تقویم اخبار

فروردین 1397
ی د س چ پ آ ش
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

چند ماهي است پس از تغييرات در تركيب هيئت امنا كه امري ضروري بود ، تكيه ابوالفضلي شاهد تغييرات و حذف نيروهايش ميباشد. اين رويه تا حدي پيش رفته كه متاسفانه امام جماعت اين مجموعه بزرگ و مردمي را هم كه سالهاي زيادي از خدمات ايشان ميگذرد بي نصيب نگذاشته و عذرشان را خواسته اند.

در این میان چند سوال مطرح است:

  • واقعا اين افراد مشكل داشته اند؟ اگر مشكل داشته اند چرا ايشان را استخدام كرده اند؟ 
  • رئيس امنا و عضو محترم ديگر امنا كه خودشان از دوره هاي قبل بوده اند؟
  • اگر اشتباه كرده اند كه امروز ايشان هم نبايد دوباره منصوب ميشدند؟

اگر قرار است تكيه ابوالفضلي از حالت مردمي به شخصي و سليقه گرايي تبديل شود و يا به جايي واگذار گردداعلام فرمايند تا مردم تكليف خودشان را بدانند و توقع و .... نداشته باشند.

#1 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
ن - سه شنبه 13 تیر 1396  

متاسفانه بروز اينگونه مشكلات هم از آثار و تبعات وجود مسئولان غير بومي و يا تصميم گيرندگاني كه اصلا آشنا به امور اينگونه اماكن مذهبي نميباشند است. رياست محترم اوقاف و اعضاي محترم كميسيون تعيين صلاحيت ها اكثرا غير بومي و نا آشنا به ماهيت تكيه ابوالفضلي و همچنين همشهرياني كه دركميسيون تشريف دارند نيز دغدغه رشد و اعتلاي بقاع را ندارند.به نظر اينجانب جابجايي اعضاي كميسيون نيز داراي اهميت است.

#2 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
مصطفی - سه شنبه 13 تیر 1396  

به نظر میرسد هیءت امنا تکیه ابوالفضلی این مکان مذهبی را که 150 سال است با مشارکت مردم متدین اداره میشود را با یک ملک شخصی اشتباه گرفته اند بدون دلیل موجه بعضی از کارمندان خدوم و فعلا هم امام جماعت را مرخص کرده اند وقتی ما از ایشان توضیح خواستیم گفتند از اختیارات هیءت امناء است ولی تا جایی که ما شنیده و دیده ایم مردم نماز جماعت را به کسی که از نظرعدالت و تقوا ومردمی بودن قبول دارن اقتداء میکنند ما نمازگذارن مایل هستیم به امامی اقتداء کنیم که با او احساس یگانگی میکنیم ولی هیءت برای ما امام جماعت نصب میکنند و هرچه طومار امضاء کرده وبه اوقاف برده ایم هیچگونه توجهی به خواست ما نکرده اند ایا این مطالبه زیادی است لطفا مسءولین مربوطه پاسخ دهند که چرا ما باید به امامی که ایشان نصب میکنند اقتداء کنیم . این نماز جماعت با امام منصوب چه توجیهی دارد .ایا تداعیگر زمان قبل از انقلاب نیست که امام جماعتها از ........نصب میشد

#3 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
ق - سه شنبه 13 تیر 1396  

متاسفانه جديدا شخص بزرگواري را كه در قدمگاه به لحاظ ايجاد جو همدلي و آرامش و.... منصوب نموده بودند و عليرغم اينكه نيروي پرتلاش و موجهي و انقلابي هستند ولي نتوانستند در آنجا ايجاد وحدت نمايند و بر عكس باعث درگيري و تهديد و .... شده بود را در تكيه استخدام كرده اند.خدا كند اين انتصاب باعث نشود كه به شخصيت و جايگاه اين بزرگوار خدشه وارد و اوضاع تكيه از اين بدتر شود. از مسئولين معزز شهرمان تدبير بيشتري انتظار ميرود.

#4 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
همشهري - سه شنبه 13 تیر 1396  

خدا كند هيئت امنا فعلي كه انتخاب شده اند از وابستگان به نماينده هاي قبلي نباشند كه اگر چنين باشد فاجعه است.
و گرنه نميگويند كه ما هيئت امنا هستيم و دلمان ميخواهد. اگر واقعا چنين گفته باشند !! تكيه كه ملك پدري شان نيست كه!!!!!!!!

#5 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
نيشابوري - چهارشنبه 14 تیر 1396  

به نظر من امروز نميشود سرمان را زير برف كرده و به اين هوا باشيم كه كسي ما را نميبيند. پاسخ برخي رفتارهاي سليقه اي اعتماد مردم و يا بي اعتمادي مردم را در پي دارد. مراقب باشيم.

#6 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
نمازگزار - چهارشنبه 14 تیر 1396  

سلام اگر كسي مسئوليتي را بپذيرد و آنهم براي رضاي خدا و طوري رفتار كند كه انگشت اشاره و اتهام مومنين به سوي ايشان نشانه رود و از پاسخگويي نيز طفره رود! و تقاضاي مكرر مراجعين به تكيه را فقط پاسخ غير منطقي بدهد كار شايسته انجام داده است و يا خير مرتكب گناه شده است؟
اينهمه مراجعه به مسئول تكيه شده است جهت امام جماعت و .... كدام مطلب را وجدانا به هيئت امنا و مسئول اوقاف منعكس كرده اند؟
جالب نيست طوري رفتار شود كه شائبه تسلط خانوادگي بر مجموعه ايجاد شود.
با تشكر

#7 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
منتظر - چهارشنبه 14 تیر 1396  

با سلام اگر به مواردی که درخصوص مشگلات پیش امده در تکیه ابوالفضلی پاسخی داده نمیشود یا گوش شنوایی نیست .یا اصلا خواست مردمی که به تکیه ابوالفضلی برای نماز جماعت مراجعه میکنند برای مسءولین مربوطه اهمیت ندارد .ولی باید همت بلند دوستان را در دفع مدافعان نظام را ستود .که حقیقتا ناخواسته در این موقعیت حساس دشمن را یاری میکنند اگر قبول ندارید بیایید تکیه و با ما در خصوص امام جماعت منصوب به جای امام جماعت مورد قبول ما همکلام شوید متوجه شوید نارضایتی تا چه حد است .

