تقویم اخبار

اسفند 1396
ی د س چ پ آ ش
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

ایجاد 2 ناحیه صنعتی جدید در شهرستان فیروزه

فرماندار فیروزه گفت: ایجاد نواحی صنعتی کمال‌الملک 2 و طاغنکوه در دستور کار فرمانداری قرار دارد و تاکید داریم که این نواحی، مستعد ایجاد صنایع تبدیلی هستند.

محمدحسین صالحی اظهار داشت: بخشی از زمین‌های ناحیه صنعتی کمال‌الملک در سال 93 به کسانی واگذار شده بود که تا این زمان کاری نکرده بودند و خلع ید خیلی زمان برد.

وی افزود: شاهد بودیم که سرمایه‌گذاران به ناحیه صنعتی می‌آمدند ولی زمین نبود، در همین راستا زمین‌های استفاده نشده را که عده‌ای برای آیندگان خود گرفته بودند و احساس می‌کردند روزی سرمایه می‌شود خلع ید کردیم و زمین برای سرمایه‌گذاران جدید آماده شد و امید است تا پایان سال 97 تمامی اراضی ناحیه کمال‌الملک یک، زیر بار کارگاه‌های تولیدی رود.

فرماندار فیروزه ادامه داد: برای تامین زیرساخت‌های ناحیه صنعتی کمال‌الملک، زیرساخت‌های مخابرات و اینترنت را تامین کردیم و جاده، روکش دوباره شد.

صالحی خاطرنشان کرد: در خصوص شهرک تخصصی فیروزه هنوز به نتیجه قطعی در مورد مکان‌یابی نرسیده‌ایم. بعضی آن را در کنار ناحیه صنعتی کمال‌الملک و بعضی در کنار معادن فیروزه، خواهان هستند. رفع اختلاف و قطعی شدن آن در دستور کار امسال ما است.

وی عنوان کرد: تقاضای آسفالت راه منتهی به معدن فیروزه را داریم. وزارت راه و شهرسازی می‌گوید ساخت جاده از محل روستا تا معدن به عهده وزارت صنعت و معدن است. قرار شده این مسیر 3 کیلومتری به صورت مشارکتی آسفالت شود.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها
دکتر مریم جغتایی، متخصص بیماری های داخلی

تبلیغات

دریافت اخبار نیشابور
شهروند خبرنگار

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۴۷
۰۶:۱۲
۱۱:۴۸
۱۷:۲۴
۱۷:۴۱

آمار بازدیدکنندگان

۱۲
۱۲۵۹
۲۲۷۱
۸۹۷۲۹۲۷