تقویم اخبار

مهر 1397
ی د س چ پ آ ش
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

مهر 05, 1397

نمایش « پری خوانی عشق وسنگ » روی صحنه تاتر نیشابور

همزمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس و ایام محرم نمایش « پری خوانی عشق وسنگ » به نويسندگي چیستا یثربی  و كارگرداني بانوی هنرمند نام آشنای تاتر نیشابور " عطیه رشید آبادی" درتالارادیب  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي نيشابور به روي صحنه رفت.

کارگاه آموزشی «قلب سالم » با مشارکت جهاد دانشگاهی و معاونت بهداشت

معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی نیشابور گفت: آموزش و افزایش سواد سلامت جامعه، باعث پیشگیری و کاهش بار بیماری ها، به ویژه بیماری های غیرواگیر می گردد در همین راستا سازمان جهاد دانشگاهی با همکاری معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی نیشابور کارگاه آموزشی برگزار می کند. 

درخواست از فرماندار نیشابور برای صدور مجوز تجمع علیه هتاک به عزاداران حسینی

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیشابور گفت: از فرماندار شهرستان نیشابور تقاضای دستور صدور مجوز قانونی تجمع معترضین به این اهانت را دارم و در دستور صلاحدید مجوز صدور بفرمایید.

عضو کمیسیون امنیت ملی: اهانت به عزاداران امام حسین(ع) خبط و انحراف ذهنی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه در مجلس گفت: اهانت به امام حسین(ع) و عزاداران سیدالشهدا و احمق خواندن عزاداران یک خبط و انحراف ذهنی است.

با هدف تبیین راهکارها و استراتژی تغذیه ای بررسی شاخص های تغذیه ای انجام شد

کارشناس مسئول بهبود تغذیه معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی نیشابور گفت: در راستای بررسی شاخص ها و مشکلات واحد بهبود تغذیه، اوّلین جلسه تخصّصی این واحد در سال 97 با حضور معاون بهداشت، تشکیل شد.

با شروع سال تحصیلی جدید،530کلاس درس پذیرای 11هزار دانش آموز منطقه زبرخان شد

با به صدا درآمدن زنگ بازگشایی مدارس وزنگ مقاومت وایثار،در تعداد 130مدرسه،11هزار دانش آموز منطقه زبرخان در 530کلاس درس حاضر شدند تا سال تحصیلی 98-1397را آغاز نمایند.

برنامه های فرهنگی ویژه هفته دفاع مقدس در کتابخانه عمومی علی آبادی نیشابور

برنامه های فرهنگی ویژه هفته دفاع مقدس در کتابخانه عمومی علی آبادی نیشابور برگزار شد.

آموزش فيلم‌سازي ویژه جوانان نیشابوری درانجمن سينماي جوان نیشابور

متقاضيان براي ثبت‌نام در آزمون ورودي دوره هفت‌ماهه آموزش فيلم‌سازي انجمن سينماي جوانان ايران دفتر نیشابور تا   هجدهم مهر97 فرصت دارند.

بنیاد علوی پیشتاز در فیروزه

مدیر شبکه بهداشت و درمان فیروزه از توزیع سبد غذایی با کمک بنیاد علوی در شهرستان  فیروزه خبر داد.

سی تی اسکن بخش اورژانس مرکز آموزشی و پژوهشی و درمانی 22بهمن راه اندازی شد

مدیر مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی 22 بهمن با اعلام این خبرگفت: با توجه به خرید و نصب دستگاه سی تی اسکن شانزده اسلایس در مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی 22بهمن در سفر اخیر وزیر بهداشت به نیشابور، دستگاه سی تی اسکن دو اسلایس قبلی این مرکز در بخش اورژانس نصب و راه اندازی  گردید.

کاشان گردی شهردار و اعضای شورای شهر نیشابور با هزینه بیت‌المال!/ قطع برق همشهریان

کاشان گردی شهردار و اعضای شورای شهر نیشابور با هزینه بیت‌المال؟/ قطع برق همشهریان به دستور شهردار برای پرداخت عوارض نوسازی

به گزارش فرسیمرغ علی نجفی شهردار نیشابور در یک سال گذشته بدون داشتن کارنامه موفق در حوزه شهری بخصوص پروژه‌های عمرانی همواره در جلسات از مشکلات نقدینگی خود و عدم تخصیص مناسب اعتبارات دولتی سخن به میان می‌آورد.

فرودگاه پیام کرج نمونه بارز و مثالی نقض برای ایجاد فرودگاه در نیشابور

همانطور که می دانید فرودگاه پیام کرج در سال ۷۱ جهت انجام محموله های باری و امور پستی راه اندازی شد و امروز برای پروازهای مسافری نیز راه اندازی گردید.

نیشابور به عنوان شهرستان معین و پشتیبان مشهد می بایست حتی جهت تخلیه محموله های باری مختلف نیز یک فرودگاه داشته باشد.

ضرورت استفاده از کالاهای ایرانی در مراسمات مذهبی

مگر عزای حسینی خاص مسلمانان نیست چرا سعی نشده وتدبیری اتخاذ نشده که طبل دسته حسینی درکشور خودمان تولید شود مگر این طبل چه متریالی دارد که ازعهده متخصصین کشور ما برنیاد.

کوچه ای که محل تردد خودرو در پیاده رو و داخل میلان است!

حضورمحترم مدیریت راهنمایی و رانندگی شهرستان نیشابور

کوی پزشکان حکیم بعدازامام خمینی ۲۳ میلان بن بست متاسفانه همیشه محل تردد خودرو درپیاده رو وداخل میلان میباشد این برای چندمین بارست که از آن سازمان محترم تقاضامندیم تدبیری برای این میلان اتخاذ نمایند.

سومین همایش تجلیل از پیرغلامان ، مادحین اهلبیت علیهم السلام وشعرای آیینی شهرستان نیشابور برگزار شد

همزمان با ماه محرم الحرام و هفته گرامیداشت دفاع مقدس به همت کانون بسیج مداحان و هیآت مذهبی از پیرغلامان ، مادحین اهلبیت علیهم السلام و شعرای آیینی تجلیل به عمل آمد.

گرمابی: افلاک نمای نیشابور امسال نیز به بهره برداری نمی رسد

حمید گرمابی نماینده مجلس شهرستان نیشابور و فیروزه گفت : افلاک نمای نیشابور امسال نیز به بهره برداری نمی رسد و تنها گنبد آن تا پایان سال آماده و افتتاح خواهد شد

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۳
۰۵:۵۶
۱۲:۳۸
۱۹:۱۹
۱۹:۳۷

آمار بازدیدکنندگان

۱۰
۱۴۶
۱۲۷۱
۱۰۳۸۰۸۹۹