تقویم اخبار

مرداد 1398
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

تخفیف ۲۰درصدی در پرداخت عوارض و هزینه‌های صدور پروانه در نیشابور

با تصویب شورای اسلامی شهر نیشابور، ۲۰درصد تخفیف برای شهروندان نیشابوری در پرداخت عوارض و هزینه‌های صدور پروانه در نظرگرفته شد.

 رئیس کمیسیون مشارکت‌های اقتصادی و گردشگری شورای اسلامی شهر نیشابورگفت: شورای اسلامی شهر لایحه اعطای تسهیلات تشویقی برای اجرای طرح های مشارکتی و سرمایه‌گذاری شهرداری نیشابور را به تصویب رساند.
محمدحسن زرندی افزود: با توجه به نیازمندی‌های شهری، از این پس میزان تخفیف در کاربری‌های مختلف برابر طرح تفصیلی و طرح جامع به گونه‌های متفاوت اعمال خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: همه طرح هایی که در حوزه خدمات غیرانتفاعی قرار بگیرند، مانندتأسیسات شهری مثل برق، مخابرات، گاز، مخازن آب زمینی و هوایی، تصفیه‌خانه‌های آب و فاضلاب، ایستگاه‌های تنظیم فشار گاز، آب و فاضلاب و سرویس‌های بهداشتی شامل ۲۰درصد تخفیف عوارض و هزینه صدور پروانه می‌شود.
عضو شورای اسلامی شهر نیشابور گفت: همچنین در بخش تجهیزات شهری طرح هایی مانند ساخت کشتارگاه، آرامستان، مرکز دفن بهداشتی زباله، میادین میوه و تره‌بار، پایانه‌های حمل‌ونقل بار، ایستگاه‌های جمع‌آوری زباله، جایگاه‌های سوخت و نمایشگاه‌های دائمی از این تخفیف بهره‌مند خواهند شد.
محمدحسن زرندی افزود: در بخش مربوط به پروژه‌های حوزه حمل‌ونقل و انبار مانند پایانه‌های اتوبوس بین‌شهری، مینی‌بوس‌رانی و پایانه‌های سواری درون‌شهری و بین‌شهری، سردخانه، انبار‌های کالا، فرودگاه، سیلو، معابر و پارکینگ‌های محله‌ای و عمومی می‌توانند از این تخفیف بیست درصدی بهره شوند.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۲۵
۰۵:۵۸
۱۲:۳۷
۱۹:۱۶
۱۹:۳۴

آمار بازدیدکنندگان

۱۵
۱۰۲۳
۱۸۰۱
۱۰۳۸۳۵۷۷