تقویم اخبار

مرداد 1398
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

برنامه های کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور از برگزاری برنامه های متنوع در ایام فرخنده دهه فجر انقلاب در کتابخانه های عمومی این شهرستان خبر داد.

بنا به گزارش اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور، در ایام الله فرخنده دهه فجر و با هدف گرامیداشت خاطرات روزهای انقلاب، برنامه های متنوعی در کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور در حال برگزاری است.

محمدرضا مقدم پاشا رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور با اعلام این خبر گفت: به منظور بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ویژه برنامه های شاخصی در کتابخانه‌های عمومی در حال برگزاری است.

ویادامهداد: آشنایی دانش آموزان با کتاب و ترویج  فرهنگ کتاب خوانی یکی از مهم ترین این برنامه هاست و به این منظور  همزمان با دهه فجر، کتابداران با حضور در مدارس دانش آموزان را با دنیای کتاب آشنا می کنند و برنامه های متنوع قصه گویی، مسابقات کتابخوانی و نشست های کتاب خوان دانش آموزی برگزار می شود.

مقدم پاشا خاطرنشان کرد: معرفی 40 کتاب با موضوع انقلاب اسلامی، نشست های کتاب خوان، بازنمایی منابع کتابخانه ای با هدف آشنایی با روزهای انقلاب نیز در کتابخانه های عمومی در حال برگزاری است.

 رئیس اداره کتابخانه های عمومی نیشابور اضافه کرد: به منظور بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بسته ویژه کتاب شامل 15 عنوان از آثار شاخص در موضوع انقلاب اسلامی به کتابخانه‌های عمومی ارسال شده است و شامل موضوعات متنوعی برای رده‌های سنی مختلف است و اعضای کتابخانه‌های عمومی می‌توانند لذت مطالعه‌ این عناوین را تجربه کنند.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۴
۰۵:۵۷
۱۲:۳۸
۱۹:۱۸
۱۹:۳۶

آمار بازدیدکنندگان

۸
۱۲۹۸
۱۲۷۱
۱۰۳۸۲۰۵۱