#8 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
منتظر - پنج شنبه 15 تیر 1396  

با سلام یکی از دلاءل هیءت امناء تکیه ابوالفضلی در تغییر امام جماعت محبوب مردم و اوردن امام جماعت وتحمیل به مردم .به ما گفتند که امام جماعت تکراری شده است .ایا ما که با ایشان نماز میخوانیم باید بگوییم یا هیءت امنا که اصلا در تکیه حضور ندارند ،چرا همین حرف راجع به اعضای ستاد نماز جمعه گفته نمیشود که برخی از ایشان سی سال است که در این ستاد هستندایا اجبار است که مردم نماز گزار هرهفته با صورت در هم کشیده و اخم الود بعضی از اعضای ستاد رو در رو شوند چرا این افراد تکراری را در ستاد نماز جمعه عوض نمیکنید .شاید تحمیل است و از اقا زادها هستند و خط قرمز دارند و
.کسی حق ندارد اعتراض نماید ایا این یک بام و دو هوا نیست .گذشته از این همه نماز گذاران تکیه جدا خواستار برگشت امام جماعت قبلی اقای مهربانی هستند .و این رو کتبا اعلام کرده ایم .اما کو گوش شنوا

#9 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
بی نام - پنج شنبه 15 تیر 1396  

با سلام جمعی از امضاء کنندگان نماز گزار (اقایان) در تکیه ابوالفضلی که اعتراض خود را به تغییر امام جماعت تکیه .جناب حجت الاسلام مهربانی به اداره اوقاف نیشابور اعلام نموده اند و هنوز جوابی دریافت نکرده اند.قابل توجه است که امروز نیز خواهران نماز گذار طوماری با 30 امضا را به اداره اوقاف تقدیم کردند

#10 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
منتظر - یک شنبه 18 تیر 1396  

سلام علیکم .ایا توجه دارید اگر شما مسءول موسسه ای باشید که با هدایای مالی مردم دوستار اءمه سلام الله علیهم اداره میشود .و درست و بجا ان اموال را مصرف کرده باشید پس یقینا ابایی ندارید که گزارش ان را با سر بلندی مو به مو برای مردم بدهید .ایا هیءت امناءتکیه امادگی دارند به مردم بگویند که برای دعوت برادران مداح از تهران چقدر هزینه کرده اند و یا برای برادری که فکر کنم حدودا شش شب برای بچه ها برنامه اجرا کردند چقدر هزینه شده است .اگر هزینه ها به اندازه بوده به مردم اعلام کنند ما مایلیم بدانیم والاٍ......... قضاوت با شما

#11 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
مصطفی - یک شنبه 18 تیر 1396  

شاید بعضی از همشهریها ندانند هیءت امناء تکیه ابوالفضلی چه کسانی هستند .جهت اطلاع .حجت الاسلام رضایی رءیس دانشگاه پیام نور .اقای ملکی رءیس سابق اموزش و پروش نیشابور .اقای کابلی از برادران بازنشسته سپاه .اقای فتوحی از برادران سپاه .اقای اسدی باز نشسته بنیاد شهید.و ضمنا مسءول بسیج خواهران تکیه از بستگان درجه یک یکی از اعضای تکیه میباشند .عرض کردم که اگر همشهریان محترم انتقاد یا پیشنهادی داشتند بدانند به چه کسی باید مراجعه کنند .

#12 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
همشهری - یک شنبه 18 تیر 1396  

درپاسخ به ان خواهر یا برادرمان دونفر از اعضای هءت امنا تکیه که حتما از دوستان نمایندگان سابق هستند .تحقیق کنید خواهید شناخت .احتمالا دلیلش هم همین است که خودشان را اختیار دار شهر میدانند .

#13 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
مصطفی - یک شنبه 18 تیر 1396  

ولی حقیقتا نظارت مسءولین اداره اوقاف نیشابور و پاسخگویی به مردم ستودنی است!!! .اصلا هیچ توجهی به نوشته های ما که حدودا با هفتاد نفر امضاء کننده اعم از خواهران و برادران بودیم نکردند .عزیزان خدا قبول کند خسته نباشید .ظاهرا اشتباه تصور فرموده اید ها مردم ولی نعمت شما هستند نه شما ولی نعمت مردم .جهت یاد اوری .بهر حال انسان از نسیان است ممکن است شما هم دچار فراموشی شده باشید

#14 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
نيشابور - دوشنبه 19 تیر 1396  

در پاسخ به مصطفاي گرامي!
فكر كنم اين شهر شهير يه فرمانداري ببخشيد معاونت محترم استانداري! (تربت حيدريه) امام جمعه محترمي (كاشمر) رياست محترم اوقافي (كلات) دادستان بزرگواري (غير بومي) دارد و به اندازه كافي توجه به خواست مردم و مومنين و كساني كه تا الان با نذوراتشان اين بناي تكيه را ساخته اند دارند و خواسته هاي عقلاني شان را اجابت ميكنند !!! ديگر نيازي نيست كه پاي نماينده سابق و عزيزانمان در سپاه پاسداران و .. را به ميان بكشيد بزرگوار.

