تقویم اخبار

مهر 1397
ی د س چ پ آ ش
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

اجرای برنامه های متنوع در هفته کتاب

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور، این اداره با برنامه های متنوع به استقبال هفته کتاب می رود.

محمدرضا مقدم پاشا سرپرست اداره کتابخانه های عمومی نیشابور اعلام کرد: اجرای طرح " جیب کتاب" در تاکسی های درون شهری، بازدید فرماندار و اعضای انجمن کتابخانه های عمومی از کتاب فروشی های سطح شهر در هفته کتاب، حضور اتوبوس کتاب در روستاها و مناطق محروم همراه با اهدای کتاب و برگزاری سمینار تخصصی چالش های مطالعه از مهم ترین برنامه های پیش بینی شده اداره شهرستان در هفته کتاب است.

سرپرست اداره کتابخانه های عمومی نیشابور اضافه کرد: با همکاری اداره کتابخانه های عمومی و سازمان اتوبوس رانی شهرستان نیشابور، طرح " جیب کتاب" در وسایل نقلیه عمومی نیشابور اجرایی می شود و در این طرح تعدادی کتاب کم حجم و مفید و نیز خلاصه ای از کتاب های مطرح در "جیبب کتاب " تاکسی ها قرار خواهد گرفت.

مقدم پاشا مختصر و مفید بودن منابع اطلاعاتی و توجه به وقت خوانندگان را دو ویژگی مثبت این طرح دانست و افزود: با توجه به کوتاه بودن سفرهای درون شهری، خلاصه کتاب ها و منابع اطلاعاتی طوری انتخاب می شود که در حداقل زمان ممکن خوانده شود و پیام مفید آن نیز در دسترس خوانندگان قرار گیرد. خلاصه کتاب ها توسط خوانندگان حرفه ای و کارشناسان زبده گردآوری شده است و عمده خلاصه کتاب ها در حد یک پاراگراف و یا یک صفحه خواهد بود که خواندن آن وقت زیادی از مسافران نخواهد گرفت.

وی تاکید کرد:هدف از انجام این طرح، اشاعه فرهنگ کتابخوانی و تبلیغ کتاب و استفاده از وقت های بلااستفاده شهروندان به صورت مفید و موثر است که امیدواریم با حمایت صنایع وسایر ادارات و ارگان ها با کیفیت مطلوب به اجرا درآید.

دبیر انجمن کتابخانه های عمومی نیشابور ابراز امیدواری کرد با همکاری تمام دستگاه ها هفته کتاب با جدیت و شور و شوق بیشتری برگزار شود.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۰
۰۵:۴۵
۱۱:۱۹
۱۶:۵۳
۱۷:۱۰

آمار بازدیدکنندگان

۶
۳۹۶
۲۲۹۳
۹۶۱۱۰۸۲