تقویم اخبار

اسفند 1396
ی د س چ پ آ ش
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

بهترین الگو در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی ، توجه به سیره معصومین است

رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور در مراسم گرامیداشت روز بهورز در محل اردوگاه شهید رجائی گفت:بهترین الگو در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، توجه به سیره معصومین است.

دکتر محسن عظیمی نژاد با قرائت آیه 3 سوره شریف مائده و تبریک دهه امامت و ولایت اظهار داشت: این آیه از مواردی در قرآن است که در خصوص عید سعید غدیر خم صحبت به میان آمده است.

وی با بیان مطالبی از فضائل حضرت علی (ع) گفت: علی بن ابیطالب شخصیتی است بی نظیر که مناقب ایشان بر هیچ کس پوشیده نیست و بسیاری از علما و نویسندگان مسلمان و غیر مسلمان در خصوص مناقب ایشان ، اتفاق نظر دارند.

عضو هیات علمی دانشگاه افزود: با بررسی نظرات در خصوص مولای متقیان به این نتیجه می رسیم که این امام عزیز فقط متعلق به شیعیان و مسلمانان نیست بلکه متعلق به جامعه انسانی است.

 رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور با اشاره به خطبه 53 نهج البلاغه بیان نمود: در این خطبه در خصوص روش برخورد با مردم و اینکه مردم دو دسته‏ اند، دسته ‏اى برادر دينى یعنی مسلمان هستند و دسته ديگر همانند تو در آفرينش مى‏ باشند یعنی انسان هستند تاکید شده است.

دکتر محسن عظیمی نژاد اضافه کرد: در جامعه امروزی توجه به خطبه فوق درس بزرگی است برای کارکنان حوزه سلامت، که در حوزه مهم و تاثیر گذاری کار می کنند و همکاران در مراقبت های بهداشتی و درمانی مواظب این موارد بوده و تفاوتی بین افراد در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی قائل نشده اند و این موضوع باید همیشه سرلوحه در انجام امورات روزمره کاری باشد و بهترین الگو در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، توجه به سیره معصومین است.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها
دکتر مریم جغتایی، متخصص بیماری های داخلی

تبلیغات

دریافت اخبار نیشابور
شهروند خبرنگار

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۴۷
۰۶:۱۲
۱۱:۴۸
۱۷:۲۴
۱۷:۴۱

آمار بازدیدکنندگان

۱۷
۱۳۵۶
۲۲۷۱
۸۹۷۳۰۲۴