تقویم اخبار

مهر 1397
ی د س چ پ آ ش
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

آمادگی پردیس سینمای نیشابور برای اکران جشنواره فیلم فجر

در استان خراسان پس از سینما هویزه مشهد تنها پردیس سینماشهر فیروزه نیشابور از امکان پخش دیجیتال با سیستم صوتی دالبی برخوردار است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور در مراسم معارفه مدیر جدید سینما شهر فیروزه اظهارکرد : پردیس سینمای شهر فیروزه این شهرستان آمادگی اکران فیلم های جشنواره ملی فیلم فجر را دارد .  

عباس کرخی گفت: با توسعه امکانات این سینما امکان اکران سه فیلم به صورت همزمان با سیستم پخش دیجیتال فراهم شده است.

وی خاطرنشان کرد: در استان خراسان پس از سینما هویزه مشهد تنها سینمای نیشابور از امکان پخش دیجیتال با سیستم صوتی دالبی برخوردار است.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی نیز عنوان کرد: سینمای نیشابور جزو سینماهای خوب کشور است و امیدواریم بتوانیم امسال بخشی از جشنواره فجر را در این شهر برگزار کنیم.

افشین تحفه گر افزود: تلاشهای مدیریت سینمای نیشابور که در طی این سالها چراغ سینما را در این شهرروشن نگه داشته و مشوق هنرمندان جوان و علاقمند بوده اند شایسته تقدیر است.

مدیر پردیس سینماشهرفیروزه  نیشابور نیز بیان کرد: این مجموعه در خرداد 94 با اعتباری بالغ بر 30میلیارد ریال به عنوان یک پردیس سینمایی با حضور دکتر ایوبی رئیس وقت سازمان سینمایی بازگشایی شد.

ابوالفضل شکیبا  گفت: این پردیس سینمایی دارای سه سالن مجهز به سیستم پخش دیجیتال و سیستم صوتی دالبی با ظرفیت 600 صندلی است.

وی یادآور شد: به دلیل استقبال مردمی هرهفته یکی از فیلمهای سینمای هنر و تجربه با حضور کارگردان در این سینما به نمایش درمی آید و با توجه به امکاناتی که در اختیارداریم می توانیم امسال همزمان با جشنواره فیلم فجر به اکران فیلمهای این جشنواره برای علاقمندان بپردازیم.

شکیبا تاکیدکرد: این مجموعه می‌تواند در کنار اکران فیلم،  برگزاری ورک‌شاپ، نقد و بررسی، هنر و تجربه و سینماتک را داشته باشد که  امیدواریم که با کمک ارگان‌ها و دیگر مجموعه‌های فرهنگی شهرستان بتوانیم بخشی از فیلم‌های جشنواره فجر را در نیشابور اکران کنیم.

مدیر پردیس سینماشهرفیروزه  نیشابوراذعان کرد: نیشابورنخستین شهرستان کشور است  که بحث سینما هنر و تجربه را از اسفندسال ۹۵ راه‌اندازی کرده است  که امیدواریم با استقبال هنرمندان دوام داشته باشد.

گفتنی است در این مراسم با حضور مسئولین ، هنرمندان ، مدیرعامل وکارکنان  پردیس سینماشهرفیروزه از نشان پردیس سینما شهر فیروزه  نیشابوررونمایی  گردید.

سید باقر میرعلمدار

مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور

#1 عطف به: آمادگی پردیس سینمای نیشابور برای اکران جشنواره فیلم فجر

avatar
مهدی - چهارشنبه 20 دی 1396  

بسیار عالی
تشکر به خاطر طرح موضوع اکران برخی فیلم های جشنواره فجر امسال در نیشابور
همانطور که مستحضرید تندیس برتر جشنواره فیلم فجر (سیمرغ) از نماد های موضوعی اشعار عطار نیشابوری بیرون آمده است و در صورت داشتن افتتاحیه برای این جشنواره با طرح موضوعی می توان سیمرغ را از نیشابور به تهران برد مانند نماد هایی مانند مشعل المپیک یا جام جهانی که از کشور های شرکت کننده عبور داده شده و به مکان افتتاحیه می رود.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۱۹
۰۵:۴۵
۱۱:۱۹
۱۶:۵۴
۱۷:۱۱

آمار بازدیدکنندگان

۱۱
۳۲۹
۲۲۹۳
۹۶۱۱۰۱۵