تقویم اخبار

اسفند 1395
ی د س چ پ آ ش
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

اسفند 1395

آخرین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور برگزار شد

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور آخرین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور با حضور اکثریت اعضا در فرمانداری نیشابور برگزار شد.

شماره 26 دوهفته نامه صبح نیشابور منتشر شد

شماره 26 دوهفته نامه صبح نیشابور منتشر شد

عدم نصب المان شهری کم کاری یا بی پولی !

باتوجه به فرارسیدن سال جدید، چرا المان مناسبی برای تحویل سال جدید در موقعیت های شهری از جمله خیام، عطار ،پارک باهنر،فلکه خیام،بلوارعرفان نصب نشده است!؟

همایش بزرگ همیاران پلیس در نیشابور

همایش بزرگ همیاران پلیس در محل فرهنگسرای وکیلی نیشابور با حضور دانش آموزان، مسولین ادارات و سازمان ها برگزار شد

توفیق حضور درحرم حضرت معصومه(س)کاروان راهیان نور نیشابور درلحظه سال تحویل

جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیشابوردرمراسم بدرقه کاروان راهیان نورکه باحضور دادستان نیشابور درنمازخانه این ناحیه انجام شد گفت: برنامه ها طوری چیده شده است که این کاروان توفیق حضور درحرم حضرت معصومه(س) ویا مسجد مقدس جمکران رادر لحظه تحویل سال نو باشند.

هفت سین قرآنی، عيدانه 96 نیشابور

تنها 7 آیه قرآن با کلمه " سلام " (دقیقا با خود کلمه " سلام " آغاز می شود  نه " و سلام " و ..... ) شروع می شود که به هفت سین قرآنی معروف است، می توان این هفت آیه را با زعفران و گلاب بر روی یک ظرف چینی نوشته و سر سفره هفت سین قرار داد . پس از تحویل سال آن ظرف را با آب شسته و با  آن شربت درست کرده و مقداری از آن را برای تبرک خانه و شفای جسمی و روحی میل فرمایید .

در آستانه عید نوروز، چکاب کامل خودروهای سازمانی بسیج نیشابور

 معاونت آماد و پشتیبانی ناحیه مقاومت بسیج نیشابور با همکاری گروه تخصصی سیتروئن مجری طرح هوای پاک خودروهای سازمانی این ناحیه را جهت  ماموریتهای احتمالی در ایام عید نوروز چکاب کامل کردند.

مردم نيشابور به ديدار ولي امر مسلمين جهان می شتابند

مردم ولايت مدار نيشابور همزمان با نخستین روز سال نو به استقبال رهبر معظم انقلاب در جوار بارگاه منور حضرت امام رضا(ع) به مشهد مي روند.

بازدید رئیس اداره مشاغل خاص وزارت بهداشت از نیشابور

مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه ای معاونت بهداشت ، از بازدید رئیس اداره مشاغل خاص مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از نیشابور خبر داد.

فراخوان اعطای مجوز معاینات سلامت شغلی و خدمات طب کار

معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی نیشابور در راستای افزایش دسترسی شاغلین در واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان به مراقبتهای سلامت شغلی و خدمات طب کار در نظر دارد بر اساس دستورعمل اجرایی بخشنامه معاینات سلامت شغلی به یکی از پزشکان عمومی دارای مطب فعال واجد صلاحیت پس ازبررسی مدرک تحصیلی ، گواهی بازآموزی طب کار، پروانه مطب و پروانه اشتغال پزشکی و تایید صلاحیت عمومی مجوز انجام معاینات شاغلین را برای  مدت 2سال اعطا نماید.

کاهش 73 درصدی مصدومین حوادث چهارشنبه پایانی سال 1395

مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی نیشابور از کاهش 73 درصدی مصدومین حوادث چهارشنبه پایانی سال 1395 نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

دستگیری سارقان 43 راس گوسفند در كمتر از يك ساعت

با هوشياري و سرعت عمل پليس شهرستان نيشابور سارقان 43 رأس گوسفند در كمتر از يك ساعت شناسایی و دستگیر شدند .

همایش رابطان مرکز شهید پژوهی آموزش و پرورش زبرخان، یادمان شهدای باغشن برگزار شد

بخشدار زبرخان در این همایش گفت:دشمن سعی دارد از کوچکترین روزنه هایی که بتوان در اعتقادات قشرجوان رخنه کرد،سوء استفاده کرده و آنان را به سمت تاریکی ها هدایت کند واین گونه یادواره هاست که نقشه ی دشمن را نقش برآب می کند.

نیشابور جزو سه شهر استان برای برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با جمعی از اعضای هیات نظارت شورای نگهبان استان دیدار کرد. 

پدیدآورنده ماکت "نیشابور کهن" پس از 23 سال ...

آنچه در ادامه می خوانید گفت و شنود صمیمی خبرنگار روزنه، با سازنده ماکت نیشابور کهن است که قطعا" نخواهم توانست احساس عمیق ایشان، که مرا به وجد و گاها" دچار افسوس و حسرت می نمود را در قالب جملات به شما منتقل نمایم.

مهندس کوثری، مدیریت شهرداری منطقه یک را بعهده گرفت

با حکم شهردار نیشابور و تایید استانداری، مهندس کوثری سکان منطقه یک شهرداری را در دست گرفت. 

پیش ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا

مسئول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات نیشابورگفت: داوطلبان ثبت نام در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر وروستا می توانند نسبت به پیش ثبت نام خود دردفاتر پیش خوان خدمات دولت اقدام نمایند.

دیدار مدیران کانون های فرهنگی وهنری مساجد شهرستان نیشابور و فیروزه با امام جمعه

امام جمعه نیشابور در جمع مدیران کانون های فرهنگی وهنری مساجد شهرستان نیشابور و فیروزه  اظهارکرد: مسجد مهمترين محور فعاليتهاي ديني است كه شامل فعاليتهاي فرهنگي ،هنري، اجتماعي، سياسي و تمام فعاليتهايي كه يك جامعه به آنها نياز دارد و در نگاه ما مسجد محور و كانون همه ي آنها ست .

فردا بزرگترین پرچم منقش به حدیث سلسله الذهب کشور در نیشابور نصب می شود

بزرگترین پرچم منقش به حدیث سلسله الذهب کشور و جهان که امانتی بود بر نیشابوریان وخراسانیان وایرانیان 💚در میدان امام رضا (ع) نیشابور در ساعت9 صبح برافراشته خواهد شد

برگزاري مسابقات دوچرخه سواري پيشكسوتان استان خراسان رضوي در فيروزه

مسابقات دوچرخه سوار ی کورسی سرعت و استقامت ، کاپ پیشکسوتان استان خراسان رضوي گرامیداشت هشتمین سالروز تاسیس شهرستان فیروزه و یادمان شهدای آتش نشان پلاسکو برگزار شد

صفحه قبل 1 2 3 4 ... 9 صفحه بعد
165 مطلب

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۱
۰۵:۵۵
۱۲:۳۸
۱۹:۲۱
۱۹:۴۰

آمار بازدیدکنندگان

۹
۱۴۴۴
۱۶۸۰
۱۰۳۷۷۲۰۳