تقویم اخبار

اردیبهشت 1397
ی د س چ پ آ ش
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

برنامه ریزی و هماهنگی دستگاههای نظارتی در برخورد با قاچاق کالاهای سلامت محور

معاون غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی نیشابور در جمع مسئولان نظارتی شهرستان از برنامه ریزی و هماهنگی دستگاههای نظارتی در برخورد با قاچاق کالای سلامت محور خبر داد .

دکتر مجید شادکام در مصاحبه با وبدا گفت: خوشبختانه بسیاری از مقدمات و زیر ساختهای مبارزه با این پدیده شوم نظیر تدوین و ابلاغ قوانین بازدارندگی ، بوجود آمدن عزم ملی ، افزایش آگاههای عمومی ، هم سوئی رسانه ها و همنوائی مردم و مسئولان در این زمینه بوجوده آمده است و بایستی از این فرصت درجهت تشدید برخورد با قاچاق کالای سلامت محور استفاده نمود .

وی اظهار دشت  : از آنجا که ورود کالای قاچاق به داخل کشور توسط شبکه های پیچیده صورت می پذیرد مبارزه با آن نیز مستلزم هماهنگی، انسجام و شبکه ای نمودن تمام دستگاهها اعم از واحد های نظارتی، انتظامی، قضائی و رسانه ایست .

معاون غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی نیشابور افزود: همانگونه که از عنوان کالاهای سلامت محور اعم از اقلام آرایشی بهداشتی ، مواد غذائی ، داروئی ، مکملها و ... مشخص است بایستی زمینه ساز تامین سلامتی مصرف کنندگان باشد لذا از مردم درخواست نموده صرفا قیمت پائین اینگونه کالاها را ملاک انتخاب خود قرار ندهند و تاکید لازم بر روی برچسب اصالت آن ها داشته باشند .

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

دکتر مریم جغتایی، متخصص بیماری های داخلی
کمپین حمایت از کالای ایرانی

تبلیغات

دریافت اخبار نیشابور
شهروند خبرنگار

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۰
۰۵:۵۳
۱۲:۳۳
۱۹:۱۴
۱۹:۳۲

آمار بازدیدکنندگان

۶
۳۳۸
۳۳۰۸
۹۱۰۷۴۴۳