تقویم اخبار

مرداد 1396
ی د س چ پ آ ش
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

لینک به روزنه

www.rovzane.com

آخرین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور برگزار شد

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور آخرین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور با حضور اکثریت اعضا در فرمانداری نیشابور برگزار شد.

محمدرضا مقدم پاشا سرپرست اداره کتابخانه های عمومی نیشابور با اعلام این خبر گفت: آخرین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی نیشابور به ریاست آقای نصرآبادی رئیس اداره سیاسی اجتماعی فرمانداری نیشابور برگزار شد.

 مقدم پاشا  افزود: از مهم ترین نکات مطرح شده در این جلسه تاکید بر مطالعه مدیران و مسولان اجرایی دستگاه ها بود که مقرر شد بسته مطالعاتی مناسب در اختیار مدیران دستگاه ها قرار گیرد. توصیه ادارات و سازمان های مختلف به خرید کتاب به جای سایر اقلام تبلیغاتی در  سال جدید و مناسبت های مختلف از دیگر موارد مطرح شده در جلسه بود.

رو تيتر

آخرین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابو ربرگزار شد

 

 

ليد

 

متن خبر

 

 به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور آخرین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور با حضور اکثریت اعضا در فرمانداری نیشابور برگزار شد

محمدرضا مقدم پاشا سرپرست اداره کتابخانه های عمومی نیشابور با اعلام این خبر گفت: آخرین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی نیشابور به ریاست آقای نصرآبادی رئیس اداره سیاسی اجتماعی فرمانداری نیشابور برگزار شد

 مقدم پاشا  افزود: از مهم ترین نکات مطرح شده در این جلسه تاکید بر مطالعه مدیران و مسولان اجرایی دستگاه ها بود که مقرر شد بسته مطالعاتی مناسب در اختیار مدیران دستگاه ها قرار گیرد.

توصیه ادارات و سازمان های مختلف به خرید کتاب به جای سایر اقلام تبلیغاتی در  سال جدید و مناسبت های مختلف از دیگر موارد مطرح شده در جلسه بود.

درج نظر

XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

تبلیغات

دریافت اخبار نیشابور
شهروند خبرنگار
کلاس آموزش قرآن کریم بصورت زنده

آب و هوای نیشابور

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۵۱
۰۵:۳۴
۱۲:۴۱
۱۹:۴۷
۲۰:۰۷

آمار بازدیدکنندگان

۶
۲۵۷
۲۶۰۲
۸۴۲۴۸۵۳