تقویم اخبار

خرداد 1398
ی د س چ پ آ ش
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

برگزاری هفته ملی کودک در نیشابور

مسئول مرکز شماره سه کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان نيشابوراز برگزاری هفته ملی کودک نیشابوراز14 تا 20 مهر 97 با شعار آینده را باید ساخت خبرداد.

مسئول مرکز شماره سه کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان نيشابور اظهار كرد:همزمان با هفته ملی کودک از 14 تا 20 مهر 97 با شعار آینده را باید ساخت وهمراه با کلیه مراکز کانون در سطح کشور،مرکز شماره سه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیشابور برنامه های متعددی را به اجرا خواهد گذاشت.

زهره اکبرآبادي گفت: هفته ملي کودک فرصت مغتنمي است تا مردم ومسئولين ضمن آشنايي با فعاليتهايي که کانون  در حوزه کودکان و نوجوانان انجام مي دهد ، با بچه هاي شهر ديدار کنند و از خواسته هاي ايشان آگاهي پيدا کرده و تلاش کنند تا دنيايي دوست داشتني براي کودکان فراهم آورند.

وی خاطرنشان کرد: بازدید بیش از 700 دانش آموز از مرکز و اجرای فعالیتهایی چون قصه گویی،نمایش فیلم،کاردستی ،حضور در مدارس و اجرای برنامه های متعدد فرهنگی و هنری،برگزاری نشست انجمن ادبی مهتاب ، برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی با عنوان ساخت و ساز شامل  آثار اعضاء مرکز در کارگاههای نقاشی و سفالگری و کاردستی ، برگزاری مسابقه نقاشی و دلنوشته با همکاری سازمان آتش نشانی ،برگزاری ویژه برنامه آینده سازان همراه با مسابقه قصه گویی ویژه اعضاء ،از جمله برنامه های مرکز در این روزهاست.

اکبرآبادي  یادآورشد:اميدواريم کودکان نيشابوري با عضويت در مراکز سه گانه کانون اين شهر و با بهره مندي از امکانات و برنامه هاي اين مراکز به رشد و بالندگي و پرورش توان و استعدادهاي خود در زمينه هاي مختلف همت بگمارندچراكه40 عنوان فعاليت در زمينه‌هاي کارگاه سفال، نقاشي، خوشنويسي، قصه‌گويي، شعرخواني، کتابخواني نمايش فيلم و... در اين مراكز انجام مي‌گيردکه ويژ ه کودکان 7 تا 16 سال مي باشد.

گفتنی است  نيشابور داراي سه مرکز ثابت کانون : مرکز شماره يک واقع در خيابان امام (ره)  بوستان باغ ملی ، مرکز شماره دو واقع در بلوار جانبازان بين جانبازان 3 و 5 و مرکز شماره سه واقع در خيابان ابراهيمي بوستان نسترن ، مرکز آموزش زبان(کانون زبان) در خيابان 15 خرداد ، مرکز پستی درمرکز شماره يک واقع در خيابان امام (ره)  بوستان باغ ملی  و کتابخانه سیار کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان نيشابورکه در سطح روستاها ارایه خدمات می دهد.

سیدباقرمیرعلمدار

خبرنگار رسانه های گروهی خراسان رضوی

 

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۲۶
۰۵:۱۷
۱۲:۳۵
۱۹:۵۴
۲۰:۱۴

آمار بازدیدکنندگان

۱۱
۴۵۳
۱۵۹۳
۱۰۱۹۰۶۴۷