تقویم اخبار

آذر 1397
ی د س چ پ آ ش
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

افتتاح مدرسه الزّهرا(طرح برکت)در شهر قدمگاه

باحضورمعاون استاندار وفرماندار شهرستان نیشابور ومعاونین اداره کل آموزش وپرورش ونوسازی مدارس خراسان رضوی،مدرسه الزّهرا(طرح برکت) در شهر قدمگاه رضوی افتتاح ومورد بهره برداری قرارگرفت.

به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش زبرخان،معاون استاندار وفرماندار شهرستان نیشابور در آیین افتتاح این مدرسه گفت:مردم ایران مردم وفاداری هستند ودر تمام صحنه ها همراه مسئولین هستند واین همراهی بارمسئولیت مسئولین را سنگین تر می کند.شیبانی فر افزود:یکی از دستاورد های مهم کشور امنیت است که مبنای توسعه ی سازنده است ونبود آن توسعه سیاسی،اجتماعی واقتصادی کشور را تحت الشعاع قرار می دهد.

معاون هماهنگی اداره کل آموزش وپرورش خراسان رضوی نیز اظهار کرد:یکی از کارهای مهم امام خمینی(ره) مراجعه به مردم،مدیریت نیروی انسانی وافزایش مشارکت بود ومردم این کشور در پیروزی انقلاب،دفع فتنه های مختلف در طول سالیان متمادی ومدافعین حرم،مشارکت جدی داشتند.شادکام یکی از بارزترین جلوه های مشارکت را مشارکت در آموزش وپرورش دانست وافزود:مشارکت خیّرین،آنقدرچشمگیر بوده است که اگر نبودمشکلاتی که دشمنان ما برای کشور به وجود آورده اند وهمینطوررشد جمعیت کشور،مشکلی در زمینه مدارس نداشتیم.

در ابتدای این آیین،رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه زبرخان به تشریح این پروژه پرداخت وگزارش کوتاهی را از توفیقات به دست آمده توسط این اداره، بیان کرد.

گفتنی است در پایان،پس از اجرای برنامه هایی توسط دانش آموزان این آموزشگاه این پروژه در زمینی به مساحت 1000مترمربع وزیربنای 800مترواعتباری بالغ بر 11میلیارد ریال با مشارکت نوسازی مدارس استان وبنیاد برکت،افتتاح ومرود بهره برداری قرارگرفت.

تقدیر از دست اندرکاران پروژه،پخش کلیپ از مدارس فرسوده منطقه ومشارکت خیرین در مدارس واجرای سرود دانش آموزی از دیگر برنامه های این آیین بود.

 علی ناطقی منش-کارشناس روابط عمومی آموزش و پرورش زبرخان

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۵:۰۸
۰۶:۴۰
۱۱:۳۱
۱۶:۲۲
۱۶:۴۲

آمار بازدیدکنندگان

۱۵
۲۶۸۹
۲۲۲۸
۹۷۵۶۹۷۵