تقویم اخبار

تیر 1397
ی د س چ پ آ ش
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

تکریم و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزه

مراسم تکریم و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزه برگزار شد.

به گزارش وبدا ، با حضور دکتر محسن عظیمی نژاد رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور ، مهندس صالحی فرماندار شهرستان فیروزه و جمعی از مدیران ادارات شهرستان فیروزه، تکریم سرکار دکتر عصمت تقی ابادی و معارفه دکتر پیام رضا خادم سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان فیروزه در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان فیروزه برگزار شد.

بر مبنای این گزارش در ابتدای جلسه مهندس صالحی ضمن تشکر از مجموعه دانشکده علوم پزشکی نیشابور به خاطر اقدامات و پیشرفت های صورت گرفته بیان داشت : که شاخص های بهداشتی موجود نشان دهنده تفاوت معنی دار وضعیت بهداشت و درمان با وضعیت قبلی می باشد و امروزه شاهد انجام پروژه های عمرانی متعددی در شهرستان فیروزه هستیم.

در ادامه جلسه دکتر محسن عظیمی نژاد اظهار داشت : در حوزه سلامت کار کردن خیلی راحت نیست هزینه ها و توقع ها افزایش یافته است و مردم منطقه توقع دارند که خدمات بهداشتی و درمانی را در محل زندگی خود دریافت کنند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور با ارائه گزارشی از خدمات انجام شده دانشکده خاطر نشان نمود : بطور مثال تعداد سونوگرافی انجام شده در بیمارستانهای نیشابور در سال 93 سه هزار مورد بوده که در سال 95 به بیست هزار مورد رسیده است.

دکتر محسن عظیمی نژاد در ادامه گفت : در شهرستان فیروزه ساخت 3 مرکز خدمات جامع سلامت و یک پایگاه بهداشتی در دستور کار دانشکده علوم پزشکی قرار دارد.

در پایان سرکار دکتر عصمت تقی آبادی مدیر اسبق شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزه گزارشی از اقدامات انجام شده در دوران مدیریت خود را ارائه نمود سپس دکتر پیام رضا خادم سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزه اقدام به ارائه برنامه های خود نمود.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۴۵
۰۵:۳۰
۱۲:۴۱
۱۹:۵۰
۲۰:۱۰

آمار بازدیدکنندگان

۶
۱۴۵۹
۳۳۸۷
۹۳۹۵۳۳۸