#15 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
l - دوشنبه 19 تیر 1396  

ضمن تشكر از هيءت امنا محترم تكيه ابوالفضلي كه قبول زحمت براي اعتقاداتشان فرموده اند و ديگر هيچ ، چه از عزيزان سپاه و فرهنگي و بنياد و خانواده ايشان و ... هستند مورد اعتماد ميباشند انشاالله ماجورند. بايد عرض كنم كه عليرغم برداشت حدود يك سوم از درآمدهاي بقاع كل شهرستان توسط اداره شريف اوقاف فعاليتهاي فرهنگي و مذهبي و آنچه نيت نذورات دهندگان است را در ساير بقاع نميبينيم.
اداره اوقاف چه خدماتي به بقاع ميدهد و يا چه سرمايه گذاري كرده است كه اينقدر از درآمد خالص بقاع را برداشت كرده و هيچ مبلغي از آنرا نه به حساب بقعه و در بقعه هزينه ميكند و نه در فعاليتهاي فرهنگي و خيريه و عزاداري و .... هزينه نميكند. چرا و به چه حسابي. البته كتاب قانون مصوب مجلس ده درصد را تاييد ميكند و برداشت بيش از ده درصد برابر دستورالعمل ابلاغي داخلي خود سازمان اوقاف است كه وجه قانوني ندارد .آيا برداشت مازاد بر ده درصد اجحاف در حق بقاع و فرهنگ اين شهر و اهدا كنندگان نيست؟ حاج آقا نوايي لطفا شفاف و مستند و بدون توجيه كلي پاسخ بدهند تا ذهن ما روشن شود. همچنين بيلان كار كه از تك تك بقاع چقدر حق التصدي كسر كرده اند و در كجاي اين شهرستان هزينه كرده اند. اگر كار درست انجام شده است حتما اين بيلان كار را ارائه ميدهند. وگر نه خود مسئولين محترم اوقاف بهترين قضاوت را در اوقات دعا و نيايش و نماز و...... در باره خودشان خواهند كرد.

#16 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
شاهد - دوشنبه 19 تیر 1396  

سلام .بالاخره کسی برای نظر ما نمازگزاران ارزشی قاءل هست یا خیر ؟؟؟ ایا پاسخ دهنده ای هست .یا اینکه در جلسات خودتان گفته ای ولشان کنید خواست این مردم ارزش پاسخگویی ندارد چهار روز چیزی میگویند خسته میشوند قضیه را راه میکنند .ایا درخواست حدود دویست نفر نماز گزار ارزش توجه ندارد .؟؟؟ مسلمان مومن میداندسخن یکنفر اگر حق باشد قابل توجه است همانگونه که برای اثبات حقمان در سطح جهان فریاد میزنیم و شما مسءولین برای این فریادمان ما را تشویق میکنید .در تکیه ابوالفضلی هم انقدر میگوییم تا صدای ما بگوش شما برسد که به ما حق بدهید تا امام جماعت را خودمان انتخاب کنیم .و به ما تحمیل نکنید که در این امر تحمیل جایی ندارد .

#17 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
حداد اذانگو - دوشنبه 19 تیر 1396  

با این تغییراتی که در تکیه پیش امد مخصوصا بدون دلیل (و با توجه به مخالفت مردم .) به تغییر امام جاعت محبوب مردم انجامید . یک مساله برای ما روشن شد و اونهم همبستگی زبان زد طلاب و روحانیون شهرمان در حمایت از هم لباسشون بود .!!!! حتی یک مورد جایی مثلا در روزنه ندیدیم که اقلا دنبال چراییه امر پیش امده باشند .حال اینکه همین دوستان طلبه ما مردم را به همبستگی دعوت میکنند .نظر شما چیه دوستان غیر طلبه ؟؟؟؟

#18 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
حداد اذانگو - دوشنبه 19 تیر 1396  

بسم الله الله الرحمن الرحیم .انّ شرّ الدواب عندالله الصم البکم الذین لایعقلون (انفال ۲۲)بدترین جنبدگان نزد خداوند متعال کسانی هستند که (از شنیدن سخنان حق)کرو (از گفتن سخن حق )لال هستند و اصلا نمی اندیشند
(تعقل و اندیشیدن در حق )
منظور قران از کر ولال .کر ولال عضوی نیست بلکه منظور ان دسته از انسان ها است که نمیخواهند حقیقت را بشنوند و یا میشنوند وبه زبان اعتراف نمی کنند .لایعقلون .نیز کسانی هستند که از اندیشه خود سود نمیگیرند قران کریم این گونه افراد را در سلک حیوانات و بنام چهار پایان مخاطب خویش قرار میدهد این افراد که از حق و حقیقت فراری هستند مانند کسانی هستند که خود را به خواب زده اند .و امان از این افراد .که فرموده اند بیدار کردن فرد خوابیده راحت است ولی بیدار کردن خواب زده غیر ممکن .ایه شریفه کسانی را که زبان سالمی دارند اما مهر سکوت بر لب زده اند .و دفاعی از حق نمی کنند .بلکه این نعمت بزرگ را در تملق و چاپلوسی در برابرصاحبان زر و زور و تحریف حق به کار میگیرند .همچون دیوانگان میداند .( برگزیده تفسیر نمونه ج ۲ ص ۱۴۲) امید است درسی باشد برای همه ما که ادعای مسلمانی داریم .

#19 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
حداد اذانگو - دوشنبه 19 تیر 1396  

