تقویم اخبار

خرداد 1397
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

بازدید فرماندار از نمایشگاه امداد

مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره) نیشابور با اعلام این خبر افزود : نمایشگاه توانمندیهای مددجویان کمیته امداد که با حضور معاون اشتغال و خودکفایی استان خراسان رضوی و جمعی از مسئولین شهرستان شنبه 20 خرداد ماه در محل فرهنگسرای سیمرغ افتتاح شده بود با استقبال خوب مردم و مسئولین روبرو بود .

هادی محمدیان اضافه کرد : فرماندار ، امام جمعه ، فرمانده نیروی انتظامی ، اعضای شورای شهر ، وجمعی از مسئولین ادارات نیز از جمله بازدید کنندگان از نمایشگاه توانمندیهای مددجویان کمیته امداد بودند.

وی ضمن اشاره به اینکه هدف از برگزاری نمایشگاه ایجاد فرصتی برای آشنایی مددجویان با فضای کسب و کار ، بازاریابی و فروش محصولات تولیدی می باشد ، بازدید مسئولین شهرستان از نمایشگاه را زمینه ساز آشنایی ادارات و سازمانها با بخشی از توانمندیها و تولیدات مددجویان و در نهایت فروش بعضی محصولات بیان داشتند.

محمدیان اظهار داشت یکی از خدمات کمیته امداد اعطاء وام های خوداشتغالی به مددجویان می باشد که در این زمینه موفقیت های زیادی از اجرای این طرح به دست آمده است .

محمدیان خاطر نشان کرد نمایشگاه توانمندیهای مددجویان کمیته امداد از روز شنبه 20خرداد تا روز پنج شنبه 25 خرداد در قالب 16 غرفه شامل فیروزه تراشی ، جواهر سازی ، هنرهای تجسمی ، عروسک سازی ، داروهای گیاهی ، عسل فروشی ، آبنبات پزی  تولیذات ال ای دی ، صنایع چوب و ام دی اف ، پوشاک ، خیاطی ، عکاسی ، قلم زنی و معرق کاری از ساعت 21 الی 23 برای بازدید علاقه مندان در محل فرهنگسرای سیمرغ دایر می باشد .

 

هادی محمدیان

مدیر کمیته امداد نیشابور

 روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) نیشابور

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

دکتر مریم جغتایی، متخصص بیماری های داخلی
کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۳۷
۰۵:۲۲
۱۲:۳۱
۱۹:۴۱
۲۰:۰۱

آمار بازدیدکنندگان

۷
۸۰۳
۳۵۵۵
۹۱۸۷۱۹۰