تقویم اخبار

مرداد 1398
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

برنامه های متنوع فرهنگی ویژه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

با تلاش کتابداران کتابخانه عمومی غدیر شهرستان نیشابور هم‌ زمان با برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برنامه های متنوع فرهنگی ویژه این جشنواره برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان نیشابور، با تلاش کتابداران کتابخانه عمومی غدیر شهرستان نیشابور هم‌ زمان با برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برنامه های متنوع فرهنگی ویژه این جشنواره برگزار شد.

زکیه بوژمهرانی کتابدار  کتابخانه عمومی غدیر شهرستان نیشابور با اعلام این خبر گفت: به منظور برگزاری پربارتر جشنواره بزرگ کتابخوانی رضوی، با تلاش کتابداران کتابخانه عمومی غدیر نیشابور، میز منابع جشنواره در کتابخانه برپا شده است و فعالیت های قصه‌گویی، جمع خوانی و خوانش کتاب، از  مجموعه کتاب های نهمین دوره «جشنواره کتابخوانی رضوی» با حضور علاقمندان برگزار می شود.

وی ادامه داد: با هدف تسهیل شرکت علاقمندان در بخش آنلاین جشنواره،  میز منابع جشنواره در ورودی کتابخانه  قرار داده شده است و با اختصاص دو سیستم رایانه برای مراجعه کنندگان، علاقمندان می توانند با راهنمایی کتابداران در این قسمت از جشنواره نیز شرکت کنند.

بوژمهرانی با اشاره به حضور کتابداران در مدارس و محافل فرهنگی و تبلیغ جشنواره کتابخوانی رضوی افزود : هدف از برگزاری این جشنواره، ترویج فرهنگ کتابخوانی از طریق معرفی منابع متنوع با محوریت تبیین سیره رضوی است و از ابتدای شروع مسابقات، کتابداران با حضور در مدارس، با معرفی منابع، قصه گویی و پویش مجازی تلاش کرده اند اهداف این مسابقه به درستی پیاده شود.

گفتنی است علاقمندان می توانند برای دریافت منابع جشنواره و شرکت در مسابقه کتابخوانی به پایگاه اینترنتی نهاد کتابخانه های عمومی کشور به آدرس www.iranpl.ir  و یا کتابخانه های عمومی سراسر کشور مراجعه نمایند.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۳
۰۵:۵۶
۱۲:۳۸
۱۹:۱۹
۱۹:۳۷

آمار بازدیدکنندگان

۷
۱۵۵
۱۲۷۱
۱۰۳۸۰۹۰۸