تقویم اخبار

مهر 1397
ی د س چ پ آ ش
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

برنامه ریزی و هماهنگی دستگاههای نظارتی در برخورد با قاچاق کالاهای سلامت محور

معاون غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی نیشابور در جمع مسئولان نظارتی شهرستان از برنامه ریزی و هماهنگی دستگاههای نظارتی در برخورد با قاچاق کالای سلامت محور خبر داد .

دکتر مجید شادکام در مصاحبه با وبدا گفت: خوشبختانه بسیاری از مقدمات و زیر ساختهای مبارزه با این پدیده شوم نظیر تدوین و ابلاغ قوانین بازدارندگی ، بوجود آمدن عزم ملی ، افزایش آگاههای عمومی ، هم سوئی رسانه ها و همنوائی مردم و مسئولان در این زمینه بوجوده آمده است و بایستی از این فرصت درجهت تشدید برخورد با قاچاق کالای سلامت محور استفاده نمود .

وی اظهار دشت  : از آنجا که ورود کالای قاچاق به داخل کشور توسط شبکه های پیچیده صورت می پذیرد مبارزه با آن نیز مستلزم هماهنگی، انسجام و شبکه ای نمودن تمام دستگاهها اعم از واحد های نظارتی، انتظامی، قضائی و رسانه ایست .

معاون غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی نیشابور افزود: همانگونه که از عنوان کالاهای سلامت محور اعم از اقلام آرایشی بهداشتی ، مواد غذائی ، داروئی ، مکملها و ... مشخص است بایستی زمینه ساز تامین سلامتی مصرف کنندگان باشد لذا از مردم درخواست نموده صرفا قیمت پائین اینگونه کالاها را ملاک انتخاب خود قرار ندهند و تاکید لازم بر روی برچسب اصالت آن ها داشته باشند .

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۰
۰۵:۴۵
۱۱:۱۹
۱۶:۵۳
۱۷:۱۰

آمار بازدیدکنندگان

۶
۴۲۲
۲۲۹۳
۹۶۱۱۱۰۸