تقویم اخبار

مهر 1397
ی د س چ پ آ ش
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

امضای نماینده نیشابور پای تذکر به رییس جمهور

ده ها نماینده مجلس از جمله نماینده نیشابور با امضای نامه تذکری در مورد رعایت حقوق شهروندان و در انتقاد از محدودیت های اعمال شده علیه سیدمحمدخاتمی، از حسن روحانی رییس جمهور خواستند، با توجه به مسئولیتش در زمینه اجرای قانون اساسی، پیگیری نماید.

حمید گرمابی ، نماینده نیشابور و فیروزه و ده ها نماینده فراکسیون امید در مجلس، به رئیس‌جمهور درباره‌ی اِعمال محدودیّت‌های غیرقانونی نسبت به رئیس دولت اصلاحات و برخی احکامِ قضایی علیه فعّالان سیاسی تذکر داده خواستار پیگیری آن شدند.

این تذکر، که تا کنون بیش از 80 نماینده آن را امضا کرده اند، پس از اعلام وصول از سوی هیات رییسه مجلس در صحن علنی قرائت خواهد شد.

#1 عطف به: امضای نماینده نیشابور پای تذکر به رییس جمهور

avatar
بیکار - یک شنبه 16 مهر 1396  

از اینکه به گرمابی رای دادم برای خودم متاسفم.
نماینده ای که دغدغه اش بیکاری جوانان شهرش ، فساد ، آمار سرسام آور طلاق و ... در شهرش نیست.
دغدغه نمایندگان ما شده "خاتمی"
واقعا متاسفم...

#2 عطف به: امضای نماینده نیشابور پای تذکر به رییس جمهور

avatar
ایران زیبا - دوشنبه 17 مهر 1396  

سلام از طرف جمعی از مردم شهر بزرگ نیشابور از شما نمایندگان عزیز خواهش میکنم کاری به مسائل سیاسی نداشته باشید وتمام دغدغه شما باید رفع مشکلات نیشابور و اعتلا وبرگشت عظمت دوباره به نیشابور باشد.شما نمایندگان عزیز تمام تلاش خود را برای احراز مرکزیت استان برای نیشابور و ایجاد فرودگاه ودانشگاههای ملی وفراملی با وجود رشته های تخصصی وفوق تخصصی در پزشکی ومهندسی وهمچنین بیمارستان ومراکز تفریحی وگردشگری متناسب با ظرفیت وپتانسیل های نیشابور بکار ببرید .

#3 عطف به: امضای نماینده نیشابور پای تذکر به رییس جمهور

avatar
دوستدرار اعتلای نیشابور - دوشنبه 17 مهر 1396  

به نظر من هم جای تاسف دارد ایشان چند ماه پیش و پس از انتخابات ریاست جمهوری نیز با دفاع از انتخاب ریس جمهور به این مباهات کردند و افتخار فراوان که مردم کشورم با این انتخاب به مانند مردم یک کشور اروپایی ( سویس) به دریافت یارانه و وعده های یارانه ای در کمال عزت نه فتند...
یکی پیدا نشد به این نماینده محترم بگوید شما کجا را با کجا مقایسه می کنی ... اصلا نمی خواهم بگویم مردم ما عزت نفس ندارند..... حتی بیش از این که ایشان فکر کنند مردم غالبا تهی دست ما غزت دارند و این را باره و بارها به مسئولین نشان داده اند ... ایشان در امتداد تخریب های دولت گذشته و در نهایت تلاش برای موجه نشان دادن ناکامی ها و سیاست بازی های وضع موجود گام بر می دارند شما و سایر نماینده ها وظیفه دارید پیگیر باشید که هدفمندی یارانه ها که قانون مجلس است و منابع آزاد شده آن باید در راه پیشرفت کشور درست هزینه شود آقا جان باید بروی دنبال احقاق حقوق عام جامعه نه پیگری حمایت از کسی که در دوران ریاستش تنها وجه شایسته اش و گفتمانش آزادی و گفتگوی تمدن ها بود و البته همه می دانیم انتهای همه این آزادی خواهی ها و دموکراسی ها به اینجا ختم شد که فساد در جامعه غوغا می کند فقر و بی عدالتی و اختلاف طبقاتی از ترک و شکاف و دره عبور کرده و .... عمو سام هم که هر روز و از هر دری به دولت خوش خیال و البته ملت لگد می پراند و برجام به ته جام رسید و حلاوتی نصیب چشمداران آن نکرد.

#4 عطف به: امضای نماینده نیشابور پای تذکر به رییس جمهور

avatar
حامد - چهارشنبه 19 مهر 1396  

جناب گرمابی حضرتعالی قبل از اینکه نماینده حزب باشید نماینده نیشابور بزرگ هستید شهرهایی مثل نیشابور از طریق پیگیری های نمایندگان مجلس می توانند به مسائل عمرانی و ... بپردازند
جناب گرمابی نیشابور تهران نیست که 30 نماینده داشته باشد و پایتخت کشور باشد وامکانات در آن متمرکز باشد لطفا از بازی های حزبی کنار بروید و به فکر نیشابور باشید
این مردم خواهند بود که دو سال دیگر پای صندوق ها خواهند آمد نه حزب تان

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

فهرست وقایع ماه محرم الحرام
کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۰۰
۰۵:۲۶
۱۱:۲۵
۱۷:۲۴
۱۷:۴۲

آمار بازدیدکنندگان

۶
۲۳۹
۱۹۸۹
۹۵۶۰۸۶۲