تقویم اخبار

آبان 1397
ی د س چ پ آ ش
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

هاجر چنارانی: ما فرزندان شهدا اجازه نمی‌دهیم به شهر، استان و کشورمان خیانت کنند

 

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی گفت: ما فرزندان شهدا به‌عنوان فرزندان مقام معظم رهبری تا روزی که هستیم اجازه نمی‌دهیم به شهر، استان و کشورمان خیانت کنند.

 هاجر چنارانی

هاجر چنارانی عصر امروز در یادواره گرامی‌داشت شهدای اصناف و هشتمین سالگرد شهادت سردار نورعلی شوشتری در پایانه استقلال نیشابور، اظهار داشت: به تمام افراد ساده‌اندیش که از داخل نظام به اتحاد مردم صدمه می‌زنند و به هویت ما خیانت کرده و انگ می‌زنند، هشدار می‌دهم گوش‌شان را باز کنند چه ترامپ باشد یا دشمنان داخلی آنها را نابود می‌کنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: تمام تلاش شهدا بر این بود تا برای اسلام عزیز خدماتی انجام بدهند و ما باید از فرهنگ شهدا دفاع کنیم.

چنارانی تصریح کرد: تلاش من این است به عنوان یک ایرانی از جایگاه اتحاد و همدلی حمایت کنم، در این راستا گوش به فرمان ولایت می‌مانم، مگر ما فرزندان شهدا مرده‌ایم؟ مگر بسیجیان خمینی مرده‌اند؟

وی اظهارداشت: من حضور پدر را در جمهوری اسلامی درک نکردم ولی خدا را شکر رهبری فرزانه داشتم به نام مقام معظم رهبری که امروز خودم را سرباز ولایت می‌دانم و تمام تلاشم این است تا در راستای امنیت جمهوری اسلامی ایران که ماحصل خون شهدا است تلاش کنم.

وی تصریح کردتلاش عده‌ای از داخل این است تا امنیت ما را به خطر بیاندازند اتحاد و امنیت کشور که به دست ما و شما رسیده، حاصل خون شهدا است.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی درخصوص واکنشش نسبت به حضور معاون استاندار در همایش ملی زن و سلامت نیشابور گفت: وظیفه خودم دانستم از خیانتی که در چند سال آینده ممکن بود مردم نام‌آور دو شهرستان را به جان هم بیندازد، جلوگیری کنم. این نطفه‌ای بود که باید خفه می‌شد، آبرو و عزتم را برای نیشابور هزینه می‌کنم.

چنارانی با اشاره به اینکه افتخار من این است که ایرانی و فرزند خراسان و یک نیشابوری هستم، افزود: این مملکت راحت به دست ما نرسیده است که عده‌ای راحت بیایند با ساده‌انگاری خودشان، کلماتی را بگویند که به اتحاد دو شهرستان بزرگ خدشه وارد بشود.

# عطف به: هاجر چنارانی: ما فرزندان شهدا اجازه نمی‌دهیم به شهر، استان و کشورمان خیانت کنند

avatar
حسین - یک شنبه 30 مهر 1396  

دراینکه مشهد داره حق نیشابور وسبزوارو میخوره هیچ شکی نیست اما همه باید نقش نیشابور بعنوان بزرگترین تولید کننده محصصولات کشاورزی ودامی درمجموع وپرجمعیت ترین شهر خراسانهای سه گانه بعد ازمشهد ودومین قطب صنایع خراسان رو بپذیرند وجایگاهی کمتراز مرکز استان را تصور نکنند ماهم بااستان شدن دیگر مناطق مستعد مخالفتی نداریم حتی خوشحال میشویم.امیدواریم این نظرات مردمی به سمع نظر مسولان استان وکشور برسد.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۴۵
۰۶:۱۴
۱۱:۲۰
۱۶:۲۵
۱۶:۴۳

آمار بازدیدکنندگان

۱۶
۱۸۴۳
۲۳۵۲
۹۶۸۰۱۸۷