تقویم اخبار

تیر 1398
ی د س چ پ آ ش
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

"اقدام و عمل" با توجه مسوولین به پتانسیل شهرستان گردشگری مان

" تشکر دیر هنگام "

با سلام خدمت همشهریان گرامی و عزیز

همچنان که مردم فهیم مطلع هستند ، اقتصاد مقاومتی بر پایه عدم وابستگی بر نفت استوار خواهد بود .

ایران دارای شهرهایی بسیاریست که با تکیه بر توسعه گردشگری میتوانند معضل بیکاری را به حداقل برساند و مفتخریم که نیشابور عزیز یکی از این شهرها میباشد .

بنا به گفته کارشناسان و اساتید مجرب در حوزه گردشگری شهرستان چه منبعی پایدارتر از این حوزه می توان شناسایی نمود که بهره مندی وافری داشته باشد ؟که البته برای معرفی شهرمان به دیگر نقاط کشور و کشورهای دیگر بایست هزینه نمود و وقت گذاشت . مصداق عینی آن همایش های تاریخی و مذهبی که در طول سال با وجود انتقادهای بیخردانه برگزار می گردد .

بیاییم به جای اینکه زبان به انتقاد بگشاییم راه های ورود گردشگران را به شهرمان شناسایی نموده و در اختیار مجریان قرار دهیم .

از همایش " علم و عرقان " ، " اوج انسان " زمانی نگذشته و ما شاهد ورود اساتید برجسته ی بین المللی بودیم که بودن در نیشابور را افتخار خود میدانستند و چه افتخاری از این بالاتر برای ما نیشابوریان که " تصاحب انحصاری همایش های اینچنینی" در سطح بین المللی را داریم.

به عنوان عضوی از این جامعه رو به پیشرفت ، خود را ملزم میدانم از تمام عزیرانی که بطور شبانه روزی در برگزاری این همایش ها که کمک رسان نهضت "نیشابورشناسی" بودند تشکر کنم .

پاینده باشید

محمدرضا حصاری

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۲۹
۰۵:۱۹
۱۲:۳۷
۱۹:۵۶
۲۰:۱۶

آمار بازدیدکنندگان

۱۴
۱۴۳۳
۲۴۲۱
۱۰۲۱۳۳۸۷