به مناسبت شهادت حضرت حمزه و وفات حضرت عبدالعظیم حسنی سلام الله علیهما .موضوع . نتیجه تلاش و جهاد .ومن جاهد فانما یجاهد لنفسه ان الله لغنی عن العالمین (عنکبوت ۶) هر کس تلاش و جهاد کند نتیجه تلاشی که می کند از ان خود اوست و سودی به خدا نمی رسد چرا که خداوند از همه جهانیان بی نیاز است .مراد از جهاد در این ایه .تنها جهاد علیه دشمنان دین نیست .بلکه مراد هر گونه تلاش و کوشش است .خواه این تلاش در راه خودسازی و به اصطلاح جهاد با نفس باشد یا مبارزه با وسوسه های شیطان و یا صبر در برابر زخم زبان افراد کج اندیش و متعصب و یا با دشمنان خارجی .خداوند در این ایه خطاب به بندگانش میفرماید .جهاد وتلاش هر کسی در راه خدا یعنی دست برنداشتن از ایمان .وصبر در برابر شداءد .فایده اش به خود مردم می رسد .چون خداوند از همه عالمیان بی نیاز است .حواسمان باشد اگر تلاش و جهاد میکنیم منتی بر کسی نداریم .زیرا بیش از هر کس خود سود برده ایم .امروز سالروز شهادت و وفات دو نفر از کسانی است که تا لحظه اخر عمر شریف خود در راه خدا .مومنانه و مخلصانه و بدون منت بر کسی تلاش و جهاد نمودند.سالروز حضرت حمزه علیه السلام عموی پیامبر اکرم صل الله علیه و اله که در جنگ احد در دفاع مخلصانه از پیامبرخدا ص به شهادت رسید .و همچنین سالروز ارتحال فقیه عالی قدر شیعه از فرزندان امام حسن مجتبی علیه السلام کسی که به روایتی ثواب زیارتش برابری میکند با ثواب زیارت امام حسین علیه السلام و ایشان در شهر ری مدفون هستند .هدیه به روح شهدا و علماء و حقداران صلوات .
.

#20 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
بی نام - سه شنبه 20 تیر 1396  

اللهم ..... والقول بالحق وان عز .واستقلال الخیر وان کثرمن قولی وفعلی . (دعای مکارم الاخلاق ) خدایا توفیقم بده به سخن حق گفتن اگر چه سخت باشد و کم شمردن کار خیر و اگر چه زیاد باشد چه کار خیرم کلامی باشد یا عمل . با توجه به دستورات اخلاقی رسیده از اءمه معصومین سلام الله علیهم و با توجه به اینکه ما ادعای شیعه بودن داریم .( یعنی پیروی .) بازهم در بیشتر موارد از گفتن سخن حق بخاطر ضعف ایمان به خدای کریم .بصیر. سمیع .رزاق .و ....امتناع میکنم .و خیال میکنیم .افرادی قدرت این را دارند که منافع ما را که خداوند حواله کرده بخطر بیاندازند .خداوند در قران کریم میفرماید .یا ایها الذین امنوا کونو قوامین بالقسط شهداء لله و لو علی انفسکم او الوالدین و الاقربین ان یکن غنیا او فقیرا فالله اولی بهما فلا تتبعوا الهوی ....(نساء۱۳۵) خلاصه ایه .ای کسانی که ایمان اورده اید برای پاسداشت عدالت قیام کنید و برای خدا به شهادت به حق دهید .اگر چه شهادت (ظاهرا) به زیان شما یا بستگانتان باشد .چرا که اگر انها غنی یا فقیر باشند خداوند سزاوارتر است که از انان حمایت کند .خداوندا به تو پناهنده میشویم از اینکه بارها بخاطر ترس از فقر یا از دست دادن موقعیت (فانی ) حق را نگفته و رها کرده ایم .وکارهای خیرمان را زیاد شمرده ایم . و گناهانمان کم ..اللهم صل علی محمد و ال محمد

#21 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
بسیجی - چهارشنبه 21 تیر 1396  

سلام بنده از اعضای بسیج خواهران تکیه هستم .وهنوز برای ما اعضای بسیج روشن نشده است که تغییر امام جماعت تکیه با چه هدفی انجام شده .فقط میدانیم که خواهران مراجعه کننده به تکیه از این تغییر بسیار دلگیر و گله مند هستند و دلیل این تغییر را از ما سوال میکنند که اگر معیار خواست ما نمازگزاران است که ما خواستار این هستیم که امام جماعت اقای مهربانی باشد واگر استدلال شما این است که ایشان تکراری شده باید نظر ما را سوال میکردید .ضمن اینکه ما مساجدی داریم که سی سال یک امام داشته و دارد و نمازگزاران هم راضی هستند . در ضمن شایع شده امام جماعت فعلی از بستگان یکی از اعضای هیأت امنا هستند .ما که نماز جماعت را ترک نمیکنیم .و دوست داریم در تکیه جماعت بخوانیم .چرا اجازه نمیدهید .کسی را که قبولش داریم امام جماعت ما باشد .خواهری میگفت ما از حاج اقا رضایی که روحانی هستند و مساءل دینی را میدانند انتظار داریم این مشگل را حل کنند که متاسفانه ایشان هم روزه سکوت گرفته اند ..بنده هم به عنوان فردی از بسیج تکیه که قدرت مخالفت با تصمیمات مسولین را ندارم فک کردم خواست خواهران را در اینجا بزارم تا شاید بگوش انها که باید برسد .ما هم حقیقتا مایل هستیم .با اقای مهربانی جماعت بخوانیم .البته اگر خواست ما اهمیت داشته باشد .

#22 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
همشهري - چهارشنبه 21 تیر 1396  

سلام متاسفانه آنچه در تكيه ابوالفضلي اتفاق افتاده فراتر از اشتباهات جزئي ميباشد.
البته نميدانم كه سروران معزز و گرامي حاج آقا نواييان و حاج آقا رحيمي و دادستان محترم كه تصميم به اين امر داشته اند در جريان ميباشند يا خير؟
بحث اختلاف بين دو بزرگوار نيست بلكه بين سه بزرگوار روحاني ميباشد.حاج آقا قرباني و مهرباني و طلبه محترمي كه جديدا امام جماعت شده اند.
حاجي قرباني از هيئت امنا استعفا داده اند حاجي مهرباني را به گفته خودشان اخراج كرده اند و .... .
جناب آقاي هادي "ش" كه از بازنشسگان فرهيخته سپاه ميباشند نيز از هيئت امنايي استعفا داده اند!!! چرا؟
چرا روال كار اينگونه افتاده است كه بين سه عزيز همكار سپاهي و سه عزيز طلبه در يك جمع هفت هشت نفري بايد اينقدر اختلاف باشد؟
پس تكيه چه ميشود؟
چه كسي بايد تاوان اين اشتباهات را بدهد.
چه كسي بايد پيگير حقوق و مظلوميت تكيه باشد؟
چه كسي بايد به فكر حفظ اعتماد جلب شده مردم به اين مكان مقدس باشد؟
و خيلي چه و چه و چه و .....

