یافت

 

انبار کفش از کام آش نجات یافت

 

انبار کفش از کام آش نجات یافت

زنگ کتاب و کتابخوانی به صدا در آمد.

همزمان با آغاز هفته بیست و سومین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران،ز زنگ کتاب و کتابخوانی در دبیرستان دخترانه فاطمه الزهرا(س) نیشابور به صدا در آمد.

قبرستانی با 9 شهید غریب! شهدا شرمنده ایم!

قبرستاني در حدود يک کيلومتري معاونت استانداري وفرمانداري ويژه نيشابور ودويست متري بخشداري مرکزي بود،جايي در مرکز شهر که شايد از نگاه ها دور مانده بود .

صفحه قبل 1 2 3 4 ... 12 صفحه بعد
231 مطلب

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

ارتباط زنده نامزدهای انتخاباتی با مردم

مناسبت ها

فهرست وقایع ماه محرم الحرام

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۵۸
۰۵:۲۳
۱۱:۲۶
۱۷:۲۹
۱۷:۴۶

آمار بازدیدکنندگان

۱۷
۴۸۰
۱۹۲۰
۱۰۴۶۲۹۳۵