تقویم اخبار

مرداد 1398
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

برنامه های متنوع فرهنگی ویژه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

با تلاش مسوول کتابخانه عطار روستای برزنون نیشابور برنامه های متنوع فرهنگی ویژه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دراین کتابخانه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نیشابور، با تلاش مسوول کتابخانه عمومی عطار روستای برزنون، برنامه های متنوع فرهنگی ویژه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دراین روستا برگزار شد.

عباسعلی برزنونی مسئول کتابخانه عمومی عطار روستای برزنون شهرستان نیشابور با اعلام این خبر گفت: همزمان با برگزاری نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی ،کتابخانه عمومی عطار روستای برزنون همگام با سایر کتابخانه های عمومی کشور، برنامه متنوع فرهنگی خاص این جشنواره بزرگ را برگزار می کند.

 وی ادامه داد: در گام نخست با دعوت از اعضای کتابخانه و علاقمندان، کتاب های جشنواره کتابخوانی رضوی  معرفی و خوانش شد و سپس با حضور در مدارس روستا، پویش مجازی و مسابقه نقاشی در بین دانش آموزان برگزار شد.

برزنونی با اشاره به علاقمندی کودکان و نوجوانان روستا به اجرای برنامه های فرهنگی مانند جشنواره رضوی تاکید کرد:همزمانی برگزاری این جشنواره با روزهای مبارک ماه رمضان، فرصت خوبی برای ترویج مطالعه و تبلیغ کتاب های مناسب است و امیدواریم جشنواره  رضوی به علاقمندی به کتاب و کتابخوانی موثر باشد.

گفتنی است علاقمندان می توانند برای دریافت منابع جشنواره و شرکت در مسابقه کتابخوانی به پایگاه اینترنتی نهاد کتابخانه های عمومی کشور به آدرس www.iranpl.ir  و یا کتابخانه های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایند.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۲
۰۵:۵۵
۱۲:۳۸
۱۹:۲۰
۱۹:۳۸

آمار بازدیدکنندگان

۹
۵۸۸
۲۰۷۶
۱۰۳۷۸۴۲۳