تقویم اخبار

مهر 1397
ی د س چ پ آ ش
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

باتلاش مسوول کتابخانه عطار روستای برزنون از دانش آموزان استثنایی این روستا تجلیل شد.

 

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور، مسوول کتابخانه عطار روستای برزنون با همراهی دهیار، اعضای شورای این روستا و تحصیلگر اداره بهزیستی در جمع دانش آموزان استثنایی روستا حضور یافتند  و با اهدای جوایزی به آن ها از این عزیزان تجلیل شد.

 مسوول کتابخانه عطار روستای برزنون با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر هشت دانش آموز استثنایی در روستای ما مشغول به تحصیل هستند که با مشورت و همفکری دهیار و اعضای شورای روستا تصمیم گرفتیم در مراسمی از این دانش آموزان تقدیر کنیم.

برزنونی ادامه داد:خوشبختانه این دانش آموزان از موفق ترین دانش آموزان روستای ما هستند و هدف از این برگزاری این چنین مراسمی تقویت روحیه اعتماد به نفس و خودباوری در این عزیزان است .

مسوول کتابخانه عطار تاکید کرد: باید شرایطی فراهم شود تا دانش آموزان با نیازهای ویژه بیشتر مورد توجه قرار گیرند و مناسبت هایی مانند روز ذانش آموز فرصت خوبی برای پرداختن به ایشان است.

برزنونی  امکانات روستا را برای پیشرفت این دانش آموزان محدود و ناچیز دانست و تاکید کرد: مصمم هستیم تمام افراد کم توان و دانش آموزان استثنایی را در کتابخانه روستا عضو کنیم و با تکیه برکتاب و منابع کتابخانه در رشد شخصیتی و فکری این عزیزان موثر واقع شویم.

 وی با درخواست از خیرین مدرسه ساز و کتابخانه ساز ادامه داد: اگرچه با امکانات روستای ما این دانش آموزان فقط تا پایه ششم می توانند در روستا تحصیل کنند و متاسفانه خیلی از این دانش آموزان با محدودیت مالی که دارند،از ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر باز می مانند لذا درخواست ما از خیرین حوزه فرهنگی توجه بیشتر به روستایهای دورافتاده و کم برخوردار است و امیدواریم کتابخانه عطار روستا، صدای این عزیزان باشد و درآینده نه چندان دور، هیچ دانش آموزی از تحصیل باز نماند.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۱۹
۰۵:۴۵
۱۱:۱۹
۱۶:۵۴
۱۷:۱۱

آمار بازدیدکنندگان

۱۱
۳۲۸
۲۲۹۳
۹۶۱۱۰۱۴