#23 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
منتظر - پنج شنبه 22 تیر 1396  

باسلام به دوستان بزرگوار. فکر میکنم .با توجه به حق النظارتی که اوقاف از تکیه و دیگر بقعاء دریافت میکند .و روشن است که این برداشت از هدایای مردم متدین و دوستار اءمه سلام الله علیهم می باشد .انتظار میرود که قضیه پیش امده در تکیه .با در نظر گرفتن خواست مردم که منطقی هم هست .با مدیریت مسولین اوقاف حل و فصل شود .البته اگر از وظایف ایشان می باشد

#24 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
حداد اذانگو - شنبه 24 تیر 1396  

گوش اگر گوش تو وناله اگر ناله ماست انچه البته به جایی نرسد فریاداست. روزهاست ما گفتیم و شما نشنیدید .یا اصلا نخواستید که بشنوید .در فردا روزی که میاید .باز نمایندگانی از جناح شما برای وکالت ما در قانونگذاری کاندید میشوند .و دوباره شمایید که از ما مردم میخواهید که احساس وظیفه دینی کنیم .وبه کسانی که در دینداری و دین شناسی و مردم داریشان همچون شمایند اعتماد کنیم و سرنوشتمان را به ایشان بسپاریم . تا مثل شما که اداره امورمان را در مکان مذهبی (تکیه ابوالفضلی )که البته امورمان را بدون در نظر گرفتن ما به شما سپردند . و شما گفتید که ما اختیار داریم هر کاری که بخواهیم انجام میدهیم !!!. و اعتراض ما و بی اعتنایی حضرتتان . که دریغ از یک جواب خشک خالی . منتظر باشید که با حضور شهداء در دادگاه عدل الهی رو در رو خواهیم شد .حالا شما پیوسته شعار بدهید که شهداء شرمنده ایم . پناه بر خدا از ...........

#25 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
حداد اذانگو - شنبه 24 تیر 1396  

حکایت اذان بی​هنگام

در عهد عضدالدوله دیلمی در قرن چهارم هجری رسم شده بود هر کس شکایتی داشت و فریادش به جائی نمی رسید در برابر دربار بی هنگام اذان می گفت و بدین وسیله دادخواه در مقام عجز و بیچارگی که مرحله فرجام خواهی است از دست ستمگر به پادشاه تظلم می کرد.

 

سبب فرمان عضدالدوله به اذان گفتن این بود که پینه دوز یا اهنگر هرچه خواست به شاهشکایت کند کوشش او به جائی نرسید و او را به دربار راه ندادند. ناچار در برابر کاخ عضدالدوله ایستاد و بی هنگام به بانگ بلند اذان گفت.اهنگر دختری داشت به بالا چون نهال و به زیبائی و دلبری بی مثال . داستان او در شیراز و کربال بر سر زبانها افتاد. از هر سو برای او خواستگاری می رسید تا آنکه سرهنگی از دخترش خواستگاری کرد. پینه دوز یا اهنگر عذر آورد و گفت مرا با سرهنگ شاه نه زوریست نه جای داوری. سرهنگ خشمگین شد و دختر را به زور به خانه خود برد. اهنگر هر بار برای رهائی دختر کوشید کتک خورد و راه به جائی نبرد.

اهنگر به ناچار از سکوئی نزدیک کاخ بالا رفت و بی هنگام اذان گفت. هر کس از آنجا می گذشت با تعجب به او می نگریست و رفته رفته گروهی انبوه گرد آمدند و هیاهوئی برپا شد.

پادشاه اهنگر را خواست و فرمود:

اذان گفتن بی​هنگام یعنی چه و مردم را به گرد خود جمع کردن به چه معنی؟...

ستمدیده گستاخانه پاسخ داد:

ای پادشاه دادگر به خانه مردم ریختن و دختر مردم را به زور بردن به چه معنی؟!

آنگاه سرگذشت خود را چونانکه بود بیان کرد.

شاه بی درنگ فرستاد، سرهنگ را آوردند و پس از آنکه از او اعتراف شنید فرمان داد او را دو شقه کردند و به دو جانب معبر بیاویختند و دختر را از خانه سرهنگ بیرون آوردند و به دست پدر سپردند.

عضدالدوله گفت باز هم اگر کسی به تو بد کرد اذان بگوی! از آن پس فرمان اذان را صادر کرد و همه جا جار کشیدند تا حق کسی به هوای نفس باطل نگردد.

#26 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
نيشابوري - شنبه 24 تیر 1396  

سلام اگر مطلبي كه اوقاف درصد بالايي از پولهاي بقاع را برداشت ميكند و حتي هزينه كردنهاي اين پولها جزو فعاليتهاي بقعه به جساب نميآيد حقيقت داشته باشد پس چرا برابر شنيده ها در بقعه بهشت فضل شخص مسئول وقت توانست حدود سه ميليارد ريال اختلاس كند و صداي كسي در نياد. پس اوقاف اين وسط چيكاره است؟
جناب دادستان محترم آيا مطلع هستند؟
چه اقدامي شده است؟
خوب اگر براي مردم و نظر مردم احترام قائل هستيد بيلان بدين .
پاسخ بدين.
شفاف عمل كنيد. و ......

