تقویم اخبار

اسفند 1397
ی د س چ پ آ ش
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 1 2

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی درنیشابور

نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با شرکت سازمان ها و دستگاه های اجرایی شهرستان نیشابوربا  شعار «افتخار به گذشته و امید به آینده»  12  بهمن 97در فرهنگسرای سیمرغ  با حضور مسئولین گشایش می یابد.

دبیر ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی نیشابور اظهارکرد: از آنجایی که انقلاب اسلامی با حضور مردم به پیروزی رسید و رشد کرد؛ ما در این نمایشگاه حضور مردم در انقلاب شکوهمند اسلامی و پیشرفت‌های شهرمان را به نمایش خواهیم گذاشت.

علی محمد آبادی  در کمیته نمایشگاه دهه فجر انقلاب اسلامی گفت : این نمایشگاه در 20غرفه در زمینه های  اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، علمی، نظامی ،عدالت و ... فعالیت خواهد داشت و از ظرفیت‌های تکنولوژی، سخت‌افزار، نرم افزار و ... بهره خواهیم برد .

وی خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در نیشابور ارائه دستاوردهای مهم و پیشرفت های انقلاب اسلامی علی رغم تبلیغات منفی دشمن  است.

محمد آبادی یادآورشد: در هر غرفه از نمایشگاه ، دستاوردهای چهل ساله ادارات و سازمان ها در قالب های مختلف به نمایش گذاشته می شود و مدیران برای پاسخگویی به مردم ، در غرفه ها و در ساعات مختلف حضور خواهند داشت.

وی عنوان کرد:تمام سعی‌مان را می‌کنیم که ابعاد مختلف پیشرفت‌های انقلاب اسلامی در طی ۴۰ سال گذشته را به نمایش بگذاریم و اگر فرصت بیشتری داشتیم، دستاورد‌های جهانی این انقلاب را نیز بررسی می‌کنیم.

محمد آبادی بیان کرد: نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با  شعار «افتخار به گذشته و امید به آینده»  مستندی از دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی در چهل سال تلاش و همبستگی و اتحاد ملت برای اعتلای ایران اسلامی است  .

دبیر ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی نیشابور  تصریح کرد: نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از 12 بهمن 97در دو نوبت صبح و بعدازظهر در محل فرهنگسرای سیمرغ نیشابوردایر خواهد شد.

سیدباقرمیرعلمدار

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

بیانیه «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۴۹
۰۶:۱۵
۱۱:۴۸
۱۷:۲۲
۱۷:۳۹

آمار بازدیدکنندگان

۱۹
۷۹۱
۱۶۷۵
۹۸۸۱۸۰۰