تقویم اخبار

خرداد 1397
ی د س چ پ آ ش
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

جوابیه همشهری محترم:به مطلب آيا جناب آقاي دكتر عظيمي نژاد با قاطعيت تاييد ميفرمايند كه .....!!!

بسمه تعالي

مدیر محترم پایگاه اطلاع رسانی نیشابور  (روزنه)

سلام علیکم

احتراما به مطلب آيا جناب آقاي دكتر عظيمي نژاد با قاطعيت تاييد ميفرمايند كه .....!!! که در آن سایت محترم بارگذاری شده است باستحضار می رساند:

1-      روند نظارت بر فعالیت داروخانه ها طبق بازرسی های نامحسوس و در ساعات اداری و غیر اداری و حتی در ایام تعطیل صورت می پذیرد و آمار و نتایج عملکرد مربوطه در فواصل زمانی مشخص به سازمان غذا و دارو و سایر مراجع قانونی گزارش می گردد.

2-      یکی از مواردی که در بازرسی از داروخانه ها مورد بررسی قرار می گیرد حضور فعال مسئولین فنی (دکتر داروساز) در ارائه نسخه به بیماران است که در صورت عدم رعایت مورد مذکور ، اقدامات قانونی معمول می گردد و البته حق بیماران می باشد  که به هنگام دریافت دارو  با ارائه توضیحات لازم توسط مسئول فنی از  صحت داروی دریافتی از داروخانه اطمینان حاصل نمایند .

3-      پروانه مسئول فنی هر داروخانه در محل دید مراجعه کنندگان نصب و مسئولین فنی دارای کارت شناسایی الصاق شده روی لباس هستند.

4-      چنانچه در داروخانه ای ، بیماری از عدم حضور مسئول فنی و یا سایر موارد ، شکایات داشته باشد در تمامی داروخانه ها اطلاعیه هایی که نشان دهنده تلفن رسیدگی به شکایات وجود دارد  نصب گردیده که می توانند از این طریق پیگیری لازم را  به عمل آورند.

روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی نیشابور

تلفن رسیدگی به شکایات از داروخانه ها

#1 عطف به: جوابیه همشهری محترم:به مطلب آيا جناب آقاي دكتر عظيمي نژاد با قاطعيت تاييد ميفرمايند كه .....!!!

avatar
v - دوشنبه 22 آذر 1395  

خيلي مايه خوشحالي و اميدواري است كه دانشكده محترم علوم پزشكي دقيق همه موارد را زير نظر دارند و تلاش ميكنند علي الخصوص در حوزه درماني و بيمارستاني .خداوند بر توفيقاتشان بيفزايد و همچنان مايه خير و سلامتي براي همه باشد.
اگر روابط عمومي محترم لطف بفرمايند مشخص نمايند :
1- چند درصد از داروخانه ها از ابتداي شروع بكار داروخانه كه نسخه ميپيچند تا زمان تعطيلي داروخانه كه درب را ميبندند مسئول فني محترم حضور دارند ؟ چرا كه حتي يك نسخه هم نبايستي بدون حضور مسئول فني پيچيده شود كه هم خطر دارد و هم دريافت حق فني حرام!
2- چند درصد پزشكان محترم مسول داروخانه ها لباس فرم مخصوص داشته و اتيكت مشخصات دارند؟
3- چند درصد از داروخانه ها پروانه مسئول فني را در محلي نصب نموده اند كه جهت مراجعين علي الخصوص افراد مريض قابل رويت و خوانا باشد؟
4- اگر بيماران بخواهند از حق مشاوره شان كه روابط عمومي محترم فرموده اند استفاده نمايند چه مشخصه اي را بايد مشاهده نمايند كه تشخيص بدهند شخص مسئول فني كداميك از كاركنان داروخامه هستند؟
5-چرا خود روابط عمومي محترم شماره تلفن رسيدگي به تخلفات را در همين اطلاعيه اعلام ننموده اند؟
6- در موردي كه با سلامت مريضمان بوجود آمد و به محل مورد نظر زنگ زديم و البته با برخورد خيلي خوب پاسخ دادند فرمودند كه امكان بازرسي مداوم و علي الخصوص ساعات غير اداري ميسر نميباشد بلكه بصورت رندوم بازرسي ميشوند. ولي چه فايده شايد در همان ساعت در داروخانه اي ديگر نسخه اي از خانواده خود تلاشگران عرصه درماني پيچيده شود و اگر اشتباه باشد و ........
7- اگر صلاح دانستيد و خواستيد بازرسي واقعي داشته باشيد نسبت به مواردي كه خود نوشته ايد و پيشنهاد گرديد دستور اقدام فوري بدهيد و با داشتن مشخصه همه مردم ميتوانند حكم بازرس نامحسوس را داشته باشند و......و موارد فني و تخصصي را بازرسين محترمتان انجام فرمايند.
خواستن توانستن است!!!! بسم الله

#2 عطف به: جوابیه همشهری محترم:به مطلب آيا جناب آقاي دكتر عظيمي نژاد با قاطعيت تاييد ميفرمايند كه .....!!!

avatar
همشهري - سه شنبه 23 آذر 1395  

احسنت واقعا پيشنهاد اجرايي منطقي ارائه شده است. انشااله كه اين نقدها با هدف خدمت رساني است. براي دانشكده هم اگر بخواهند درست بازرسي كنند حتما بايستي همين موارد و خيلي راه كارهاي ديگر را ارائه و عملي نمايند. ما بقي همه شعاره.

#3 عطف به: جوابیه همشهری محترم:به مطلب آيا جناب آقاي دكتر عظيمي نژاد با قاطعيت تاييد ميفرمايند كه .....!!!

avatar
نیشابور ی - چهارشنبه 24 آذر 1395  

سلام بله واقعیت دارد بین ساعت هفت و هشت شب الی نه ونیم ده من تو چند داروخانه رفتم مشخصه ای از پزشک داروساز ندیدم نسخه هم میدادند.

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

دکتر مریم جغتایی، متخصص بیماری های داخلی
کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۳۷
۰۵:۲۲
۱۲:۳۱
۱۹:۴۱
۲۰:۰۱

آمار بازدیدکنندگان

۷
۸۴۹
۳۵۵۵
۹۱۸۷۲۳۶