تقویم اخبار

دی 1397
ی د س چ پ آ ش
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی نیشابور در دی ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی نیشابور، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی نیشابور با حضور اکثریت اعضا در محل فرمانداری شهرستان نیشابور برگزار شد.

محمد رضا مقدم پاشا سرپرست اداره کتابخانه های عمومی نیشابور با اعلام این خبر گفت: با توجه به پیشینه فرهنگی و گستردگی جغرافیایی شهرستان، نیاز به کتابخانه سیار برای خدمت رسانی به مناطق محروم و روستاهای شهرستان شدیداً احساس می شود،لذا در این جلسه مقرر شد با همکاری سایر دستگا ه ها اقداماتی جهت اجرای طرح کتابخانه سیار صورت پذیرد و ارائه خدمات به 200 روستای بخش مرکزی و مناطق آسیب پذیر و جنوب شهر مدنظر قرار بگیرد.

دبیر انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور با تاکید بر حضور گسترده دانش آموزان در کتابخانه ها اضافه کرد:مدارس یکی از پایگاه های حیاتی ترویج و گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی است بدین جهت با همکاری آموزش و پرورش و تدوین بخشنامه مناسب اجرایی آن باید ترتیبی اتخاذ شود تا دانش آموزان در کتابخانه های عمومی سطح شهر عضو شوند و از خدمات کتابخانه ها استفاده کنند.

وی ادامه داد: در فاز نخست این طرح در نظر داریم 30 درصد از دانش آموزان نیشابوری عضو کتابخانه های عمومی باشند و ان شاله در گام های بعدی بتوانیم تعداد بیشتری از دانش آموزان را به عنوان عضو ثابت در کتابخانه های عمومی شهرستان داشته باشیم.

مقدم پاشا ابراز امیدواری کرد با همکاری سایر ادارت فرهنگی، دو طرح مهم و کاربردی کتابخانه سیار و عضویت فراگیر دانش آموزان در کتابخانه ها به صورت موثری اجرایی شود .

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۵:۱۴
۰۶:۴۴
۱۱:۴۴
۱۶:۴۵
۱۷:۰۳

آمار بازدیدکنندگان

۱۷
۱۱۰۰
۱۷۶۸
۹۸۱۳۹۲۳