تقویم اخبار

اردیبهشت 1397
ی د س چ پ آ ش
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

آخرین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور برگزار شد

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور آخرین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور با حضور اکثریت اعضا در فرمانداری نیشابور برگزار شد.

محمدرضا مقدم پاشا سرپرست اداره کتابخانه های عمومی نیشابور با اعلام این خبر گفت: آخرین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی نیشابور به ریاست آقای نصرآبادی رئیس اداره سیاسی اجتماعی فرمانداری نیشابور برگزار شد.

 مقدم پاشا  افزود: از مهم ترین نکات مطرح شده در این جلسه تاکید بر مطالعه مدیران و مسولان اجرایی دستگاه ها بود که مقرر شد بسته مطالعاتی مناسب در اختیار مدیران دستگاه ها قرار گیرد. توصیه ادارات و سازمان های مختلف به خرید کتاب به جای سایر اقلام تبلیغاتی در  سال جدید و مناسبت های مختلف از دیگر موارد مطرح شده در جلسه بود.

رو تيتر

آخرین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابو ربرگزار شد

 

 

ليد

 

متن خبر

 

 به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور آخرین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور با حضور اکثریت اعضا در فرمانداری نیشابور برگزار شد

محمدرضا مقدم پاشا سرپرست اداره کتابخانه های عمومی نیشابور با اعلام این خبر گفت: آخرین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی نیشابور به ریاست آقای نصرآبادی رئیس اداره سیاسی اجتماعی فرمانداری نیشابور برگزار شد

 مقدم پاشا  افزود: از مهم ترین نکات مطرح شده در این جلسه تاکید بر مطالعه مدیران و مسولان اجرایی دستگاه ها بود که مقرر شد بسته مطالعاتی مناسب در اختیار مدیران دستگاه ها قرار گیرد.

توصیه ادارات و سازمان های مختلف به خرید کتاب به جای سایر اقلام تبلیغاتی در  سال جدید و مناسبت های مختلف از دیگر موارد مطرح شده در جلسه بود.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

دکتر مریم جغتایی، متخصص بیماری های داخلی
کمپین حمایت از کالای ایرانی

تبلیغات

دریافت اخبار نیشابور
شهروند خبرنگار

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۱۸
۰۵:۵۱
۱۲:۳۳
۱۹:۱۵
۱۹:۳۳

آمار بازدیدکنندگان

۲۳
۸۱۵
۱۹۵۱
۹۱۰۹۸۷۱