تقویم اخبار

مرداد 1398
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

افتتاح دو ایستگاه مطالعه در نانوایی و مجموعه بازی کودکان شهر درود

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نیشابور،  همزمان با هفته کتاب و با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه، با همکاری اداره کتابخانه های عمومی  نیشابور و شهرداری و شورای شهر درود دو ایستگاه مطالعه در نانوایی و مجموعه بازی  " شیدشاد" شهر درود  افتتاح شد.

 مقدم پاشا رییس اداره کتابخانه های عمومی نیشابور با اعلام این خبر گفت: شهر درود یکی از بخش های پرجمعیت و فرهنگی نیشابور است که اهالی این منطقه زیبا و سرسبز همیشه با حضور در فعالیت های فرهنگی و کتابخوانی در رونق فرهنگی شهرشان موثر بوده اند لذا با همکاری اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور و شهرداری و شورای شهر درود دو ایستگاه مطالعه در مطالعه در نانوایی و مجموعه بازی کودکان شهر درود  برپا شد.

وی ادامه داد: ایستگاه مطالعه شهری باهدف ارتقا فرهنگ کتاب‌خوانی در حوزه شهری  بنا نهاده می شوند و باعث  دسترس ‌پذیرسازی کتاب برای اقشار مختلف مردم، توسعه و ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی، علم‎آموزی و افزایش معلومات عمومی جامعه  خواهند بود.

مقدم پاشا افزود: ایجاد ایستگاه مطالعه در مناطق پر رفت‌وآمد در راستای ارتقای فرهنگ عمومی است و امیدواریم مردم فرهنگ دوست شهر درود با استقبال از این ایستگاه ها، باعث رونق و راه انداری ایستگاه های متعدد دیگری  شوند که زینت بخش فضای شهرشان خواهد بود.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۲
۰۵:۵۵
۱۲:۳۸
۱۹:۲۰
۱۹:۳۸

آمار بازدیدکنندگان

۱۵
۵۰۸
۲۰۷۶
۱۰۳۷۸۳۴۳