تقویم اخبار

آذر 1397
ی د س چ پ آ ش
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

براي نخستین بار درکشور، تشکیل انجمن اوليا و مربيان سنگنورد در نيشابور

با همت هيأت كوه نوردي و صعودهاي ورزشي شهرستان نيشابور براي  نخستین  بار در ايران انجمن اوليا و مربيان سنگنورد تشكيل شد.

رييس هيأت كوه نوردي و صعودهاي ورزشي شهرستان نيشابور اظهارکرد: با توجه به اینکه نیشابور  قطب سنگنوردي شرق كشور است و وجود سنگنوردان متعدد در این شهرستان  و كمبود بودجه تصميم بر اين شد براي سرو سامان دادن به وضعيت قهرمانان سنگنوردي براي  نخستین  بار درکشورانجمن اوليا و مربيان تشكيل شود.

ابوالفضل بوستاني گفت: در اين راستا از همه خانواده قهرمانان سنگنورد شهرستان نیشابوردعوت به عمل آمده و پس از ارائه گزارش ها تصميم به تشكيل اين انجمن شد كه در اين راستا تعدادي از اوليا قهرمانان سنگنوردي كانديداي اين انجمن شدند كه پس از رأي گيري تعداد 11 نفر به عنوان هیات مدیره این انجمن انتخاب شد.

وی خاطرنشان کرد: اين افراد كه از والدين قهرمانان سنگنوردنیشابوری مي باشند بلافاصله اولين جلسه خود را تشكيل دادند كه از بين خود مسؤول امور مالي، مسوول روابط عمومي و تبليغات، بازرسي، مسئولين پي گيري مصوبات جلسات انجمن و ... انتخاب کردند.

بوستاني یادآورشد: قصد انجمن اوليا و مربيان سنگنورد  نيشابور كمك به هيأت كوهنوردي، مربيان و قهرمانان شهرستان در جهت ارتقاء سطح شهرستان و كشور مي باشد.

رييس هيأت كوه نوردي و صعودهاي ورزشي شهرستان نيشابورتصریح کرد: كسب مقام سوم كشور در رشته سنگنوردي از افتخارات شهرستان نیشابور مي باشد و از خانواده هاي نيشابوري می خواهیم تا در صورت شناخت افراد مستعد اين رشته آنان را به هيأت كوهنوردي معرفي نمايد.

سیدباقرمیرعلمدار

خبرنگار رسانه های گروهی خراسان رضوی

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۵:۰۸
۰۶:۴۰
۱۱:۳۱
۱۶:۲۲
۱۶:۴۲

آمار بازدیدکنندگان

۱۰
۲۵۳۲
۲۲۲۸
۹۷۵۶۸۱۸