تقویم اخبار

اسفند 1396
ی د س چ پ آ ش
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

افزایش رضایتمندی مردم نتیجه توسعه فضاهای بهداشتی و درمانی

رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور در مراسم گرامیداشت روز بهورز در محل اردوگاه شهید رجائی گفت : توسعه فضاهای بهداشتی و درمانی با اجرای طرح تحول سلامت ، باعث افزایش رضایتمندی مردم شده است.

در مراسم گرامیداشت روز بهورز در محل اردوگاه شهید رجائی نیشابور

دکتر محسن عظیمی نژاد با ذکر حدیث " اوصیکُم بِتَقْوَی اللّه‏ وَ نَظمِ اَمْرِکُم " عنوان کرد : کارکنان دانشکده علوم پزشکی باید این حدیث را سر لوحه کار خویش قرار داده زیرا که همه ما مقید به دین مبین اسلام و پیرو پیامبر اکرم(ص) و حضرت علی(ع) هستیم.

وی افزود: امروز خدا را شاکر هستم که با اجرای طرح تحول سلامت و با کمک پرسنل توانمند و پرتلاش ، دانشکده علوم پزشکی نیشابور وضعیت مناسب تری نسبت به گذشته پیدا کرده است.

عضو هئیت علمی دانشگاه با اشاره به اقداماتی که در راستای طرح تحول سلامت انجام شده ، بیان نمود: در این مدت توسعه تخت های بیمارستانی، توسعه فضای بخش زنان (زایشگاه، اورژانس مامایی و درمانگاه زنان)، گسترش و توسعه مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی 22 بهمن و حکیم و مرکز پزشکی ناباروری و سلامت مادر و جنین شمس شرق از اهم اقدامات انجام شده می باشد.

رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور خاطر نشان کرد: این اقدامات باعث افزایش رضایتمندی و اعتماد بیش از پیش مردم به حوزه سلامت و در نتیجه افزایش مراجعین به بیمارستانها و مراکز بهداشتی و کاهش مراجعین به شهرهای مجاور جهت امور درمانی شده است.

دکتر محسن عظیمی نژاد ادامه داد: هدف نهایی دانشکده اینست که با تامین اعتبارات مورد نیاز و کمک دولت و خیرین سلامت بتواند بیش از پیش در راستای توسعه بخش های خدمات بهداشتی و درمانی در حوزه سلامت گام بردارد.

لازم بذکر است در پایان مراسم از تعدادی از بهورزان نمونه دانشکده با اهداء لوح ، تقدیر بعمل آمد.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها
دکتر مریم جغتایی، متخصص بیماری های داخلی

تبلیغات

دریافت اخبار نیشابور
شهروند خبرنگار

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۴۷
۰۶:۱۲
۱۱:۴۸
۱۷:۲۴
۱۷:۴۱

آمار بازدیدکنندگان

۱۷
۱۳۵۰
۲۲۷۱
۸۹۷۳۰۱۸