تقویم اخبار

شهریور 1398
ی د س چ پ آ ش
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

برگزاری نخستین جشنواره عکس موبایلی سلسله الذهب در نیشابور

کانون عکس انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور با همکاری ستاد بزرگداشت سالروز ورود امام رضا (ع)  به نیشابور (دهم تیرروز ملی خراسان)  نخستین جشنواره عکس موبایلی سلسله الذهب را برگزار می کند.

مسئول انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور  اظهارکرد: شرکت در نخستین جشنواره عکس موبایلی سلسله الذهب برای عموم علاقه مندان آزاد و رایگان است وآثار ارسالی بایستی از مراسم  کاروان نمادین سالروز ورود حضرت امام رضا (ع) به نیشابور که در تاریخ دهم تیرماه ۹۸ در نیشابور برگزار می شود ثبت شده باشد

مسعود سلیمانی سپهر افزود: به مناسبت سالروز ورود امام رضا به نیشابور مراسم نمدینی در روز ۱۰ تیرماه ۹۸ از محل بی بی شطیطه برگزار خواهد شد و عکاسان می بایست در این روز به ثبت اثر بپردازند و دریافت  آثار   مسابقه فقط از طریق تلگرام جشنواره ( ۰۹۱۵۹۲۰۷۴۱۶ ) انجام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: شرکت در بخش‌های جشنواره محدودیت سنی ندارد وشرکت کنندگانی که اطلاعات شخصی(نام-نام خانوادگی-شماره تماس) خود را به صورت ناقص ذکر کرده باشند از دور مسابقه حذف می‌شوند.

سلیمانی سپهر یادآورشد: به 10 عکاس برتر جایزه یک میلیون ریالی اهدا خواهد شد وهر شرکت کننده می‌تواند حداکثر ۱۰ عکس رنگی و یا سیاه و سفید برای دبیرخانه ارسال نمایدوعکس‌های ارسالی باید مطابق با موازین اخلاقی، اسلامی و فرهنگی نظام جمهوری اسلامی ایران باشد. در صورت عدم تطابق آثار ارسالی با موازین پذیرفته شده و قوانین جشنواره، در هیچ یک از بخش‌های جشنواره پذیرفته نخواهند شد.

وی عنوان کرد:هر گونه ویرایش عکس که به اصل عکس آسیب وارد کند، خلاف قوانین جشنواره است و در صورت مشاهده و اثبات آن، عکس به صورت خودکار از داوری کنار گذاشته می‌شودو آثار ارسالی می‌بایست حتماً با فرمت jpg باشد. دبیرخانه از پذیرش عکس‌ها با هر فرمت دیگر معذور است.

مسئول انجمن سینمای جوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: عکسها فقط باید با دوربین موبایل به ثبت رسیده باشندو مهلت ارسال آثار 16 تیر 98 ، اعلام نتایج داوری 20 تیر 98 و اختتامیه و اهدای جوایز23 تیر همزمان با میلاد باسعادت حضرت امام رضا (ع) خواهد بود.

سیدباقرمیرعلمدار

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

ارتباط زنده نامزدهای انتخاباتی با مردم

مناسبت ها

فهرست وقایع ماه محرم الحرام

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۵۴
۰۶:۲۰
۱۲:۲۸
۱۸:۳۵
۱۸:۵۲

آمار بازدیدکنندگان

۱۴
۱۵۱۴
۲۶۵۰
۱۰۴۵۸۱۱۱