تقویم اخبار

مهر 1397
ی د س چ پ آ ش
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

مهر 21, 1397

کسب مقام نایب قهرمانی مسابقات پاراآسیایی جاکارتا توسط والیبالیست نیشابوری

کسب مقام نایب قهرمانی مسابقات پاراآسیایی جاکارتا توسط خانم ندا پنجه باشی ملی پوش نیشابوری والیبال نشسته ایران را به ایشان، خانواده محترمشان، جامعه ورزش و شهروندان نیشابوری تبریک می گوییم.

برنامه های بزرگداشت هفته ملی کودک

به منظور گرامیداشت هفته کودک و ترویج فرهنگ کتابخوانی برنامه های وِیژه هفته کودک در کتابخانه عمومی دکتر شریعتی  نیشابور برگزار شد.

گشایش نمايشگاه « هفته خوشنويسي » در نيشابور

نمايشگاه«  هفته خوشنويسي»  برگزيده آثار گروهی از اعضای انجمن خوشنويسان شعبه نيشابور در محل نگارخانه كمال الملك اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي نيشابور بر پا شد.

جوانان نیشابوری آزمون فیلمسازی دادند

همزمان با سراسر کشور سی و چهارمین آزمون ورودی دوره‌های بلندمدت فیلم‌سازی انجمن سینمای جوانان ایران  درنیشابور  برگزار شد.

20درصد از فرماندهی حوزه های مقاومت بسیج نیشابور به بسیجیان واگذار می شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیشابور امشب در مراسم تودیع ومعارفه فرماندهی حوزه مقاومت بسیج حضرت امام رضا(ع) درسالن فرهنگی ورزشی این حوزه گفت:مدیریت 20 درصد از حوزه های مقاومت بسیج نیشابور به بسیجیان سپرده می شود.

به مناسبت یازدهمين سالياد« استاد ژولیده نيشابوري »

ژولیده نيشابوری:

مرحوم آیت‌الله طالقانی نامم را ژولیده نهاد

به مناسبت یازدهمين سالياد« استاد ژولیده نيشابوري »

رئیس اداره ارشاد نیشابور: پیشنهاد برگزاری جشنواره ادبی با محوریت کودکان و نوجوانان

مشاور مدیرکل و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور همزمان با هفته ملی کودک از مرکز شماره سه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیشابور بازدید و پیشنهاد برگزاری جشنواره ادبی  با محوریت کودکان ونوجوانان را در این شهرستان  ارائه کرد.

تاملی در بهره‌برداری‌های غیر مسولانه از اصطلاح جغرافیایی «غرب خراسان رضوی»

«نماینده مردم غرب خراسان رضوی»، «منطقه غرب خراسان رضوی»، «مردم غرب خراسان رضوی» و ...؛ اصطلاحاتی که نه ریشه و پیشینه تاریخی-فرهنگی خاص دارند، و نه حائز همپوشانی شفاف جغرافیایی هستند! اصطلاح «غرب خراسان رضوی»، در چند سال اخیر، در اطلاق به حوزه‌ انتخابیه مستقر در ناحیه‌ای در شمال غربی و غرب میانه استان خراسان رضوی؛ توسط برخی خبرنگاران محلی و بعضی رجال سیاسی ناحیه‌ یادشده، به کار برده می‌شود و در شماری از رسانه‌های محلی و همچنین رسمی کشوری نیز منتشر و ترویج گردیده است. در تصویر بالا، نمونه‌هایی از این شیوه نوپدید بهره‌برداری از اصطلاح جغرافیایی «غرب خراسان رضوی» را می‌بینید.

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

بیانیه «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران

اوقات شرعی نیشابور

۰۵:۱۱
۰۶:۳۷
۱۲:۴۲
۱۸:۴۷
۱۹:۰۴

آمار بازدیدکنندگان

۱۱
۲۶۱
۱۷۱۲
۹۹۴۷۵۷۰