تقویم اخبار

خرداد 1397
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

با همکاری نیروگاه سیکل ترکیبی خیام نیشابور دو کتابخانه روستایی راه اندازی خواهد شد

پیرو تفاهم نامه منعقد شده بین اداره کتابخانه های عمومی نیشابور و نیروگاه سیکل ترکیبی خیام در دو روستای مجاور نیروگاه دو کتابخانه راه اندازی می شود.

به گزارش اداره کتابخانه های عمومی نیشابور، شنبه هجدهم دی ماه جلسه ای در دفتر مدیر عامل نیروگاه سیکل ترکیبی خیام نیشابور با حضور زمانی رئیس اداره کتابخانه های عمومی نیشابور، درودی مدیر عامل انجمن خیرین کتابخانه ساز نیشابور، مسوولان بخشداری مرکزی و دهیاران روستاهای باغشن گچ و میرآباد برگزار شد و راهکارهای اجرایی شدن ساخت و راه اندازی دو کتابخانه در این دو روستا که در مجاورت نیروگاه قرار دارند بحث و بررسی شد.

زمانی رئیس اداره کتابخانه های عمومی نیشابور گفت: پیرو تفاهم نامه منعقد شده بین اداره کتابخانه های عمومی نیشابور و نیروگاه سیکل ترکیبی خیام در دو روستای مجاور نیروگاه دو کتابخانه راه اندازی خواهد شد و در این جلسه مهندس قریشی مدیر عامل نیروگاه خیام برای اجرایی شدن طرح ساخت کتابخانه های روستایی قول مساعد دادند.

مهندس قریشی در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت کتاب و کتابخوانی گفت: امروز اهمیت مطالعه به حدی جدی است که یکی از اولویت های تمام مسوولین قرار گرفته است و حوزه صنعت هم آمادگی و علاقه به ورود به حوزه کتاب را دارد تادر کنار کارهای صنعتی کتاب هم جایگاهی داشته باشد.

زمانی ضمن تقدیر از نگاه فرهنگی مهندس قریشی افزود:بسیار خرسندیم که نیروگاه خیام به عنوان بزرگترین مجموعه تولید برق استان خراسان رضوی حامی کتاب و کتابخوانی است.

در پایان جلسه مقرر شد نقشه های تیپ کتابخانه در اختیار نیروگاه قرار گیرد تا ضمن رایزنی و تامین اعتبار ساخت کتابخانه در این دو روستا سریعتر اجرایی شود.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

دکتر مریم جغتایی، متخصص بیماری های داخلی
کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۲۷
۰۵:۱۷
۱۲:۳۶
۱۹:۵۵
۲۰:۱۵

آمار بازدیدکنندگان

۱۱
۱۸۵۲
۳۸۰۰
۹۲۸۱۵۳۵