تقویم اخبار

بهمن 1397
ی د س چ پ آ ش
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

بیماران سرطانی در به در دنبال تهیه داروهای مورد نیاز خود هستند

نماینده نیشابور تاکید کرد: از احتکار دارو باید جلوگیری شود چرا مسئولان حوزه بهداشت و درمان به مشکلات بیماران توجهی ندارند در این رابطه می‌طلبد دولت به دارو و درمان بیماران به ویژه بیماران خاص ورود کند.

هاجر چنارانی پیش از ظهردیروز در تذکری با استناد به ماده ۲۴ آیین‌نامه داخلی مجلس گفت: دولت باید به کالاهای اساسی مردم توجه اساسی داشته باشد و همچنین توجه به تامین دارو و درمان مردم را در دستورکار قرار دهد.وی افزود: متاسفانه بیماران سرطانی در به در دنبال داروخانه می‌‌‌گردند تا داروهای مورد نیاز خود را تهیه کنند. دولت باید نیاز اساسی مردم را تامین کند چرا دولت پول پزشکان و داروخانه‌‌‌ها را پرداخت نمی‌‌کند.
 
نماینده مردم نیشابور با بیان اینکه بالغ بر ۱۲ هزار میلیارد تومان دولت به داروخانه‌‌‌ها بدهکار است، خطاب به رئیس‌‌جمهور اظهار داشت: طرح تحول سلامت به کجا رسید؟ وضعیت این طرح به گونه‌‌‌ای است که مردم از آن به عنوان طرح تهوع سلامت یاد می‌‌کنند چرا این طرح با وجود نواقص مختلف پیگیری نمی‌‌‌شود.
 چنارانی با تاکید بر اینکه اگر این طرح با وضعیت فعلی ادامه یابد با چالش‌‌‌های بزرگ در آینده مواجه خواهیم شد، تصریح کرد: از احتکار دارو باید جلوگیری شود چرا مسئولان حوزه بهداشت و درمان به مشکلات بیماران توجهی ندارند در این رابطه می‌‌طلبد دولت به دارو و درمان بیماران به ویژه بیماران خاص ورود کنند.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها
کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۵:۱۳
۰۶:۴۲
۱۱:۴۶
۱۶:۵۰
۱۷:۰۸

آمار بازدیدکنندگان

۱۶
۲۱۳۵
۲۳۱۷
۹۸۲۴۶۸۳