تقویم اخبار

خرداد 1397
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

برگزاری نخستین مجمع تخصصی تاتر شهرستان های خراسان رضوی در نیشابور

 با حضورمعاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، کارشناسان تاتر ومسئولین انجمن های هنرهای نمایشی استان نخستین مجمع تخصصی تصمیم گیری تاتر شهرستان های خراسان رضوی در نیشابور برگزار شد.

نایب رئیس انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی در فرهنگسرای وکیلی نیشابور اظهار کرد : انجمن های نمایشی تنها نهادی است که تاتر در آن برگزار می شود .

محمد حسن زاده افزود: تفکر و اقدامات انجمن های نمایشی خراسان رضوی در مشهد بسیار خوب بوده است و اثرات زیادی تاکنون در فرهنگ و هنر خراسان رضوی داشته است .

وی خاطرنشان کرد: باید فعالیت های نمایشی و ... در شهرستان های استان توسعه پیدا کنند و انجمن های هنرهای نمایشی از حالت غیرفعال به فعال تبدیل شود .

حسن زاده یادآورشد: هدف از تشکیل این جلسه سپردن اختیارات تاترهای شهرستان های استان را به خود هنرمندان این عرصه دانست .

وی تاکید کرد : سه اصل هدف ٬ استراژی و اجرا در مدیریت انجمن ها باید رواج داشته باشدتا بتوانیم دراستان به نقاط مطلوب تری دست یابیم .

این هنرمند تاتر خراسان رضوی اذعان کرد : متاسفانه گسستگی و اختلاف بین هنرمندان ایجاد شده است و این یک ضعف در تاتر شهرستان های خراسان رضوی است و باید این اختلافات رفع شود.

نایب رئیس انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی تصریح کرد:تبیین برنامه های انجمن های نمایشی استان خراسان رضوی و نیز اعطای احکام روسای انجمن ها و دفاتر تئاتر در ۲۰ شهرستان استان از جمله رویکردهای اصلی این نشست می باشد.

سیدباقرمیرعلمدار

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

دکتر مریم جغتایی، متخصص بیماری های داخلی
کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۳۷
۰۵:۲۲
۱۲:۳۱
۱۹:۴۱
۲۰:۰۱

آمار بازدیدکنندگان

۷
۸۳۶
۳۵۵۵
۹۱۸۷۲۲۳