تقویم اخبار

بهمن 1397
ی د س چ پ آ ش
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

تذکر خانم چنارانی نماینده نیشابور به روحانی

هاجر چنارانی در تذکری به رئیس‌جمهور عنوان کرد که انگیزه امنیت برای تعدادی از شکارچیان آمریکایی در منطقه حفاظت شده حیدریه نیشابور چیست؟

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در نشست علنی امروز مجلس (سه‌شنبه 22 خرداد 97) از سوی هیأت رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است.

  • محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ به وزیر اقتصاد درباره علت افزایش بی‌رویه و افسارگسیخته قیمت کالاهای اساسی مصرفی و سرمایه‌ای و خدمات عمومی تذکر داد.
  • حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در تذکری به وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد که علیرغم وعده‌های مدیران سازمان تامین اجتماعی جهت اجرای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال دوم برنامه ششم تاکنون اقدامی در این باره صورت نگرفته است. لذا دستور اجرای آن را صادر کنید.
  • عین‌الله شریف‌پور نماینده مردم ماکو در تذکری به رئیس‌جمهور خواستار کاهش عوارض خروج از کشور برای مرزنشینان تا شعاع 20 کیلومتر شد.
  • سیدناصر موسوی‌لارگانی نماینده مردم فلاورجان در تذکری به وزیر ارتباطات خواستار توضیح علت پرداخت پاداش به کارمندانشرکت مخابرات در روز کارگر و عدم پرداخت پاداش به کارگران این شرکت شد. همچنین در تذکری به رئیس‌جمهور لزوم حل سریع مشکل سپرده‌گذاران مؤسسات مالی را متذکر شد.
  • محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان به وزیر آموزش و پرورش درباره علت عدم پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان تذکر داد.
  • سیدناصر موسوی‌لارگانی نماینده مردم فلاورجان در تذکری به وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد که آقای وزیر به شما تذکر جدی می‌دهیم که از انتصاب فرد یا افرادی که مبلغ سند 2030 هستند جهت مدیرکلی آموزش و پرورش استان خودداری بفرمایید.
  • جلال محمودزاده و شهاب نادری نمایندگان مهاباد و اورامانات طی تذکری به وزیر کشور عنوان کردند که به چه دلیل به تیراندازیو کشته و زخمی کردن کول‌برها توسط هنگ مرکزی خاتمه داده نمی‌شود؟
  • امیر خجسته نماینده مردم همدان به وزیر دفاع لزوم پرداخت حقوق کارکنان وظیفه شاغل در نیروهای مسلح در موعد مقرر و همچنین به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی لزوم نظارت بر برنامه‌های فرهنگی در خارج از کشور را متذکر شد.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها
کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۵:۱۳
۰۶:۴۲
۱۱:۴۶
۱۶:۵۰
۱۷:۰۸

آمار بازدیدکنندگان

۱۷
۲۱۴۱
۲۳۱۷
۹۸۲۴۶۸۹