#27 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
حداد اذانگو - یک شنبه 25 تیر 1396  

خیال نکنید من از دین و دینداری دورم .من هم در حد خودم از افراد دیندارم .نکنه انگ بی دینی بمن من بزنید .اگر چیزی میگویم برای اینستکه اقایان بجنبند .دیر نشود .و زحمات امام و شهداء هدر نرود .نکند حرفهای رهبر معظم و عظیم الشان انقلاب زمین بماند .لطفا جناح بازی را کنار بگذارید .و برای یاری. دین متحد شوید .تعصبات بیجا را کنار بگذاریم و سخنان راه گشای رهبری و بزرگان دین را بنفع خودتان تفسیر نکنید .لطفا برای مدتی هم که شده منافع شخصی و گروهی را کنار بگذاریم و به بندگان خدا احترام بگذاریدم .خیرخواه باشیم نه سرزنش کننده .بیمار به درمانگر و طبیب سالم و دارو احتیاج دارد .تا برای درمان دردهایش اعتماد کند . ایا طبیبی که خود بیمار است و فقط بیماری خودش را از دیگران مخفی میکند .میتواند درمانگر باشد .

#28 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
ن - یک شنبه 25 تیر 1396  

جناب حداد اذانگو!خيلي دور برداشته ايد. كمي صبورتر باشيد اگر مطالب شما حقيقت داشته باشد مطمئن باشيد اين بالاخره به نفع آينده نيشابور است كه با اين رفتار طرفداران يك نماينده سابق كه به زعم خودش به هر قيمتي مهره چيني ميكند زمينه راي نياوردنش تضمين ميشود. مردم هوشيارند هوشيار!

#29 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
خیرخواه - چهارشنبه 28 تیر 1396  

سلام . به نظر من اگر می گذاشتند تکیه مثل گذشته ها اداره می شد و اداره اوقاف و سازمان تبلیغات و شورای هیات های مذهبی خودشان را قاطی کار نمی کردند بهتر بود کما اینکه در هر کجا پا گذاشتند و مداخله نمودند فقط باعث از هم پاشیدگی اون جمع گردیدند . الان هم اگر به دنبال نفوذ خود در این مکان نباشند و فقط اداره اوقاف نظارت کلی رو داشته باشه موضوع را خود مردم حل خواهند نمود

#30 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
نیشابور - پنج شنبه 29 تیر 1396  

یک سوال: آیا واقعا هیچیک از مسئولان شریف و معزز تکیه و اوقاف و شهرستان و استان و ..... این مطالب رو مشاهده نکرده و ندیده اند؟
اگردیده اند و پاسخ نمیدهند چند حالت دارد.
یکی اینکه همه موارد مطرح شده صحت دارد وپذیرفته اند که کارشان دچار
اشکال است و فقط دستشان رو شده است.
یکی دیگر اینکه اصلا همه موارد طرح شده کذب محض است که باز هم بایستی تکذیب میکردند.
یک حالت دیگه اینکه هیچکدام از حضرات اصلا نظرات مردمی و جوانان و ..... برایشان مهم نیست و فقط به اهداف سیاسی اجتماعی و موقعیت فعلی خودشان فکر میکنند.
چنانچه پاسخی از سوی مسئولین محترم ارائه نشود آیا خود مهر تاییدی بر مطالب طرح شده نمیباشد؟
آیا هیچ ارگان و یا نهادی وظیفه حفظ اعتماد مردمی را ندارد؟

اگر هم هیچکدام از مسئولین خدوم و مومن و انقلابی این همه مطلب را که اغلب آنها فقط و فقط تقاضای شفاف سازی و از بین بردن برخی ابهامات میباشد و نیز ارائه بیلان مالی و ... را ندیده اند و نشنیده اند که خوب سایت محترم روزنه باید فکری به حال خودش و مخاطبانش بکند.
و در حالت دیگر چون مطالب فعلا یک سویه طرح شده واگر دیده اند و میدانند و پاسخ نمیدهند و شفاف سازی نمیکنند خوب معلومه دیگه شاید مطالب صحت داشته و پاسخی ندارند که بدهند و بهتر است که .......از هرجای ضرر برگردیم استفاده است.بقول عزیزی بالاخره همه هوشیارند!

#31 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
شهید گمنام - پنج شنبه 29 تیر 1396  

با سلام ودورود برحضرت ابوالفضل (ع) ونوکرانی که در آن مجموعه خدمت می کنند ولی برخی نیز برای دیگران زحمت می تراشند،وجوانانی که بیکار هستند و نیاز به کار دارند وحتی چند سال در آن مکان مقدس مشغول خدمت بودند را بدون دلبل وبا سلیقه شخصی اخراج میکنند وفردی که از لحاظ اخلاق ورفتار با مردم بد رفتاری می کند ومی گوید مخواهم کاری کنم که بی حجابان را وترد تکیه نکنم را به عنوان ... تکیه قرار می دهند و خود را به عنوان نیروی سازمان معرفی میکند ..
چرا چرا هیئت امنای تکیه با هم مشکل دارند و تکیه را به مکان سیاسی تبدیل کرده اند و هر کاری کهبخواهند انجام می دهند چرا چرا؟؟؟؟؟؟

#32 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
نیشابوری - آدینه 30 تیر 1396  

کاش همه مسئولین مثل روزنه شفاف و بدور از ..... عمل میکردند. موید و موفق باشید.

#33 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
نیشابوری - آدینه 30 تیر 1396  

آیا نمیشد که مسئولین مورد خطاب و اقداماتشان طوری باشد که مورد تایید مردم و نمازگزاران باشد؟حتما مورد رضای خداوند قرار میگرفت .ولی دریغ از یک اعتنا و یا یک پاسخ

#34 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
نيشابوري - شنبه 31 تیر 1396  

واقعا ببينيد از خير سر مسئولين غير بومي چه ها كه نبايد اتفاق بيفتد!
چرا بايد امور اينگونه شود كه همه از هم ناراحت و دلگير و ناراضي!
پاسخ اين چرا را بايد برخي مسئوليني بدهند كه فكر ميكنند زرنگ هستند ودارند مديريت ميكنند!
در حاليكه اينطور نيست و اگر عملكردشان بر پايه فهم و شعور و تحقيق و واقعيت باشد اجرشان با پروردگار ولي اگر از ناحيه غرور و من در اينجا و خليفه در بغداد و سطحي نگري و ... باشد كه خداوند همه مان را هدايت كند انشاا... كه لا اقل هنگاميكه نماز ميخوانيم و عبادت ميكنيم و خير و صلاح خانواده و ... را ميخواهيم اين برخي بي تدبيري هاي عمدي و غير عمدي در نظرمان نيايد! آمين.

