تقویم اخبار

مهر 1398
ی د س چ پ آ ش
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

با کمک پرفسور صادقی کتاب های کمک درسی مناسب برای دانش آموزان چکنه خریداری شد

مسوول کتابخانه پرفسور صادقی شهر چکنه از اهدای بیش از صد عنوان کتاب کمک آموزشی به ارزش تقریبی 30 میلیون ریال توسط پرفسور صادقی برای کتابخانه عمومی این شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی نیشابور، پرفسور صادقی خیر کتابخانه ساز و فرهنگ دوست نیشابوری جهت خرید کتب موردنیاز کتابخانه عمومی شهر چکنه، مبلغ 30 میلیون ریال به کتابخانه عمومی این شهر کمک مالی کرد.

رضا شفیع مسوول کتابخانه عمومی پرفسور صادقی شهر چکنه نیشابور با اعلام این خبر گفت: كمك پرفسور صادقي به كتابخانه، جهت تکمیل منابع كمك آموزشي است و ايشان هزينه خريد كتاب هاي كمك آموزشي را متقبل شدند که بیش از 100 عنوان كتاب درسي به ارزش تقریبی سی میلیون ریال برای کتابخانه خریداری شد.

شفیع ادامه داد: بخش کتاب های کمک درسی، یکی از پرمراجعه ترین بخش های کتابخانه است که در این بخش با کمبود منابع مناسب مواجه هستیم و متاسفانه دانش آموزان نمی توانند به کتب موردنظرشان دست پیدا نکنند لذا با همراهی پرفسور صادقی که خودشان موسس کتابخانه عمومی شهر چکنه نیز می باشند امیدواریم تا حدودی کمبود منابع کتابخانه جبران شود.

مسول کتابخانه عمومی شهر چکنه ضمن تشکر از پرفسور صادقی تاکیدکرد: خوشبختانه همراهی پرفسور صادقی جهت رفع کمبودهای کتابخانه بسیار ارزشمند است و ایشان در گذشته نیز با اهدای کتاب، خرید وسایل سرمایشی و گرمایشی مناسب و افزایش فضای کتابخانه نقش مهمی در توسعه و تجهیز کتابخانه زادگاه شان داشته اند که شایسته تقدیر و تشکر است.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

ارتباط زنده نامزدهای انتخاباتی با مردم

مناسبت ها

فهرست وقایع ماه محرم الحرام

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۵۸
۰۵:۲۳
۱۱:۲۶
۱۷:۲۹
۱۷:۴۶

آمار بازدیدکنندگان

۱۳
۹۰۳
۱۹۲۰
۱۰۴۶۳۳۵۸