تقویم اخبار

مهر 1397
ی د س چ پ آ ش
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

از دانش آموزان فعال کلاس اولی کتابخانه عمومی غدیر تقدیر شد

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور، به منظور گرامیداشت هفته کودک و ترویج فرهنگ "خواندن"، از دانش آموزان  فعال کلاس اولی کتابخانه  عمومی غدیر تقدیر شد.

 زکیه بوژمهرانی کتابدار کتابخانه عمومی غدیر نیشابور با اعلام این خبر گفت:با شروع مهرماه و حضور دانش آموزان در کتابخانه، فصل تازه ای از فعالیت های کتابخانه رقم می خورد به ویژه  این که در ماه مهر و هفته ملی کودک سازمان های فرهنگی ‌برنامه‌های متنوعی را در بزرگداشت این ایام تدارک دیده‌اند.

بوژمهرانی ادامه داد: تعدادی از اعضای کتابخانه ما کلاس اولی هستند و هنوز چیزی از خواندن و نوشتن نمی دانند ولی حضورشان در کتابخانه امید بخش است و همین عضویت و حضور در کتابخانه به همراه سایر بچه ها  خاطره خوبی در ذهن آن ها به جا خواهد گذاشت و باعث می شود در بزرگسالی نیز همراه و مانوس با کتاب باشند.

وی ادامه داد:اگر  رفتارهای  صحیح کودکان در جمع، مورد تأیید و تشویق قرار گیرد تاثیر خوبی در روحیه بچه ها خواهد داشت و عادت به مطالعه و کتاب خوانی نیز با استفاده از همین روش های تشویقی و خلاقانه می تواند تاثیر شگرفی روی کودکان داشته باشد و برایشان خاطره ساز شود.

کتابدار کتابخانه عمومی غدیر با تاکید بر اهمیت عادت به مطالعه در جمع خانواده افزود: مطالعه یکی از ضرورت زندگی است و باید بر این ضرورت زندگی بیش از گذشته توجه داشت.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۱۹
۰۵:۴۵
۱۱:۱۹
۱۶:۵۴
۱۷:۱۱

آمار بازدیدکنندگان

۱۷
۱۰۴۳
۲۳۷۱
۹۶۰۹۴۳۶