تقویم اخبار

مرداد 1398
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

بيانيه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي نيشابور به مناسبت ١٧ مرداد 98

« هوالعلیم »

"ن والقلم و ما یسطرون"

بيانيه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي نيشابور به مناسبت ١٧ مرداد 98

« روز خبرنگار »

اگر زحمات شما [خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید. بدون این دوربین‌ها، قلم‌ها و دلسوزی‌های شما برای تهیه و تنظیم اخبار و مطالب، این کارهای ما مثل یک چیزهای تثبیت نشده است.» (امام خامنه ای «مدظله العالی »)

واژه "خبرنگار" يادآور زحمات خالصانه افرادي است كه در راه اعتلا و آگاهی بشریت از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کنند و از هیچ خطری نمی هراسند وهنگامه 17 مرداد در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  نشانه انسانهایی است که بی ادعا در عرصه خدمت به مردم شب و روز نمی شناسند و خدماتشان آنقدر عظیم است که جامعه در نبود شان جای خالی آنان را به شدت احساس می کند، اینان آیینه تمام نمای جامعه هستند و بی آنکه خود جلوه کنند تبلور عینی جامعه هستند.

اینک در یادمان

« شهید محمود صارمی و کاظم اخباری »

که افتخار طلایه داران عرصه خبر و خبرنگاران پر تلاش این مرز و بوم هستند وهمیشه نام ، یا د و راه شان پررهرو  بوده وهست.

اینک خبرنگاران این قشر فرهیخته جامعه با تمام کاستیها و سختیها پا به پای مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی به پیش می روند و هیچگاه از وظیفه اصلی خویش که اطلاع رسانی دقیق ، سریع و صادقانه  می باشد ، ذره اي فرو نمی گذار ند.

روز خبرنگار فرصت ارزشمندی است تا نقش راهبردی و تعیین‌کننده اصحاب رسانه و خبرنگاران در پیشبرد اهداف و آرمان‌های دینی، انقلابی و ملی ملت بزرگ ایران را  شناخته و تلاش‌‌های سرنوشت‌ساز این قشر در آگاهی‌بخشی آحاد جامعه نسبت به چالش‌ها، مواضع و مشکلات فراروی کشور و نیز وظایف و مسئولیت‌های خطیر آنان در شرایط حساس کنونی تبیین شود.

از آنجا که عرصه خبر امروزجهان عرصه جنگی رسانه‌ای بین جبهه حق و باطل است، خبرنگاران بایدبه عنوان سرباز این جبهه شناخت درستی از موقعیت نیروهای خودی و دشمن داشته باشند و در یک کلام دارای بصیرت و شناخت صحیح از صحنه و تحولات باشند.

 اينك بر ماست که سالروز بزرگداشت مقام خبرنگار را به این وارستگان بی ادعا صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و برای تمامی دست اندرکاران عرصه خبر و اطلاع رسانی در سایه سار الطاف الهی و ظل توفیقات حضرت ولی عصر (عج) آرزوی بهروزي، توفیق و سلامت نماییم.

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نیشابور

سید باقر میر علمدار

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۵
۰۵:۵۸
۱۲:۳۷
۱۹:۱۶
۱۹:۳۴

آمار بازدیدکنندگان

۹
۹۳۴
۱۸۰۱
۱۰۳۸۳۴۸۸