تقویم اخبار

تیر 1398
ی د س چ پ آ ش
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

تقدیر استاندار خراسان رضوی از رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور

در بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی که صبح روز دوشنبه نوزدهم شهریورماه جاری سال  برگزار شد، استاندار خراسان رضوی با اهدای لوحی از دکتر محسن عظیمی نژاد به عنوان رئیس دستگاه برتر استان خراسان رضوی در جشنواره شهید رجایی تقدیر کرد.

به گزارش وب دا متن لوح تقدیر به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر محسن عظیمی نژاد

رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی نیشابور

سلام علیکم

سنجش میزان پویایی و بالندگی نظام اداری به منظور بهبود مستمر آن در راستای تحقّق اهداف توسعه کشور امری ضروری است که هرساله با اتّکا به ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی به عنوان اجزای نظام اداری و مبتنی بر شاخص های عمومی منبعث از برنامه ای عملیاتی اصلاح نظام اداری و شاخص های اختصاصی دستگاهی صورت می گیرد.

بدینوسیله از همّت، تلاش صادقانه و اقدامات اثربخش جنابعالی و مجموعه همکاران آن دانشگاه که موجب گردیده از سوی ستاد جشنواره شهید رجایی استان به عنوان دستگاه برتر در کسب بالاترین میزان رشد امتیاز در شاخص هایی اختصاصی ارزیابی عملکرد سال 1396 انتخاب شود تقدیر و تشکر به عمل می آید.

امید است با استعانت از درگاه الهی و عنایات خاصه حضرت ثامن الحجج(عج) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و اجرای سیاست های عالیه دولت تدبیر و امید شاهد بهبود مستمر فرآیندهای انجام امور و توفیق ارائه خدمت بیشتر به مردم شریف استان باشیم.

علیرضا رشیدیان- استاندار خراسان رضوی

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۴۶
۰۵:۳۱
۱۲:۴۱
۱۹:۵۰
۲۰:۰۹

آمار بازدیدکنندگان

۵
۶۷۶
۳۹۴۷
۱۰۳۲۲۵۴۹