تقویم اخبار

مهر 1397
ی د س چ پ آ ش
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

تبریک به نماینده شهرمون، جناب پروفسور گرمابی

ارتقای مقام علمی دکتر گرمابی نماینده مردم شریف شهرستان های نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی به مرتبه "استاد" و عنوان "پروفسور" در دانشگاه امیر کبیر را به ایشان تبریک گفته و خواهان موفقیت های بیش از پیش ایشان هستیم.

وجدانا حیف نیست جریانات سیاسی ایشون را با این همه درجه علمی در مجلس نگه داشته اند؟

آیا بهتر نیست ایشان به دانشگاه برگردند و با توجه به استعدادی که دارند مدارج علمی را طی نمایند؟

آخه یک پزشک خوب که نمیتونه یک مجتهد خوب و یا برعکس !

حیفه که با این همه سواد با نیروهای بعضا سوخته در شهر و روستا تردد نموده و واقعا .....حیف حیف صدحیف که در جایگاه واقعی خودشان نیستند.

بعدش هم خانم چنارانی تو این قضایا تنها نبودند و لا اقل گوش برخی مسئولین رو میپیچوندند تا بهره برداری لازم از حضور معاون وزیر راه انجام بشود. میبینید که عامل عدم پیشرفت نیشابور چه کسانی هستند.

از طرفی برای یک شرکت لبنی معمولی کل مسئولین و پروفسورگرمابی تشریف میبرند و کلی عکس و خبر و هدیه و .... ولی معاون وزیر راه رو هیچکسی همراهی نمیکنه!!!!

بخود بیایید تا تاریخ مصرفتان تموم نشده است.

#1 عطف به: تبریک به نماینده شهرمون، جناب پروفسور گرمابی

avatar
نیشابوری - چهارشنبه 26 مهر 1396  

احسن..دقیقا همینطوره

#2 عطف به: تبریک به نماینده شهرمون، جناب پروفسور گرمابی

avatar
سیاسی شناس - پنج شنبه 27 مهر 1396  

ضمن عرض تبریک.خدمت جناب گرمابی مطلع باشند که بالاخره سیاسیون رانده شده در شهر ما تونستند مسیر ایشون رو از خدمتگزاری به نیشابور جدا کرده و اختلاف بین نمایندگان رو رقم بزنند تا شهر از آ رامش حاکم خارج شود.لذا به هوش باشید که شما هم قبول کرده اید که باید از منافع نیشابور دفاع کنید.
چرا در جریانات اخیر سکوت کرده اید؟
حتی اندازه نماینده محترم سبزوار هم اظهار نظر نکردید!چرا؟
احتمالا چه کسی یا کسانی به شما راه را دیکته میکنند؟
هنوز هم دیر نشده یاخود استعفا بدهید یا خانم چنارانی. زیرا در شرایط موجود دوگانگی به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.

#3 عطف به: تبریک به نماینده شهرمون، جناب پروفسور گرمابی

avatar
مهربان - آدینه 28 مهر 1396  

تا الان چیکار کرده برای نیشابور توضیح بده !؟

#4 عطف به: تبریک به نماینده شهرمون، جناب پروفسور گرمابی

avatar
سینا - یک شنبه 30 مهر 1396  

ازاقای گرمابی نمایندهمحترم شهرمون خواهش میکنم واسه حمایت از خانم چنارانی بیانیه ای صادر کنن....

#5 عطف به: تبریک به نماینده شهرمون، جناب پروفسور گرمابی

avatar
مسعود - پنج شنبه 04 آبان 1396  

بدون شک مقام برجسته علمی دکتر گرمابی مایه مباهات و فخر همه نیشابوریان است و اینکه فرزند دیگری از دیار ابرشهر به این مدارج بالای علمی دست یابد باعث مباهات است در کنار آن شخصیت آرام و به دور از غوفای دکتر باعث جذبه شخصیتی بیشتر ایشان شده است شاید برخی ایشان را به کم کاری متهم کنند ولی سوال بنده اینست که در کدام موضع همکاری در خصوص نیشابور ایشان کم کاری نموده اند و در تمامی اخبار میبینیم که هرجا پای منافع نیشابور در میان است در کنار دیگر نماینده شهر حضور داشته اند. اینکه بگوییم چون ایشان شخصیت علمی است پس نباید وارد سیاست شود کاملا به دور از انصاف است پس هرکه معلم و مدرس است نباید پا در عرصه سیاست بگذارد البته در رزومه خانم چنارانی هم سابقه مدرسی دانشگاه دیده می شود و البته روحانیت معزز نیز پا را حوزه ها بیرون نگذارند و صنف پزشکان هم منجصر به بیمارستان بمانند
از سوی دیگر چندیست که واقعه یکشنبه سیاه نیشابور و حرکات نه در خور شان دیگر نماینده شهرمان باعث سوءاستفاده اهالی رسانه و برخی مسئولین شهر همجوار شده است. اینکه وسط یک مجلس با داد و بیداد این مطلب بیان کنیم که این سبزواری را چه کسی راه داده است و پایه میکروفون به دست سعی در اقدام عملی نماید کاملا دور از شان و شخصیت یک نماینده مجلس است. البته اقدام ایشان در دفاع از تمامیت ارضی نیشابور قابل تقدیر است اما هر اقدام در این زمینه راهکار خود را دارد مطمئنا با کوبیدن پایه میکروفون بر سر معاون استاندار آن چهار روستای فلک زده به نیشابور بر نمی گردند و با فریاد زدن و اختلال در سخنرانی نیشابور استان نخواهد شد. متاسفانه خانم چنارانی همچون زمان انتخابات به خوبی یاد گرفته اند چگونه بر احساسات و هیجانات مردم سوار شوند. بهتر است ایشان به جای این رفتار زننده کمی به یاد آورند که در زمان انتخابات چه وعده های جورواجور به مردم می دادند.
مطمئنا این حرکت خانم چنارانی عواقب بسیار بدی ازسوی استانداری خراسان برای نیشابور به دنبال خواهد داشت وحتی باعث بالارفتن سبد رای حسینی در انتخابات آتی مجلس در سبزوار خواهد شد
امیدوارم خانم چنارانی به عنوان یک قانون گذار یاد بگیرند که همواره خود را ملزم به حرکت در راستای قانون نمایند و سعی نکنند با این حرکات غوغاسالارانه سعی در کسب محبوبیت دوباره وتکیه زدن بر کرسی های سبز تلاش کنند.

#6 عطف به: تبریک به نماینده شهرمون، جناب پروفسور گرمابی

avatar
حسن باقرنڑاد - شنبه 13 آبان 1396  

باسلام،عرض تبریک ارتقاء علمی نماینده محبوب و مردمی شهر قلمدانهای مرصع نیشابوربه جناب آقای دکتر گرمابی.موفق و پیروز و همیشه سربلند باشید

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۰
۰۵:۴۵
۱۱:۱۹
۱۶:۵۳
۱۷:۱۰

آمار بازدیدکنندگان

۷
۴۱۵
۲۲۹۳
۹۶۱۱۱۰۱