تقویم اخبار

بهمن 1397
ی د س چ پ آ ش
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

افزایش همکاری آموزش و پرورش بخش میان جلگه با کتابخانه های عمومی نیشابور

در جلسه مشترک مدیران ادارات آموزش و پرورش بخش میان جلگه و کتابخانه های عمومی نیشابور بر توسعه همکاری مدارس و کتابخانه های عمومی تاکید شد.

بنا به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی نیشابور، در جلسه مشترک مدیران ادارات آموزش و پرورش بخش میان جلگه نیشابور و کتابخانه های عمومی شهرستان، بر توسعه همکاری مدارس و کتابخانه ها ی عمومی تاکید شد.

مقدم پاشا سرپرست اداره کتابخانه های نیشابور با اعلام این خبر گفت: یکی از موضوعات مهم در جلسات انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ، بحث ترویج و گسترش فرهنگ کتابخوانی در بین دانش آموزان است که امیدواریم با حمایت های مسولانه و همکاری خوب این دو اداره، شاهد تبلیغ بشتر کتاب در مدارس، عضویت فراگیر دانش آموزان درکتابخانه ها باشیم.

حجت الاسلام عربخانی رئیس اداره آموزش و پرورش بخش میان جلگه نیشابور نیز با اشاره به اهمیت مطالعه و گسترش فرهنگ کتابخوانی تصریح کرد: ترویج فرهنگ مطالعه یکی از وظایف مهم ارگان های فرهنگی کشور است و امیدواریم با تعامل با اداره کتابخانه های شهرستان در گسترش این امر مهم فرهنگی قدم برداریم.

در پایان این دیدار نیز ضمن تبریک هفته معلم در خصوص همکاری بیشتر در مسابقات فرهنگی، جشنواره بزرگ کتابخوانی رضوی، نشست های کتاب خوان مدرسه ای و سایر برنامه های فرهنگی مشترک رایزنی شد.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها
کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۵:۱۳
۰۶:۴۲
۱۱:۴۶
۱۶:۵۰
۱۷:۰۸

آمار بازدیدکنندگان

۱۲
۲۱۸۲
۲۳۱۷
۹۸۲۴۷۳۰