تقویم اخبار

آذر 1397
ی د س چ پ آ ش
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

هاجر چنارانی: ما فرزندان شهدا اجازه نمی‌دهیم به شهر، استان و کشورمان خیانت کنند

 

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی گفت: ما فرزندان شهدا به‌عنوان فرزندان مقام معظم رهبری تا روزی که هستیم اجازه نمی‌دهیم به شهر، استان و کشورمان خیانت کنند.

 هاجر چنارانی

هاجر چنارانی عصر امروز در یادواره گرامی‌داشت شهدای اصناف و هشتمین سالگرد شهادت سردار نورعلی شوشتری در پایانه استقلال نیشابور، اظهار داشت: به تمام افراد ساده‌اندیش که از داخل نظام به اتحاد مردم صدمه می‌زنند و به هویت ما خیانت کرده و انگ می‌زنند، هشدار می‌دهم گوش‌شان را باز کنند چه ترامپ باشد یا دشمنان داخلی آنها را نابود می‌کنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: تمام تلاش شهدا بر این بود تا برای اسلام عزیز خدماتی انجام بدهند و ما باید از فرهنگ شهدا دفاع کنیم.

چنارانی تصریح کرد: تلاش من این است به عنوان یک ایرانی از جایگاه اتحاد و همدلی حمایت کنم، در این راستا گوش به فرمان ولایت می‌مانم، مگر ما فرزندان شهدا مرده‌ایم؟ مگر بسیجیان خمینی مرده‌اند؟

وی اظهارداشت: من حضور پدر را در جمهوری اسلامی درک نکردم ولی خدا را شکر رهبری فرزانه داشتم به نام مقام معظم رهبری که امروز خودم را سرباز ولایت می‌دانم و تمام تلاشم این است تا در راستای امنیت جمهوری اسلامی ایران که ماحصل خون شهدا است تلاش کنم.

وی تصریح کردتلاش عده‌ای از داخل این است تا امنیت ما را به خطر بیاندازند اتحاد و امنیت کشور که به دست ما و شما رسیده، حاصل خون شهدا است.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی درخصوص واکنشش نسبت به حضور معاون استاندار در همایش ملی زن و سلامت نیشابور گفت: وظیفه خودم دانستم از خیانتی که در چند سال آینده ممکن بود مردم نام‌آور دو شهرستان را به جان هم بیندازد، جلوگیری کنم. این نطفه‌ای بود که باید خفه می‌شد، آبرو و عزتم را برای نیشابور هزینه می‌کنم.

چنارانی با اشاره به اینکه افتخار من این است که ایرانی و فرزند خراسان و یک نیشابوری هستم، افزود: این مملکت راحت به دست ما نرسیده است که عده‌ای راحت بیایند با ساده‌انگاری خودشان، کلماتی را بگویند که به اتحاد دو شهرستان بزرگ خدشه وارد بشود.

# عطف به: هاجر چنارانی: ما فرزندان شهدا اجازه نمی‌دهیم به شهر، استان و کشورمان خیانت کنند

avatar
فرهاد - شنبه 29 مهر 1396  

سوال من از خانم چنارانی اینه تکلیف سبزوار چی هس بخاطر نیشابور نباید استان شدن رو پیگیری کنه
این چه منطقی هست آخه
باید برای آبادانی منطقه تلاش کنیم نه اینکه بگیم چون فلان است من جلو گیری کردم
امیدوارم مردم نیشابور اون نماینده بسیار شایسته ای دوره های قبل دتشتند رو دوباره انتخاب کنن چه آوازه ای و عملکرد درخشانی داشت.یه نگاه به سایر مجمع نماییندگان سایر استان ها بندازید در حال افزایش نمایندگان شون هستند خراسان شمالی با 5 نماینده رضوی با 4 نمایینده اونم شاید بجای جنگ هایی که نماینده محترم نیشابور راه انداخته متحد شیم برای گرفتن حق شهرستان ها مون نه تفرقه که به کام سایرین شده سایر استان ها دارن تلاش میکنن بزرگراه بسازن ما در استان فقط 30 کیلومتر بزرگراه داریم آخه تا به کی باید جنگ بکنیم با هم تا سایر استان ها منفعت ببرن به خودمون بیایم استان سمنان با کمترین جمعیت بیشترین صنایع رو داره چی میشه ما با لابی گری هر دو شهر صنایع مادر رو به منطقه ای بیاریم که مرز دو شهرستان باشه بتونیم قطب صنعت بشیم چه اشکالی داره اولین بزرگراه استان مربوط به این دو شهر باشه چه اشکالی داره ریل باس بین دوشهر ایجاد بشه چه اشکالی داره منطقه آزاد تجاری بین مرز سیاسی دو شهر ایجاد بشه که قطب تجارت استان بشیم آخه تا کی قراره جنگ بین دوشهر باشه تا سایر استان ها یا مشهد نفع ببره

به خودمون بیایم
با اتحاد دو منطقه
برا شروع کا تلاش کنیم حقمونو برای افزایش نمایندگان شهرمون بگیریم شما از نماییده تون طلب کنید ما نیز از نمایینده مون که در این مورد بگیم اتحاد یعنی چی

به از لحاظ سیاسی گام به سوی استقلال برداریم از سایه کور مشهد

باتشکر از تمام کسانی که منطق رو به احساس ترجیح میدن

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۵:۰۸
۰۶:۴۰
۱۱:۳۱
۱۶:۲۲
۱۶:۴۱

آمار بازدیدکنندگان

۸
۱۹۵
۱۶۷۰
۹۷۵۲۲۵۳