تقویم اخبار

آذر 1397
ی د س چ پ آ ش
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

اهدای یک دستگاه الکتروکاردیوگراف توسط خیر سلامت

مدیر گروه توسعه شبکه و ارتقای سلامت معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی گفت:  خیر سلامت  آقای حسن تازه مبلغ یکصدو پانزده میلیون ریال بابت خرید و اهدای یکدستگاه الکتروکاردیو گراف  و اهدای آن  به مرکز خدمات جامع سلامت حمیدآباد هزینه کرد

جواد مسیح آبادی در گفتگو با وبدا ضمن اعلام این مطلب که مرکز خدمات جامع سلامت حمیدآباد جمعیتی حدودچهار هزار و پانصد نفر را تحت پوشش دارد، اهدای این دستگاه را برای خدمات بهداشتی و درمانی به مردم،  بااهمیت ارزیابی کرد.

مدیر گروه توسعه شبکه ضمن اشاره به راه اندازی و افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت مذکور در هفته دولت، خاطرنشان کرد: بیش از 12 میلیارد ریال توسط دولت بابت احداث و تجهیز مرکز خدمات جامع سلامت حمیدآباد در سال گذشته هزینه گردیده است.

مسیح آبادی اجتماعی شدن سلامت را از اهداف مهم وزارت بهداشت در سال جاری برشمرد و مشارکت همه سازمانهای دولتی، خیرین سلامت و سازمانهای مردم نهاد را بسیار مهم دانست. وی تلاش پرسنل شاغل در مراکز خدمات جامع سلامت و خانه های بهداشت، در جهت شناسایی خیرین سلامت منطقه و جلب مشارکت آنان در حوزه های مختلف اعم از آموزشی، اقتصادی و... را بسیار ارزشمند ارزیابی کرد و از مسئول اجرایی مرکز مذکور، سرکار خانم هندآبادی که در جهت جلب مشارکت این خیر بزرگوار، زحمات فراوانی داشته اند، تشکر کرد

وی همچنین ضمن تشکر از این اندیشه والا و همت بزرگ و آسمانی خیرین سلامت، برای این خیر نیک اندیش و کلیه خیرین سلامت، بهروزی و سلامتی روز افزون آرزو کرد.

روابط عمومی معاونت بهداشت برای کلیه خیرین محترم و همکارانی که در جذب خیرین تلاش مینمایند آروی توفیق روز افزون دارد

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۵:۰۴
۰۶:۳۷
۱۱:۲۸
۱۶:۲۰
۱۶:۴۰

آمار بازدیدکنندگان

۱۳
۶۳۸
۲۹۰۳
۹۷۴۳۸۹۴