تقویم اخبار

اردیبهشت 1398
ی د س چ پ آ ش
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی درنیشابور

نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با شرکت سازمان ها و دستگاه های اجرایی شهرستان نیشابوربا  شعار «افتخار به گذشته و امید به آینده»  12  بهمن 97در فرهنگسرای سیمرغ  با حضور مسئولین گشایش می یابد.

دبیر ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی نیشابور اظهارکرد: از آنجایی که انقلاب اسلامی با حضور مردم به پیروزی رسید و رشد کرد؛ ما در این نمایشگاه حضور مردم در انقلاب شکوهمند اسلامی و پیشرفت‌های شهرمان را به نمایش خواهیم گذاشت.

علی محمد آبادی  در کمیته نمایشگاه دهه فجر انقلاب اسلامی گفت : این نمایشگاه در 20غرفه در زمینه های  اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، علمی، نظامی ،عدالت و ... فعالیت خواهد داشت و از ظرفیت‌های تکنولوژی، سخت‌افزار، نرم افزار و ... بهره خواهیم برد .

وی خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در نیشابور ارائه دستاوردهای مهم و پیشرفت های انقلاب اسلامی علی رغم تبلیغات منفی دشمن  است.

محمد آبادی یادآورشد: در هر غرفه از نمایشگاه ، دستاوردهای چهل ساله ادارات و سازمان ها در قالب های مختلف به نمایش گذاشته می شود و مدیران برای پاسخگویی به مردم ، در غرفه ها و در ساعات مختلف حضور خواهند داشت.

وی عنوان کرد:تمام سعی‌مان را می‌کنیم که ابعاد مختلف پیشرفت‌های انقلاب اسلامی در طی ۴۰ سال گذشته را به نمایش بگذاریم و اگر فرصت بیشتری داشتیم، دستاورد‌های جهانی این انقلاب را نیز بررسی می‌کنیم.

محمد آبادی بیان کرد: نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با  شعار «افتخار به گذشته و امید به آینده»  مستندی از دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی در چهل سال تلاش و همبستگی و اتحاد ملت برای اعتلای ایران اسلامی است  .

دبیر ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی نیشابور  تصریح کرد: نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از 12 بهمن 97در دو نوبت صبح و بعدازظهر در محل فرهنگسرای سیمرغ نیشابوردایر خواهد شد.

سیدباقرمیرعلمدار

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۱۵
۰۵:۴۹
۱۲:۳۲
۱۹:۱۶
۱۹:۳۵

آمار بازدیدکنندگان

۸
۳۱۱۱
۲۴۶۳
۱۰۰۵۲۴۵۶