تقویم اخبار

تیر 1398
ی د س چ پ آ ش
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

توصیه به این نمایندگان محترم شهرمان در موضوع انتخاب فرماندار

سرکار خانم چنارانی جناب آقای دکتر گرمابی بیایید از تاریخ عبرت بگیریید اسلاف خود را که در همین سمت بودند را مد نظر داشته باشید الان کجایند اگر شما هم روش و سیره آنان را پیش بگیریید فقط مردم و نیشابور متضرر میگردد!

به هر حال شما چند صباحی بر اریکه قدرت هستید و این میگذرد طوری عمل نمایید که نامتان در نیشابور ماندگار بماند فارغ از مباحث جناحی و سیاسی که هیچ منفعتی برای شهر ندارد به مسایل شهرستان بپردازید فقط پیش وجدانتان شرایط نیشابور را با سبزوار کاشمر تربت و ... بسنجید آیا وضع موجود باید حق نیشابور باشد؟

خانم چنارانی اگر شما برای جبهه پایداری و دلواپس ها هرچه فریاد بزنی هیچ منفعتی برای نیشابور ندارد فریادت را برای حق های از دست رفته نیشابور بزن توانت را برای مردم مظلوم نیشابور بگذار!

همچنین آقای دکتر گرمابی در جناح مقابل ، ایشان هم بدانند از جبهه اصلاح طللبی و اعتدالی هیچ دیگی برای نیشابور گرم نشده بیایید با تدبیر و درایت و به مشارکت گرفتن نخبگان و مردم بدنبال احقاق حقوقی که در سالهای گذشته از نیشابور ضایع شده باشید!

یوسف

#1 عطف به: توصیه به این نمایندگان محترم شهرمان در موضوع انتخاب فرماندار

avatar
صبا - یک شنبه 25 مهر 1395  

سخنان زیبا و دلسوزانه شخصیت‌ها و نمایندگان، وقتی دلنشین و ستودنی می‌شود که مصداق عملی پیدا کند.
دست نماینده‌ای را می‌بوسم که به پیمانش با مردم که ولی نعمت او هستند وفادار باشد. مردم، برای اعلام موضع کردن بر علیه و یا نفع این و آن، به کسی رای نداده‌اند. اعلام موضع‌ها و ارتباطات جناحی، مخصوص خود نماینده است و ربطی به مردم ندارد. آن چیزی که برای مردم، حیاتی است این است که نماینده چه پی گیری‌ها و اقداماتی برای توسعه شهر و شهرستان انجام داده است.

#2 عطف به: توصیه به این نمایندگان محترم شهرمان در موضوع انتخاب فرماندار

avatar
افشین - یک شنبه 25 مهر 1395  

خیلی ممنون از مطلب شما آقا یوسف ولی هیچ گاه نیشابور را با مقایسه با سرزمین هایی که روزگاری از نیشابور بوده مقایسه نکنید .اگه یک دانش آموز درس را برای نمره 10 بخونه نمره 5 هم نمیگیره ولی اگه برای نمره 20 بخونه حتما 19 را میگیره .بنابراین برای مقایسه نیشابور بهتره از شهرهای همتراز نیشابور استفاده بفرمایید.

#3 عطف به: توصیه به این نمایندگان محترم شهرمان در موضوع انتخاب فرماندار

avatar
علی حسین آبادی - چهارشنبه 28 مهر 1395  

خدا کند این مطلب را خانم چنارانی و آقای دکتر گرمابی بخوانند یا طرفدارانشان به اطلاع ایشان برسانند یا اینکه روزنه محترم به هر طریق ممکن به ایمیل ایشان یا تلگرامشان یا دفترشان اطلاع رسانی کنند

#4 عطف به: توصیه به این نمایندگان محترم شهرمان در موضوع انتخاب فرماندار

avatar
مریم - چهارشنبه 28 مهر 1395  

سخن حقی گفته شده واقعا حق مردم نیشابور در چندین سال گذشته ضایع شده خدا از کوتاهی مسببان نگذرد که الان این مشکلات ، بیکاری ، بحرانها و .... نتیجه عدم احساس مسولیت نسبت به نیشابور است نفرین مردم مظلوم نیشابور گریبانشان را خواهد گرفت

#5 عطف به: توصیه به این نمایندگان محترم شهرمان در موضوع انتخاب فرماندار

avatar
اسعدی - چهارشنبه 28 مهر 1395  

قدرت فساد می آورد همه قبل از اینکه قدرت داشته باشند شعارهای زیبا میدهند اما بر اسب قدرت که سوار میشوند دیگر تعهدی برای اجرایی شدن شعارها نیست این بزرگواران هم مطابق اسلاف خود هستند زیاد امیدی به نمایندگان نداشته باشید

#6 عطف به: توصیه به این نمایندگان محترم شهرمان در موضوع انتخاب فرماندار

avatar
نیرآبادی - چهارشنبه 28 مهر 1395  

کاش نمایندگان غیرتی برای نیشابور و نیشابوریان داشته باشند کاش بدانند نداشتن امکاناتی که دیگر شهرهای یک سرو گردن پایین تر از نیشابور دارند چیست و ما در حسرت حداقل ها هستیم کاش بدانند این شهرستان بیشترین هزینه را برای انقلاب و نظام داده و آمار شهدا و جانبازان و ایثارگران خود شاهدی بر این موضوع است و در مقابل کمترین امتیازات را دریافت نداشته کاش کمی تاریخ مطالعه نمایند کاش با تاریخ و گذشته نیشابور آشنا شوند و بدانند چه بودیم و چه شدیم وچه هستیم و هزاران کاش دیگر ...... اما افسوس که این درد نامه ها فقط در همین فضاهای مجازی خواهد ماند و بس و آب در هاوان کوبیدن است

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۴۵
۰۵:۳۰
۱۲:۴۱
۱۹:۵۰
۲۰:۱۰

آمار بازدیدکنندگان

۱۲
۱۰۸۷
۲۰۳۶
۱۰۳۱۹۰۱۳