تقویم اخبار

خرداد 1397
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

اصلاح تصویب نامه انعقاد قرارداد مشارکت احداث آزادراه شش خطه گرمسار – سمنان – سبزوار – نیشابور – مشهد

هیات وزیران با اصلاح تصویب نامه موضوع انعقاد قرارداد مشارکت احداث آزاد راه شش خطه گرمسار-سمنان –سبزوار-نیشابور – مشهد موافقت کرد.بر این اساس آزادراه حرم تا حرم با همان نقشه ترسیمی قبلی از ۳۵ کیلومتری شهرستان شاهرود عبور خواهد کرد.در همین حال دقایقی قبل جمعی از بازاریان با تجمع مقابل دفتر امام جمعه شاهرود به روند حذف این شهر از بزرگراه حرم تا حرم اعتراض کردند

 ؛ ۷۰درصد هزینه های احداث آزادراه یا تبدیل بزرگراه به آزاد راه (بدون احتساب بخش احداث شده حد فاصل قم گرمسار) به عهده طرف مشارکت و تامین ۳۰درصد از هزینه های احداث نیز در تعهد وزارت است.

براساس تصویب نامه شماره ۲۲۶۹۰۸/ ت ۴۵۴۲۶ک مورخ ۱۱ /۱۰ /۱۳۸۹، مجوز انعقاد قراداد مشارکت برای احداث سه قطعه از آزاد راه حرم تا حرم حد فاصل قم – گرمسار، گرمسار- سمنان و سبزوار- نیشابور- مشهد جمعاً به طول (۴۴۵) کیلومتر با شرکت آزاد راه حرم تا حرم ( وابسته به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)) با نسبت سرمایه گذاری (۵۰%) سهم سرمایه گذار و (۵۰ %) سهم دولت اقدام نماید.

– به موجب تصویب نامه شماره ۸۸۷۰۰/ت ۴۵۴۲۶هـ مورخ ۷/۵/۱۳۹۱ نیز ، نسبت سرمایه گذاری اصلاح و میزان مشارکت به (۴۰ %) سهم سرمایه گذار و (۶۰ %) سهم دولت تغییر یافت. بر این اساس نیز قرارداد مشارکت مورخ ۲۱ /۸ /۱۳۹۱ منعقد شد و قطعه قم – گرمسار به طول (۱۵۲) کیلومتر احداث و به بهره برداری رسید.

– وزارت راه و شهرسازی به دلیل محدودیت های منابع اعتباری دولت و مشکلات فراروی این وزارتخانه برای تأمین (۶۰ %) هزینه های احداث سایر قطعات ، مذاکره با سرمایه گذار را به منظور کاهش سهم مشارکت دولت در دستور کار قرار داد و نهایتاً شرکت آزاد راه حرم تا حرم موافقت نمود با واگذاری یک باند از مسیر موجود گرمسار- سمنان برای تبدیل به آزاد راه ، سهم الشرکه خود را از (۴۰ %) به (۷۰ %) برای احداث قطعات گرمسار- سمنان و سبزوار- نیشابور- مشهد افزایش دهد.

* همچنین وزارت راه و شهرسازی بدون ذکر دلایل توجیهی ناظر به اصلاح بند (۳) تصویب نامه شماره ۱۶۱۲۵۰/ت ۵۱۷۳۷ مورخ ۲۸ /۱۲ /۱۳۹۳، پیشنهاد اصلاحی مربوط را به شرح بند (۱) متن پیشنهادی جهت تصمیم گیری هیئت وزیران ارایه کرده است.

#1 عطف به: اصلاح تصویب نامه انعقاد قرارداد مشارکت احداث آزادراه شش خطه گرمسار – سمنان – سبزوار – نیشابور – مشهد

avatar
بکائیان - سه شنبه 07 دی 1395  

اگر قرار است با همان نقشه قبلی باشد و از ۳۵ کیلومتری شاهرود عبور کند پس فاصله آن با نیشابور هم همان ۱۷ کیلومتر قبلی از کنار کالشور است و این یعنی بن بست شدن همیشگی نیشابور. درود بر شاهرودی ها که واکنشی نشان دادند اما ما همچنان در خواب به سر می بریم!!!

#2 عطف به: اصلاح تصویب نامه انعقاد قرارداد مشارکت احداث آزادراه شش خطه گرمسار – سمنان – سبزوار – نیشابور – مشهد

avatar
حسین - سه شنبه 07 دی 1395  

درمورد فاصله اتوبان حرم تا حرم با نیشابور اطلاع رسانی کنید اگر همان 17کیلومتر است قبل از ساخت آن بایدمردم ومسئولان اقدامی جدی انجام دهند تاسف خوردن بعد از اجرا بی فاییده است.

#3 عطف به: اصلاح تصویب نامه انعقاد قرارداد مشارکت احداث آزادراه شش خطه گرمسار – سمنان – سبزوار – نیشابور – مشهد

avatar
سامان - آدینه 10 دی 1395  

یکی بگه این اتوبان از کجای نیشابور رد میشهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

#4 عطف به: اصلاح تصویب نامه انعقاد قرارداد مشارکت احداث آزادراه شش خطه گرمسار – سمنان – سبزوار – نیشابور – مشهد

avatar
مسعود - سه شنبه 28 دی 1395  

در خصوص شاهرود همین الان هم بزرگراه مشهد تهران با فاصله بسیار زیادی از شهر عبور می کند

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

دکتر مریم جغتایی، متخصص بیماری های داخلی
کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۳۷
۰۵:۲۲
۱۲:۳۱
۱۹:۴۱
۲۰:۰۱

آمار بازدیدکنندگان

۷
۸۹۰
۳۵۵۵
۹۱۸۷۲۷۷