#35 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
مصطفی - شنبه 31 تیر 1396  

خداوند لعنت کند خوارج را هزارو چهارصد سال پیش تفکری را ایجاد کردن و هزارو چهرصد سال است به عدالت الهی سپرده شده اند ولی هنوز مسلمانان و بلکه بشریت از طرز تفکر انها در رنج است .کسانی که به عبادت جاهلانه مغرور شدند .ودر مقابل امیرالمومنین وصیی بلافصل پیامبر عظیم الشان سلام الله علیهما .قران ناطق ایستادند .انسان نمایانی که گمان میکردند فقط انها درست میگویند .بدور از منطق در مقابل امام زمانشان و مردم شمشیر کشیدند .تا حرفشان را به کرسی بنشانند .پناه بر خدا از جاهلانی که قاتلان حقیقی عدالتند .

#36 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
حداداذانگو - شنبه 31 تیر 1396  

طبق شنیده ها مسوولین اداره اوقاف استان هم از وضعیت بوجود امده در تکیه مطلع هستند .ولی ظاهرا خیلی خواست مردم وگله وشکایاتشان مهم نیست وقابل نیست تا زحمتی به خودشان بدهند و بررسی کنند که در تکیه ابوالفضلی چه میگذره .ایا اصلا حقیقت است یا نه . خدایا تو شاهد باش که برخی به اسم دین . به دین جفا میکنند .

#37 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
منتظر - شنبه 31 تیر 1396  

امام على عليه السلام مى كوشيد كه پيوند مردم با حكومت، روشن، شفّاف و به دور از ابهام باشد. از اين رو، به كارگزاران سفارش مى كرد تا با تلاش و صداقت، زمينه هاىِ سوءظن مردم به حكومت را بزدايند، و اگر غوغاسالارانى با جوسازى، كارگزاران را به تجاوز به حقوق مردمْ متّهم كردند، سعى كنند كه با برخورد روياروى و صادقانه و توضيح و تشريح هاى شفّاف، دلايل اقدامات خود را روشن كنند و هرگز در ذهن مردمان، درباره حكومت، ابهامى باقى نگذارند، و اين همه، نشانِ ارج و عظمت مردم است در ديدگاه على عليه السلام .

#38 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
منتظر - شنبه 31 تیر 1396  

هر کسی که شفاف سخن نمیگوید .و اذهان مردم را نسبت به انچه در حیطه مسوولیت اوست .روشن نمیکند و به سوالات بحق مردم بی توجهی میکند .بطور حتم پیرو امیر المومنین علیه السلام نخواهد بود .هر چند ظاهر الصلاح باشد .

#39 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
نيشابوري - دوشنبه 02 مرداد 1396  

قابل توجه بزرگان در اوقاف خراسان و كشور!
واقعا" بايد براي چه كسي متاسف بود؟ و شد؟
براي كسانيكه با نام مستعار مينويسند!
براي كسانيكه خرابكاري كرده و به روي خودشان نميآورند؟
براي كسانيكه مسئوليت دارند و احساس ميكنند به هم ريختگي اوضاع بهتر از آرامش و رضايت مردم است!
براي كسانيكه حتي به نماز جماعت تكيه كه سالها و باشكوه برگزار ميگرديد هم رحم نكرده و .....!
براي كسانيكه مسئوليت قبول ميكنند و هيچگاه در ميدان نيستند!
براي كسانيكه شايد سرگرمي براي خود و خانواده خود با هر مدرك تحصيلي مهيا نموده اند!
و خيلي كساني ديگر!

#40 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
منتظر - دوشنبه 02 مرداد 1396  

السلام علی من التبع الهدی .خطاب من به کسانی استکه فریاد واویلایشان نسبت به کم توجهی در امور فرهنگی گوش فلک را کر کرده .چرا اینقدر شعار میدهید ؟ .حتما شنیده اید که امام رحمت الله علیه فرمودند نماز کارخانه انسان سازی است .و فرمودند از نماز هیچ فریضه ای بالاتر نیست ( صحیفه امام ره ج 12 - ص 392. ایا از خودتون پرسیده اید چرا نماز جماعت تکیه ابوالفضلی از دویست نفر شرکت کننده .رسیده است به ۲۰ تا ۳۰ نفر چرا کسبه محترم میدان باغات در نماز جماعت شرکت نمیکنند .؟ .ایا اقدام مسوولین تکیه که در خصوص امور فرهنگی فریاد واویلا سر میدهند .نسبت به تغییر امام جماعت اوضا را برای جذب مردم بهتر کرده ؟ .کسی نیست از این سر دمداران امور فرهنگی و از اداره محترم اوقاف سوال کند ؟؟ .حقیقتا مایه افتخار مذهب جعفری سلام الله علیه هستیم . !!

#41 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
منتظر - دوشنبه 02 مرداد 1396  

سلام .خظاب من به کسانی است که فریاد واویلایشان در خصوص امور فرهنگی و مردم داری گوش فلک را کر کرده است . یادتان هست که امام ره فرمودند نماز کارخانه ی انسان سازی است . و رهبر معظم انقلاب می فرمایند همه باید در این حرکت بزرگ .اقامه نماز. که شایسته است جهاد نامیده شود خودرا ملزم و متعهد بدانند .سوال این است چرا شمار نمازگزاران در صفوف جماعت از 200 تا 300 نفر به 20 تا 30 نفر رسیده ایا با تغییر امام جماعت توجه به نماز و تامین خواست مردم بیشتر شده اصلا میشه بفرمایند انگیزه ایشان از تغییر چی بوده .و بی امدهای خیر ان تغییر را توضیح دهند .باور کنید که نه انگیزه خیر بوده ونه بی امد ان .دغه دغه فرهنگی داشتن با فقط شعار نتیجه نمیدهد شعور وعمل هم لازم است . قابل توجه مسوولین اداره اقاف که حقیقتا رسالت فرهنگی خود به انجام رساندن سری به تکیه بزنید . رب زدنی علما و عملا و الحقنی بالصالحین .

