تقویم اخبار

آبان 1396
ی د س چ پ آ ش
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

برنامه ریزی و هماهنگی دستگاههای نظارتی در برخورد با قاچاق کالاهای سلامت محور

معاون غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی نیشابور در جمع مسئولان نظارتی شهرستان از برنامه ریزی و هماهنگی دستگاههای نظارتی در برخورد با قاچاق کالای سلامت محور خبر داد .

دکتر مجید شادکام در مصاحبه با وبدا گفت: خوشبختانه بسیاری از مقدمات و زیر ساختهای مبارزه با این پدیده شوم نظیر تدوین و ابلاغ قوانین بازدارندگی ، بوجود آمدن عزم ملی ، افزایش آگاههای عمومی ، هم سوئی رسانه ها و همنوائی مردم و مسئولان در این زمینه بوجوده آمده است و بایستی از این فرصت درجهت تشدید برخورد با قاچاق کالای سلامت محور استفاده نمود .

وی اظهار دشت  : از آنجا که ورود کالای قاچاق به داخل کشور توسط شبکه های پیچیده صورت می پذیرد مبارزه با آن نیز مستلزم هماهنگی، انسجام و شبکه ای نمودن تمام دستگاهها اعم از واحد های نظارتی، انتظامی، قضائی و رسانه ایست .

معاون غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی نیشابور افزود: همانگونه که از عنوان کالاهای سلامت محور اعم از اقلام آرایشی بهداشتی ، مواد غذائی ، داروئی ، مکملها و ... مشخص است بایستی زمینه ساز تامین سلامتی مصرف کنندگان باشد لذا از مردم درخواست نموده صرفا قیمت پائین اینگونه کالاها را ملاک انتخاب خود قرار ندهند و تاکید لازم بر روی برچسب اصالت آن ها داشته باشند .

درج نظر

XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

هموطنان عزیز کرمانشاهی تسلیت

تبلیغات

دریافت اخبار نیشابور
شهروند خبرنگار

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۴۶
۰۶:۱۶
۱۱:۲۰
۱۶:۲۴
۱۶:۴۲

آمار بازدیدکنندگان

۷
۹۳۲
۳۴۹۳
۸۷۱۶۲۲۰