تقویم اخبار

تیر 1397
ی د س چ پ آ ش
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

حضور آیت الله علم الهدی در نیشابور

#1 عطف به: حضور آیت الله علم الهدی در نیشابور

avatar
بابایان - یک شنبه 17 بهمن 1395  

به بهانه حضور آیت الله علم الهدی در شهرستان شهید پرور نیشابور
باسمه تعالی
چهاردهم بهمن ماه 95 و در سومین روز از سی و هشتمین سال فجر انقلاب اسلامی، نیشابور بزرگ میزبان یکی از عمارهای مقام ولایت و امامت بود، آیت‌الله علم الهدی نماینده بصیر و شجاع و انقلابی ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد مقدس، روزی میهمان نیشابوریان بود که امت حزب‌الله و همیشه در صحنه نیشابور به پاس تجلیل از مقام شامخ شهیدان و قدر شناسی از حریت و امنیتی که به این مرز و بوم ارزانی داشته اند اجتماعی چند هزار نفری را به نمایش گذاشتند.
تقارن سومین روز از بهار سی و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی با اولین سالگرد شهادت سردار سر افراز و بصیر و انقلابی و مردمی، شهید حاج محسن قاجاریان فرمانده شجاع تیپ 21 امام رضا علیه السلام که در عملیات آزاد سازی شهر نبل و الزهرا سوریه به همرزمان شهیدش در هشت سال دفاع مقدس پیوست، به این حضور مسئولانه شکوهی مضاعف بخشید.
دیدار با روحانیت، سخنرانی در کنگره بزرگداشت شهدا،حضور و سخنرانی در شورای اداری، حضور در غبار روبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده مرحوم آیت الله غرویان امام جمعه فقید و انقلابی نیشابور ، حضور در منزل سردار شهید قاجاریان و دیدار با خانواده محترم شهید و سخنرانی در جمع ششصد فعال فرهنگی مذهبی روزی پر کار و فشرده را برای نماینده ولی فقیه و امام جمعه 72 ساله مشهد مقدس رقم زد.
این حضور فعال و پر خیر و برکت در این شرایط سنی برای همگان بویژه مسئولین محترم و علی الخصوص طلاب و روحانیت و جوانان انقلابی و فعالان فرهنگی حائز اهمیت فراوان است.
اینجاست که عینیت کلام امام خامنه‌ای حفظ الله که آیت‌الله علم الهدی را شخصیتی دغدغه مند خطاب فرمودند، بیشتر خود را نمایان می کند. و اگر ایشان در دیدار فعالان فرهنگی نیشابور خود را سرباز مقام معظم رهبری معرفی می کنند، بدین سبب است که در تبعیت محض از فرمانده معظم خود لختی غفلت روا نداشته اند. از این روست که فرایند فحش و ناسزا گویی و ترور شخصیت انقلابی، علمی و فقهی این مجاهد فرزانه توسط کد خدا صفتان افزون گشته، البته این شگرد زشت و ناپسند فرو مایه گان ریشه در تاریخ اسلام و انقلاب اسلامی دارد، یادمان نرفته ایادی استکبار جهانی شخصیت های انقلابی و سترگ همچون شهید مظلوم دکتر بهشتی را چگونه ترور شخصیت می کردند ولی پس از نا امیدی ناجوانمردانه دست به ترور فیزیکی زدند و صدها شخصیت عمار صفت را به شهادت رساندند.
صد البته مرگ سرخ و شهادت در راه خدا فرجام عماریون و اباذر های جبهه حق و عدالت است در مصاف با جبهه کفر و شرک و نفاق.
اما مهمترین دستاوردهای سفر معنوی آیت‌الله علم الهدی به نیشابور شهر سلسله الذهب:
* رسالت مضاعف روحانیت انقلابی در افزایش بصیرت و حضور افزون تر در میدان تحقق اوامر ولی امر مسلمین جهان.
* حفظ اتحاد وانسجام و همدلی نیروهای انقلابی و ولایتمدار و پرهیز از اختلافات بی مایه در راستای تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی * توجه مسئولین در خدمت صادقانه به مردم بزرگوار بویژه محرومین و مستضعفین که ولی نعمتان جامعه اسلامی هستند.
* توجه ویژه جوانان مومن انقلاب اسلامی به تذهیب نفس و حضور یکپارچه در میدان مطالبه گری آرمانهای انقلابی امام خمینی قدس سره و امام خامنه‌ای حفظ الله و شهدای والامقام.
* ایستادگی در مقابل ترویج ولنگاری فرهنگی که امروز به اشکال مختلف قلب جوانان آینده ساز ما را هدف گرفته اند.
* عنایت ویژه آستان قدس رضوی به نیشابور با توجه به حضور تاریخی دو امام معصوم ( حضرت موسی بن جعفر علیه السلام و حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام ) در نیشابور و ایراد حدیث قدسی سلسله الذهب در این شهر فرهنگی و تاریخی و موافقت ایشان با احداث مجتمع فرهنگی و دانشکده علم و حدیث و ایجاد میقات الرضا با توجه به حضور ده ها هزار زائر پیاده از سراسر کشور در ایام شهادت امام رضا علیه السلام در این شهر.
* ضرورت احداث و تکمیل پروژه جاده ولایت (مخصوص زائرین پیاده) از نیشابور تا تقاطع شهر خرو .
به امید اهتمام جدی در تحقق این دستاوردها
نیشابور -- محمد بابایان 14 بهمن ماه 95

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

دکتر مریم جغتایی، متخصص بیماری های داخلی
کمپین حمایت از کالای ایرانی

اوقات شرعی نیشابور

۰۳:۲۸
۰۵:۱۸
۱۲:۳۷
۱۹:۵۵
۲۰:۱۶

آمار بازدیدکنندگان

۱۵
۳۱۴۱
۶۳۴۳
۹۳۰۳۱۵۷