#42 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
مصطفی - سه شنبه 03 مرداد 1396  

روزی که امام جماعت تکیه بین نماز ظهر و عصر از نمازگزاران خدا حافطی کرد و دلایل هیات امنا برای تغییر امام جماعت را توضیح میدادند هیات امنا غیر از اینکه گفته بودند اختیار داریم .به این دلیل بسیار مهم هم اشاره نموده بودند که امام جماعت برای نمازگزاران تکراری شده .و حقا نمازکزاران هم با امضا طومار برای برگشت امام جماعت سابق این ادعای اقایان را تایید کردند.. و حرف اصلی اینکه در ستاد نماز جمعه چند نفر تکراری داریم و چند ساله شده اند ؟؟ راستی چرا عوض نمیشوند یکنفر هم از اقایان هیات امنا که خیلی هم تکراری شده و روی تکراری بودن امام جماعت تکیه خیلی مانور میداد در ستاد تشریف دارند . اخه یک بام و دو هوا که نمیشه ..

#43 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
نمازگزار - چهارشنبه 04 مرداد 1396  

چرا كار ما شده فقط و فقط انتقاد به امناي محترم تكيه.
از آنجا كه اين بزرگواران با نيت خير وارد اين مجموعه شده اند ،آيا توقع داريم كه بگويند ما اشتباه كرده ايم.
آيا فكر ميكنيد كه خود اين حضرات نميبينند و نميفهمند كه تعداد نمازگزاران چقدر كم شده اند.
شما اگر بجاي ايشان ميبوديد چكار ميكرديد؟
به نظر من بايد همه بسيج شويم و نمازگزاران را تشويق به شركت در نماز جماعت تكيه كنيم. علي الخصوص خواهران محترمه را. هر چند كه رياست محترم اوقاف در جريان پيگيري اعنراضشان .... پاسخ را به مراجعين محترمه داده بودند.
قدري هم به جذب جوانان و نوجوانان به اينگونه اماكن بپردازيم.
و دعا كنيم كه انشااله نمازگزاران مجدد برگردند.

#44 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
روزنه - چهارشنبه 04 مرداد 1396  

باسمه تعالی
از شما برادر یا خواهر محترمی که با عناوین مختلف، به بسط و تشریح این موضوع پرداخته اید، خواهشمندیم بخاطر احترام به خواننده و زمانی که از ما صرف بررسی نوشتارتان می گردد، این گفتمان یکطرفه را ختم بفرمایید.
به گمان ما، شما به وظیفه ی خود عمل نموده اید.

#45 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
مصطفی - چهارشنبه 04 مرداد 1396  

با سلام و دعای خیر برای شما . باشه به فرموده شما بنده . مصطفی این گفتگوی بی حاصل رو تمامش میکنم .اخرین مطلب اینکه چرا باید اینگونه مطالبات بی حاصل باشد ؟

#46 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
حداد اذانگو - چهارشنبه 04 مرداد 1396  

درود بر شما با بکار بردن . با عناوین مختلف . به نوعی به همه توصیه سکوت کرده اید .البته ممنون تا همینجا هم خیلی همت کردید .کاش فردی صدای اذان مرا می شنید .

#47 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
خواننده روزنه - چهارشنبه 04 مرداد 1396  

سلام بر روزنه عزيز
ضمن تشكر از زحمات شما كه در همه زمينه هاي خبري و اجتماعي و انتقادي و پيشنهادي فضاي مطمئن و سالم و بيطرفانه اي را بوجود آورده ايد
پيشنهاد خوبي داده ايد ولي آيا همه مطالب ارسالي از ناحيه يك نفر بوده است كه شما اشاره به برادر یا خواهر محترمی نموده ايد؟
و نيز اشاره به گفتمان يكطرفه نموده ايد كه باز هم انگشت اشاره به سمت مسئولين محترمي ميرود كه مطالب را ديده اند و پاسخ ارائه نكرده اند كه جا دارد از همينجا از ايشان خواهش و تمنا گردد كه به تك تك مطالب طرح شده پاسخ شفاف دهند تا شائبه هاي بوجود آمده از بين رفته و ختم بخير شود. با تشكر مجدد و توفيق روز افزون شما و همه خدمتگزاران به مومنين.

#48 عطف به: تغييرات در تكيه ابوالفضلي با چه هدفي دنبال ميشود؟

avatar
منتظر - چهارشنبه 04 مرداد 1396  

در خیر خواهی شما شکی نیست که توصیه به ختم این بحث یکطرفه نموده اید اما تا زمانی که دوستان بزرگواری مثل شما ما را دعوت به سکوت میکنند افرادی خواهند بود در مسوولیتهای مختلف نظر و سلیقه خود را به مردم تحمیل کنند .ولی خوش ایند بود از این جمله . با عناوین مختلف استفاده نمیکردید . تا تکیه تشریف بیارید و با خواهران صحبت کنید . تا معلوم شود . معترضین به این تغییرات چند نفرند .شما صبورانه نظرات ما را منعکس کردید اما بالاخره ............چون چاره ای نیست و شما هم می فرمایید. منتظر می مانیم . و الامر الی الله

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

دکتر مریم جغتایی، متخصص بیماری های داخلی

تبلیغات

دریافت اخبار نیشابور
شهروند خبرنگار

اوقات شرعی نیشابور

۰۵:۱۱
۰۶:۳۷
۱۲:۴۲
۱۸:۴۷
۱۹:۰۴

آمار بازدیدکنندگان

۱۲
۲۵۱۳
۲۴۲۸
۹۰۳۲۷۴۸