تقویم اخبار

مرداد 1398
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

بازدید مدیرکل پارلمانی و حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور

حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید علی حسینی مدیرکل پارلمانی و حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور بازدید و با کتابداران به گفتگو نشست.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور، با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و بررسی مشکلات کتابخانه های عمومی، حجت الاسلام و المسلیمن دکتر سید علی حسینی مدیرکل پارلمانی وزارت  فرهنگ ارشاد اسلامی از کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور بازدید کرد و در جمعی صمیمی با کتابداران و اعضای کتابخانه های عمومی به گفتگو نشست.

 محمدرضا مقدم پاشا رئیس اداره کتابخانه ای عمومی شهرستان نیشابور با اعلام این خبر گفت:به منظور ترویج و گسترش فرهنگ کتابخوانی، بررسی وضعیت و مشکلات  کتابخانه های عمومی شهرستان، حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید علی حسینی مدیرکل پارلمانی و حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور بازدید کرد و در گفتگویی صمیمانه با کتابداران و اعضای کتابخانه های عمومی از نزدیک در جریان وضعیت کتابخوانی شهرستان قرار گرفت.

  حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید علی حسینی دراین بازدید عنوان کرد:هدف از این بازدیدها، تقویت تعاملات بین حوزه کتابخوانی و ارگان های مرتبط است  و هرچه ما بر پایه تعاملات مثبت، پیوندها را محکم کنیم مشکلات حوزه فرهنگ کاهش می یابد.

وی با تاکید بر رصد دقیق مسائل کتابخانه های عمومی افزود: اهمیت مطالعه و ترویج فرهنگ کتاب برکسی پوشیده نیست لذا تجزیه و تحلیل  مسائل و مشکلات کتابخانه های عمومی و اقدامات درست و بهنگام می تواند در این حوزه بسیار اثربخش باشد.

دکتر حسینی با شنیدن نظرات کتابداران و اعضای کتابخانه ها تاکید کرد:نیازهای کتابخانه های عمومی و مخاطبان آن کاملا بحق و صحیح است و رفع مشکلات حوزه فرهنگ وظیفه تمام متولیان و دلسوزان حوزه فرهنگی است.

  گفتنی است طی این دیدار حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید علی حسینی جهت حمایت از کتابخانه های عمومی، بیش از 800 نسخه کتاب به کتابخانه های عمومی وکیلی و  شیخ فریدالدین عطار  نیشابوری روستای برزنون اهدا کرد. 

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۲
۰۵:۵۵
۱۲:۳۸
۱۹:۲۰
۱۹:۳۸

آمار بازدیدکنندگان

۱۱
۴۳۸
۲۰۷۶
۱۰۳۷۸۲۷۳